Yaban TV Karagöl FT Yayını

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba;

Bildiğiniz üzere 2014 Karagöl FT Müsabakamız aynı zamanda Yaban TV Yaban Aktüel ekibi tarafından da görüntülenmişti. Bu organizasyon için yaklaşık 45 dakikalık bir program hazırladılar ve program önümüzdeki hafta yayında olacak;

26 Mayıs Pazartesi 22:00
    28 Mayıs Çarşamba 12:00
    29 Mayıs Perşembe 16:00

**Yaban TV'nin müsabakaya gelmesine vesile olan Ercan Canlısoy Abimize tekrar teşekkür ediyoruz.

• g;$ig;$ig;$i

HW100T FSB. 22/Barska sniper Gx2 6-24x50 IR+HW moderatör
    Hatsan mod 95 SaS. 22/Optıma 3-9x44E
    P.Beretta power lıne model 92 co2 177.cal
    Brunı Auutomatıc cal 8 mm

BROTHERS TEAM

• YABAN TV Digitürk de varmı?

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Arkadaşlar internet üzerinden yayın alternatifi var mı acaba. Android için bir tv programı önerisi de alabilirim

• yayın başladı

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• ben bir ft ci degilim daha cok hedefi patlatma tahrip uzerine hos yasadigim yerde havali degilmi mantigi sursede gorenler pcp ye hayranliklarini gizlemekte zorlaniyorlar
    yayim havali icin onemli bi adim bence guzel olmus sahsen katilmak isterdim
    keske sehsi dusencem tecrubeli ustalarimiz isin teknik kismiyla ilgili biraz bilgi sunsalarmis cok daha hos olurmus
    mesela
    pcp nedir
    pcp ve yaylilar arasindaki farklilik ve calisma pirensipleri
    yeni baslayacak arkadaslara tufek secimi
    durbun tercihi ve oncelikleri neler olmali
    gibi devam edip ettire biliriz forma uye olmayan ama ne oldugunu merak eden insanlar bu tufekleri tanima ne tercih sebebi oluna bilrdi gibi bence

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• Çok keyifli bir programdı, baya da uzundu..
    Musabaka biraz koşuşturmacaliydi bizim acimizdan, o açıdan kaçırdığım anları izleyebildim...
    Teşekkürler Yaban TV :)

• Harika bir organizasyon olmuş ülkemizde bu denli organizasyonların icra edilmesi keyif verici emeği geçen herkese teşekkürler..Karagöl gibi takvime daha çok yerler eklenir bu tür organizasyonların sayısı artarsa çok hoş olur yurtdışı bir turnuvamız olursa tadından yenmez sanırım böylesi bir organizasyona imza atanlar yurtdışı hayalinide gerçeğe dönüştürürler gibime geliyor..Bu sporun tanınması açısından tv de yer alması çok iyi olmuş bundan sonra gazete ve diğer tv kanallarında da görmek isteriz..İstanbul'dada böyle bir organizasyon yapılırsa tanıtımı açısın dan daha faydalı olacağı kanaatindeyim..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Doyumsuz güzellikteki o anları tekrar yaşadık.teşekkürler yaban tv,teşekkürler ftbrtürk ekibi.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Yarışmamıza katılan tüm dostlara ve bu güzel tv programını yapan Yaban TV ekibine tekrar teşekkür ederiz.
    Unutlmayacak kadar keyifli bir hatıra oldu...
    :thumbup:

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• Dünkü galayı kaçıranlar için tekrar saatleri aşağıdadır, diğer taraftan bu haftadan sonra da belli dönemlerde ara ara yayınlayacaklarını düşünüyorum;

[color=blue]26 Mayıs Pazartesi 22:00 √
    28 Mayıs Çarşamba 12:00
    29 Mayıs Perşembe 16:00

• İzmir de olmama rağmen işim dolayısıyla gidemedim ama 28 Mayıs da yaban dayım. Çok merak ediyordum. Emeği geçen herkeze teşekkürler

• Karagöl FT kaydını izlemek isteyenler ;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.