Uzun Namlulu Hatsan Mod25 Süpertact

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet geldiğinde fırsat bulursam mini bir test yaparım :)

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Ben aradım bu hafta içinde bakımı bitecektir dediler bugün 13 gün oldu benim.

• ben de işten güçten arayıp soramadım bakalım yarın bir fırsat bulup arayayım.. belki de hazırdır :D

• Bende 5.5mm olanından var. 17-20 metre mesafeden kutu kolayı delmesine rağmen yakın mesafeden pet şişeyi delemiyor. Gamo rocket, raptor ve platinum denedim. Sonuç aynı. Birde kurmak bayağı güç gerektiriyor.

• Üzerinde vortex yazmıyor. Herhangi bir modifikasyon da yapılmadı henüz. Vortex piston taktırırsam kurma kolaylığı ve güç artışı olur mu ?

• Kurma zor oluyormuş herhal bende bekliyorum vortex için gönderdim bu hafta içi bitcek bakımı denicem bakalımda pet şişeyi nasıl delmiyor deliyodur sen şişeye iyi bak plastik delip geçer belli olmaz

• Pet şişeleri maalesef tek atışta delemiyor. Jericho 941 CO2 tabancam var. O da pet şişelerde çok parlak değil. Ama teneke kutuları delik deşik edebiliyorlar. Sanırım pet şişe esnek olduğu için pelletler sekiyor.

• Pet şişe işi benim de sinirmi bozdu. Zoraki ultra da 2 pompada delemiyor pet şişeyi. Denediğim mesafe 15 metre civarı.

Bu arada pyramydairde gördüm 600 fps yazan 5.5 mod 25 450 fps çıkmış kendi testlerinde. Düşünenlerin bilgisine...

Hatsan Model 25 SuperTact Air Rifle & Air Pistol. Air rifles

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Gepard ().

• mod 25 in birebir aynısı olan Browning 5,5 la 20 metredeki su dolu 500 gr lık pet
    Şişeyi Gamo expander ile delip geçti, boşalan pet' tekrar atış yaptım sadece çökertti
    3 atışta pet yırtıldı.

Atış bugün saat 15 00 sularında yapılmıştır.

'.

]

• oo hadi hayırlısı dene bizede haber ver bakalım nasıl olmuş bizimde gözümüz yollarda bakalım :D

• Güzel olmuş. Gücünde bir değişiklik yok. Kolay kuruluyor yaylı halindeki sarsıntı ve ses te gitmiş doğal olarak.

• ben 4.5mm zoraki ile 7-8 grainlik saçmalar ile 20 metre mesafede 2 pompa da dolu/boş deliyorum pet şişeleri,10grain çok rahat deliyor

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• İyiydi Güzeldi derken dün problem çıkardı :) ilk önce namlu kırıldıktan sonra bir kaç defa kilitlenmedi sonra da kurulduktan sonra tetik çalışmadı. Kurulu halde kaldı.. Kurulu halde namlu kırılabiliyordu bir de. Anlaşılan yine hatsan yolu göründü :(

• İyiydi Güzeldi derken dün problem çıkardı :) ilk önce namlu kırıldıktan sonra bir kaç defa kilitlenmedi sonra da kurulduktan sonra tetik çalışmadı. Kurulu halde kaldı.. Kurulu halde namlu kırılabiliyordu bir de. Anlaşılan yine hatsan yolu göründü :(

Aynı şey banada oldu.3. kutu bitmiştiki kurdum tetik boşta kaldı.Sonuna kadar kurup,namluyu hafif boşlukla yere dayayıp boş olarak 2 el ateş ettim.düzeldi.sanıyorum kronik bir sorun.Tetikteki setuskurları biraz sıkmanızı öneririm.Sarsıntıdan arpacık pimi bile düştü.komediydi çakılların arasında pim arıyorum.Bulamadım,bende oraya başka bir parça taktım.sağdan soldan biraz pay bıraktım taşsın diyerekten.sıkıca oturdu yuvasına.Düşmesi iyi olmuş.20-25 metreden sonra tırt,yinede zevkli.

• S.A arkadaşlar Bende Hatsan mod 125 sniper vortex aldım 4 ay önce gayet memnunum özellikle gücünden vortex seçmemin sebebi yayın zamanla hoşaf olmasından dolayı atışta güc sorunu yaşamak istemedim şimdi aklımda supertact almak var onuda vortex yapmalarını bekliyorum yaptılarmı yoksa direk yaptıkları an almayı düşünüyorum bide QE tetik nedir aceba bilen varsa ? galiba supertackta 25 30 metreden sonra iş yapmaz demişsiniz menzili bu kadar kısamı sonuçta supertack en güçlü kuvvetli tabancadır güçsüz yada orta güçte bi tüfekle aynı güçtedir diye biliyorum görüşlerinizi bekliyorum supertack bu kadar anllattıgın gibi zayıfsa hiç almayım yani ...

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5.5 :)

• Supertact kullanacağınız pellete göre değişsede 10-12 jolue güce sahip.Zoraki hp 01 ultra ile kıyas sonucu bunu söylüyorum.O mesafeden sonra pellet düşmeye başlıyor.110 tl karşılığında fabrikası vortex'e çevirip gönderiyor.
    Zoraki ile ateş etmeden supertact alma.Yinede tercih meselesi

• benim mod 25 istememin sebebi kuvvetli olması en güçlü tabanca neyse onu almayı istiyorum araştırmalarıma göre mod 25 en güçlü tabanca tipi tam tabanca degil ama küçük tüfek olarakda işimi görebilir dipçiği kısaltır çıkartır tabanca yapar uzatır tüfek gibide kullanabilirim kullanışlı yani bildiğiniz daha güçlü kuvvetli tabanca varsa önerilerinize açığım kuvvetinden dolayı mod 25 düşünüyorum şuanda zoraki kuvvetsiz o yüzden onu eledim kafanadan saygılar.

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5.5 :)