yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Togay'ım, ellerinize sağlık. Sen mutlaka denemişsindir bu güzelleri. Elindeki veriler nedir? Grupman verisi var mı? Türk malına verelim paramızı, yabancıya gitmesin yahu.

• ithal pelletleri bayiiler vergisi çok diye nerdeyse üç katına satıyorlar. İnşallah fiyatı, alıcı kesimi "hobici" bunlar nasılsa her türlü alacaklar deyip ithal pelletler gibi pahalı yapmazlar...

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• güzel gözüküyor jsb standardında ama fiyatı Ne olacak? umarım fiyat ta aynı Standartta olmaz... Geçen çıkan yerli saçma da hüsran yaşamıştık değil mi? insanlari alışkanlıklarından vazgeçirebilmek zor dur. Mesaj umarım anlaşılmıştir :) hayırlı olsun şimdiden...

Geçen çıkan saçmalarda hüsran benim açımdan pek yaşanmadı.

Hiç idman yapmadan bir günlük sıfırlama çalışması ardından girdiğim adana ft de finale kalıp 14. oldum bu elbette kişisel olarak iyi bir başarı değil ama arkanda kalan tüm yarışmacıların Jsb kullandığını bilince oldukça iyi sayılır.
    Ayrıca bu hemen olup biten bir şey değil halen çalışmalrı devam ediyor ve sürekli kendilerini geiştirip güzel şeyler yapmak adına çalışıyorlar.Yani bu olmadığı ya da hüsranla sonuçlandığı anlamına gelmeyen bir durum bence.
    Bu yüzdende mesajınızı anlamam için daha açık yazarsanız sevinirim.
    Ayrıca şunu da bilmenizi isterim ki benim bu konuda ki en büyük katkım sadece deneme yapmak,grupman,accuracy,krono vs onun dışında yapabilidiğim bir şey yok.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Togay'ım, ellerinize sağlık. Sen mutlaka denemişsindir bu güzelleri. Elindeki veriler nedir? Grupman verisi var mı? Türk malına verelim paramızı, yabancıya gitmesin yahu.

Abi güzel dileklerin için teşekkürler

ithal pelletleri bayiiler vergisi çok diye nerdeyse üç katına satıyorlar. İnşallah fiyatı, alıcı kesimi "hobici" bunlar nasılsa her türlü alacaklar deyip ithal pelletler gibi pahalı yapmazlar...

Elbette her malın bir ederi var ama hesabını genel olarak yapmadığımız bir de kaltenin maliyeti var.

Bu üründe tellür kullanılıyor,yüzey sertliğini artırmak ve pürüzsüzleştirmek için kiosu kurşunun kilosundan bin kat pahalı.Yani 1 ton kurşunla 1kg tellür aynı fiyatlarda nerdeyse.
    Gümüş var yüzeyi parlak ve estetik göstermek için kısa vade de kararmasını engellemek amaçlı
    Bor var ,kurşunun moleküler yapısını bozmasın diye.

Bunların elbette bir maliyeti olduğu gibi buna oranlı bir fiyatı da aolacak.Ki bunlar sadece hammadde maliyeti için söylenecek şeyler ve daha derine girmeye de gerek yok.
    Bunları sadece malietin kolya bir şey olmadığını ve ürürün kalitesinin bilinmesi açısından yazdım.
    Biz özel bir mermi üretiyoruz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Togay üstadım yahu içim gidiyor şu pelletleri bayi lere veri verin gari

bizde alıp kullanalım

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• agt;tese;kkur

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• sildim.

pm şeklinde yolladım Torgay bey size.

• Arkadaşlar hedefimiz ayın 20 sinden sonra ufak ufak buradan satışa başlamak ama biz yine de ay başı diyelim size.

Bu arada fiyatımız tanıtım amaçlı 14 tl olacak.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen togay yurtsever ().

• iyi en azından cıkacagı gün beli ayın 1 haziran olarak belirlendi hadi hayırlısı bakalım abi bide diger ürünlerinde resimleri atma gibi bi imkanın yokmu

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• Hocam hangisi 14 lira bi pakette kac tane oluyor.örnegin ben 4,5mm 9,4 grnlik olandan almak istiyorum 500-250lik kutusu varsa fiyati nedir ?

