patrıot piston keçesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mrb arkadaslar buğün saat 3 ğibi izmir merkeze ğittim güngör dükkanı taşımış mersinliye bu arada ordaki esnaflara sordum adamlar diyoki güngör ticaret hatsanın sahibinin yigeniymiş bu arada hatsanı arayan arkadaşlar olduysa direk buna yönlendirilimişlerdir. o yüzden hatsan direk bu adam yönlendiriyo buda cok pahalı satıyo parcaları. bu arada izmirli olanlar varsa bilirler güngör bahane en iyi silah parçaları hisarönünde satılıyo ve cok daha ucuzada bulabiliriz...benim hisarönünde tanıdıgım 2 tane sırf hatsan ürünleri satan dükkan vardı adamlara söyledim. en ucuz hanğisi fiyat verirse onunla anlaşıcam... yarın haber vericekler... ama illa güngör derseniz yine giderim yanına

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• patriotun keçesi ve yayı varmıymış kardeş?kaç para dediler keçe ve yay için?

patriotu sordum zaten adamlar siparişe ğöre fabrikadan getirtiyomuş o yüzden fiyatı yarın vericek bende buraya yazarım fakat.. diger arkadaslar varsa hanği modelin neyini istiyolar yazsınlar ben sorucam misal patriot keçe fiyatı... saygılar :thumbup:

• ben şu an için 4 tane keçe, 2 adet de yay alcam.diğer patriot kullanan arkadaşlarda kaç tane almak istiyorlarsa yazsınlar ona göre toplanalım toplu sıpariş verelim :)
    4 keçe
    2 tane yay
    benim için

• 1 adet yay

3 adet keçe

3 adet o-ring (pellet yuvası çevresine)

1 adet tetik ( gümüş varsa)

marmarateam.png

• iyiki hatırlatdın abi :)
    4 tane o ring conta daha yazıyorum haneme,
    2 adet yay
    4 adet piston keçesi
    4 adet pellet yükleme haznesindeki o ring contadan

• Arkadaşlar Banada
    1Adet yay
    2Adet keçe
    1Adet oring(pellet için),
    İsmail kardeşiminde emeğine sağlık.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Eğer imkanınız varsa bence Maccari üzrine durun derim , hepiniz tek seferde spariş verirseniz daha ucuza gelir. Deformasyon süresinide hesaba katın , Orjinal alıp Maccarin le aynı hesaba gelmeside sözkonusu. ;tese;kkur

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Eğer imkanınız varsa bence Maccari üzrine durun derim , hepiniz tek seferde spariş verirseniz daha ucuza gelir. Deformasyon süresinide hesaba katın , Orjinal alıp Maccarin le aynı hesaba gelmeside sözkonusu. ;tese;kkur

arkadaslar arkadasa katlıyorum dogru söylüyor... talepleri toplayalım hepsini bir alalım ucuza gelir en azndan:D

• maccari inin yayı patriotlara olmuyormuş o yönden sıkıntımız da var,şu fiyat bir belirlensin ona göre hareket edelim derim

• arkadaşlar, izmirde hatsanın bayiliğini yapan yere yakın olan arkadaşım fiyatları öğrenebilirse bizlerde son kararı veririz. sonuçta patrıotlar hatsan imalatı. bana göre önceliği ona verelim derim.

marmarateam.png

• abi şuanda bize yardım eden arkadaşımız yanılmıyorsam ismi ismail msn si kapalı.son görüşmem de beni arayıp fiyat verecekler dedi,belkide güngör av ın kendisine gitmişde olabilir bu yoklukda,bekliyoruz cevap ı

• estafurullah inşallah yardımcı olabilirim sizlere , güngör ticaretin oralara haftada 3 kez ğidiyorum inşallah sizede yardımcı olurum :D bu siteye üye olmamı saglayan arkadas ( nesetkar )

arkadaşım ne oldu bir haber varmı?

• Yay uymuyor ama kendi ürettiği patriot setinde yay tutucu dahil biraz fiyat tuzlu ve orjinal yayından da güçlü. Benim en kısa zamanda conta ölçülerini öğrenmem gerek, yay ölçüsünü de verin, adam yay üretiyor söylediğimiz ölçüde yapar bana hw45 için 4 tane yapıp yollamıştı, sitesinde olmaması ya da uymuyor demesi bence sorun değil adamda yay üretim makinesi var, hangi kalınlıkta kaç spir istiyorsan adam makineye veriyor yay telini, yay olarak çıkıyor. Bu kadar basit neden büyüttünüz anlamadım. 10 tane üret yolla deriz yollar, yalnız çoklu siparişin gümrükte takılma olasılığı vardır, o yüzden her il ayrı sipariş verir ayrı ayrı yollar, hem de kargolama masrafı olmaz ayrıca. Fiyatı nedir diyorsanız fiyatlar bu:
    Piston Contası
    http://www.airguns.citymax.com…g/item/251485/5315822.htm

Kit olarak yay tutuculu set (Yay plastik tutucuya uymaz diyor çünkü yayları bu setine göre üretiyor, metal yay tutucu var ve 1.sınıf işçilik olduğuna eminim)
    http://www.airguns.citymax.com/catalog/item/251488/43388.htm
    Siz yay almazsanız ben ihtiyacım olduğunda bu kitten alacağım zaten istek üzerine üretiyor.

Buda tek olarak yayın fiyatı
    http://www.airguns.citymax.com/catalog/item/251488/43385.htm

Yay işini buradan çözmezsek eğer contanın kargosu çok tutmuyor. Bir de bakalım hatsan yerli contaya ne isteyecek, kalitesi nasıl , yay kalitesi nedir bilemiyorum. Sonra kararımızı veririz.

Bir de 1.nesil ile 2. nesil arasında piston contası, yay farkı da var mı onu bilmiyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Abim ne alıyosan aynısından özellikle o orjinalinden daha güçlü olan yaydan bana da yazabilirsin...çok uzadı bu mesele bitirelim artık...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• ARKADASLAR UZUN BİR ARADAN SONRA DÖNDÜM KONYAYA ĞİTTİMDE:d SİZLERİN SORMUŞ OLDUGU PARÇALARIN FİYATLARINI ALDIM... EGER ALMAK İSTERSENİZ LÜTFEN ARANIZDA ANLAŞIN TOPLU SİPARİŞ VERİN!!!! BUNLAR ADET FİYATLARI DİKKAT EDİN DİREK FABRİKADAN ALIYORUM...
    İZMİR/KEMALPAŞA/HATSAN...

YAY-----20.00

O-RİNG--- 2.50

GÜMÜŞ TETİK---- 20.00

• Official Post

İsmail bey,

Şu büyük punto yazmaktan artık vazgeçseniz,biliyorsunuzdur,büyük punto yazmak bağırmak anlamına gelir ve siz foruma üye olurken kabul ettiğiniz forum kurallarında bu konu işlenmiştir.

Teşekkür ederim.

• uzun bir aradan sonra mustafa abim buraya mesaj atınca daha tıklamadan aha dedim mustafa abi bizim istediklerimizi getirmiştir diye ;#^+. bizimkide aç tavuk kendini darı ambarında görümüş misali odu #hims

• Bendeki patriot için:

1 adet yay

3 adet keçe

3 adet o-ring (pellet yuvası çevresine)

istiyorum. Maccarinin fiyatlarını göremiyorum (firewall bazı siteleri açmıyor) ama önemi yok. Hangisi kaliteli ise onu alalım derim.