dürbün seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar diana 350 magnum 5,5 ve üzerine monteli dampa sport dürbün ayağı var uygun iyi bir dürbün almak istiyorum veli beyin sitesinde Remington 4-16x50AO Tüfek Dürbünü var alsam işimi ne derece görür bu konu hakkında yardım edermisiniz veya türkiyede bulabileceğim başka tafsiyeleriniz nelerdir. ;tese;kkur

• mod350 kullanmadım kullanan arkadaşlardan duyduğum tepmesi biraz fazla imiş,sizde var biliyorsunuz,beğendiğiniz dürbün biraz büyük deyilmi sizce?bence çok büyük dampa da olsa o dürbünü riske atmam ben,ön mercek çapı büyük ve tüfeğiniz güçlü bir tüfek :him:s dürbün ne kadar hafif olursa kayma işlemi o derecede azalıyor,bunu patriotum da gözlemledim bundan dolayı daha ufak ve daha hafif dürbün sıparişi verdim,temmuz ayında bende getirdeceğim böyle paralax özellikli ama pcp tüfek için kullanacağım

• bahsettiğin dürbünün 6-24 olanını bir dükkanda görmüştüm hiç güzel değildi.şu an veli katrancının sitesinde bir tasco 3-9x40 var çok kaliteli gözüküyor ve fiyatı da 80 ytl falan.fırsatım olursa almayı düşünüyorum.

• http://www.opticswarehouse.co.uk/proddetail.asp?prod=HR41250 buradaki dürbünü tavsiye ederim. Bana 4 günde ulaştı. Herhangi bir takılma durumu olmadı. Görüntüsü çok net ve kaliteli bir dürbün. Mildotlu artikıla sahip, focus ayarı var, parallax özelliği yok. Spotsmatch dampa ayak ile kullandım, kayma filan olmadı. Ayrıca "spring gun rated" dürbün, yani yaylılar için uygun. Kazasız atışlar...

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• selamlar yabancı dil yok nasıl getirteceğiz ödemeyi nasıl yapacağız bir yol gösterirmisiniz? ;tese;kkur

• http://www.opticswarehouse.co.uk/proddetail.asp?prod=HR41250 buradaki dürbünü tavsiye ederim. Bana 4 günde ulaştı. Herhangi bir takılma durumu olmadı. Görüntüsü çok net ve kaliteli bir dürbün. Mildotlu artikıla sahip, focus ayarı var, parallax özelliği yok. Spotsmatch dampa ayak ile kullandım, kayma filan olmadı. Ayrıca "spring gun rated" dürbün, yani yaylılar için uygun. Kazasız atışlar...

Out Of Stock (Bu dürbün uzun zamandır stoklarında yok)

• Bu firmadan alışveriş yapılmasını önermiorum arkadaşlar siz bilirsiniz tabi yine de.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• arkadaşlar benimde bi sorum var bende patriot var ve sonunda bugun dampa bulabıldim 35 ytle kadıkoyde ve aldım güzel ve sağlam birşeye benziyor yalnız benim daha önceden aldığım dürbün 3-9x56 dı ve dampa bu 56 lık merceğe küçük geldi ayakları daha kısa neyse ben bu 56lık tasko dürbünü geri iyade edip hangi dürbünü almamı önerirsiniz tabikide yni bilmediğim için 56lık aldım yalnız burda okuduğum yazılara göre yalnışlık yaptığımı anladım... sonuç olarak ben 40 lık yada 32lık on merceğı olan bı dürbün arıyorum ve bana hangi dürbünleri önerirsiniz 1 tane bushnell büldün 3-9x40 velıkatrncıda onun dışında taskonunda 3-9x40lık durbunu var bunlar ilgimi çekti sizin görüşünz nedir önerebileceğiniz bi dürbün var mı???

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• arkadaşlar oriental die bi marka buldum dürbün olarak daha önce hiç duymamıştm bende yni gördüm bu markayı :wacko: kullann arkadaş varsa
    düşüncelerini solerse sevinirim hem ucuz hemde zoomu iyi bi dürbüne benziyor silah dünyasında buldum

http://www.silahdunyasi.com/em…mp;CatID=19357&tabId=

6-24x44lük sağlam mı hiç sanmıyorum ama merak ettim güzel birşeye benziyor alınabilir bence yani bu zoom oldukça düşündürüyor öbürtürlü çünlü 3-9 luk alabilcem :wacko: yorumlarınızı beklıyorum sağoln şimdiden :thumbup::thumbdown:

Walther cp99 compact 4.5

• arkadaşlar benimde bi sorum var bende patriot var ve sonunda bugun dampa bulabıldim 35 ytle kadıkoyde ve aldım güzel ve sağlam birşeye benziyor

35 ytl'ye dampa ayak olmaz, malesef size 20ytllik tek parça ayağı "dampa" diye satmışlar. forumda bu konu çok işlendi, demek okumadınız.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yok tek parça ayak değil biliyorum yani bildiğimiz dampa markanın adını unuttmum ama velı katrancıdakı 150 ytlık olanla aynı şekli işte

Walther cp99 compact 4.5

• Sportsmatch Dampayla aynı işte şekli tek parça ayak değil yni. dürbün konusunda yardımcı olabilicek bi arkadaş var mı bana?????? u½%;

Walther cp99 compact 4.5

• kardeş yanlış anlama elindekine inanmamak değilde 35 liraya dampa nasıl aldın şaşırdım biraz. fotograflarını çekip yayınlaman mümkünmü acaba ayağın?

webley patriot 5.5

• tabi en kısa sürede yaparım yalnız şuan elimde değil tüfekle birlikte başka yerde en kısa sürede yollarm resımleri ama dediğim gibi yani Sportsmatchla şekli aynı yani tek parca uzun bir ayak degil Sportsmatchtaki gibi alyen anahtarınla takıyorsun.2 dürbün ayağı bağlantısının arasındada Sportsmatchtaki gbi parça war yani kısacası şekli tamamen aynı g;$i:D ben yinede en kısa sürede resimleri koyarım bu arada dürbünü bağladığımız ringlerdede herbirinde 4 lü alyan vidası var ortadaki yerdede yani silaha bağlanan yerdede aynı şekil 4 lü alyan vidası var

Walther cp99 compact 4.5

• şekil aynı böle yani g;$i veli katrancıdada 20 ytlye vardı tükenmeden önce onla aynı gibi birşey heralde bu aldığım http://img45.imageshack.us/my.php?image=dampamountbl3.jpg

Walther cp99 compact 4.5

• evet abi aynıı şekil olarak tamam kaliteyi bilemicem ama yinede iş görür birşeye benzio bence 150 ytl verene kadar 35 ytl iyi bence yani

Walther cp99 compact 4.5

• evet abi aynıı şekil olarak tamam kaliteyi bilemicem ama yinede iş görür birşeye benzio bence 150 ytl verene kadar 35 ytl iyi bence yani

ben şekli aynısımı demedim, bunun aynısımı diye sordum. yani üst ve alt 2 ayrı parça, bu parçalar 2 vida ve sarsıntıyı abzorbe eden contalarla birbirine bağlanmış öylemi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• daha incelemedim tam olarak.aldım silahın yanına koydum sonra evime gittim yarın falan bakarım tam olarak incelerim ayrıntılı olarak olmadı resim falanda koyarım sizin yorumlarınızıda alırım

Walther cp99 compact 4.5