Gamo Cfx Royal 4.5 mm
    Gamo 3-9x40 AO MD

• "-Dolu- adın da ki ürünümüz: Şeffaf sert plastik kutuda,eva sünger üzerine tek tek yerleştirilmiş,iki kat halinde ve her katta 77 adet olmak üzere, toplamda 144 adet mermi yani,1 kutu=1 grosa(144 adet),ayrıcalıklı olduğunu gösterir nitelikte!"

Umarım daha önce Togay beyin gönderdiği bu mesajdaki bir kutu fiyatıdır :rolleyes:

• "-Dolu- adın da ki ürünümüz: Şeffaf sert plastik kutuda,eva sünger üzerine tek tek yerleştirilmiş,iki kat halinde ve her katta 77 adet olmak üzere, toplamda 144 adet mermi yani,1 kutu=1 grosa(144 adet),ayrıcalıklı olduğunu gösterir nitelikte!"

Umarım daha önce Togay beyin gönderdiği bu mesajdaki bir kutu fiyatıdır :rolleyes:

Aynen de bu şekilde 144 adet dolu (solid) tanıtım fiyatıyla 14 lira.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Tebrik ediyorum emekleriniz ve fiyat uygunluğunuz için.Umarım herşey gönlünüzden geçtiği gibi olur. Şeytan diyor şimdi o fiyattan al 100 kutu ilerde de nasıl olsa onları atabilecek bi silah alırsın :)

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Tebrik ediyorum emekleriniz ve fiyat uygunluğunuz için.Umarım herşey gönlünüzden geçtiği gibi olur. Şeytan diyor şimdi o fiyattan al 100 kutu ilerde de nasıl olsa onları atabilecek bi silah alırsın :)

Allah herşeyi gönlünüze göre versin.inşallah olur.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• başaralı görünüyor.ama denemek lazım

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• Aynen de bu şekilde 144 adet dolu (solid) tanıtım fiyatıyla 14 lira.

piyasada fiyatlar nasılki bu solid peletlerin; kullanmadığımdan fikrim yok,.. ama ne yalan söyleyim, eğer bu tanıtım fiyatı ise yandık diyesim geldi :)

ancak yine itiraf ediyorum çok güzel duruyorlar..

• Resimlerde göründüğü üzere pelletin pürüzsüz yapısı ve kubbe başlı yapısı itibariyle aerodinamik açıdan test edilerek böyle bir ürün imal edildiğini düşünüyorum daha önce kullandığım solidlere kıyasla bu ürün oldukça cezbedici görünüyor..Diğer solidler tam kubbe başlı değildi çeperin altına doğru küt bir yapısı vardı bu peletler kusursuz bir kubbe baş yapısı ile imal edilmişe benziyor gördüğüm kadarıyla pelletin başlığının bittiği noktada çeperin içe doğru sarmal bir halka yer alıyor sanki roket mühendisliğinden esinlenilmiş :)

Kubbe başlıklı cisimlerin havayı daha iyi yardığını hepimiz biliriz bu pelletlerin görünümünden ziyade menzil,hız ve istikrar açısından kulvarında rakipsiz olacağını tahmin ediyorum daha önce böyle bir solid görmedim ve şu anda denemek için sabırsızlanıyorum diyebilirim..Togay Ağabey bekleme listesinde ön sıralarda yer açabilirse çok iyi olur :)Camiamıza hayırlı olsun..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Hayırlısı çok sevindik
    6.53 için 35 grainliği sabırsızlıkla bekliyorum

• Anladığım kadarıyla amacınız yerli palletde devrim niteliginde. Tek sıkıntı paketleme sıkıtısı olacaktır gibi geliyor bana.Çünki dedinize göre öyle jsb ince mehmet gibi doldur gitsin kutunun içine yok, o da ayrı bi sıkıntı ama Kalite her zaman zordur diyorum başarılarınızın devamı diliyorum iyi forumlar.