Virüs süratle yayılmakta, yeni tüfeğim AA s510

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar;

Sonunda ben de AA S510 kervanına katıldım. Kargo gelir gelmez ilk açtığımda bir ara nabzım 140 falan oldu. Sonra o ilk buluşma anı işte o tarif edilemez. Tüfeği ilk elime aldığımda malzemedeki kalite ve ağırlık merkezinindeki dengeye vuruldum desem yeridir. İlgi ve yoğun alakasından dolayı Syn. Yusuf AKSU ya teşekkürler. Bir kaç foto paylaşmadan olmaz tabii...

• Sayın hocam çok hızlısınız:)
    Hayırlısı olsun tüfek çok güzel görünüyor Maşallah:) kazasız keyifli atışlar dilerim. Grupman-tahribat bekliyoruz:)

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• güle güle kullanın
    durumum olsa pcp olarak ben de bundan istiyorum ama işte ahhh ahhhhh !!! :)

Sayın hocam çok hızlısınız:)
    Hayırlısı olsun tüfek çok güzel görünüyor Maşallah:) kazasız keyifli atışlar dilerim. Grupman-tahribat bekliyoruz:)

Can bey İnşallah size de nasip olur. Güzel dilekleriniz için teşekkürler.

bat 39 wrote;

Hızlı olan bu hobinin virüsü, biz ise hastasıyız :D Önce güzel bir dürbün oturtalım bakalım sonrasında işi öğrendikçe muhakkak paylaşımlarım olacaktır.

Saygılarımla

• Hayırlı uğurlu olsun inşaallah...Güzel tüfenklerden biri.

Paylaşım için teşekkürler ..
    Sevindik bizde; hastalık böyle birşey herhalde, ötekinin sevinci bile mutlu ediyor adamı g;$i

• Hayırlı uğurlu olsun. Kalibresi ile hangi model ?

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE 
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa
    Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Gülerek kullan kardeşim. Mailine bak. Dürbünle ilgi mesaj attım.görüşürüz

AA s 510 Xtra FAC (5,5) reg.,hawke 6,5-20x42 sw tac.
    Weihrauch 97K (4,5) ,hawke 4-12x50 panoroma
    Evanix AR 6 (5,5)

• Güle güle kullan, süper seçim. Hatsan dan sonra sana çağ atlattı eminim ki :D

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• müthiş :) bende baya bi ileride bi ultimate sporter ile AA kervanına katılırım inşallah.çok güzel tüfek güle güle kullanın :)

HATSAN BT65 RB LW 5.5 Regülatör by Mustafa EKİZ ;grin;

• hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Çok güzel bi tüfek.

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

ZORAKİ HP-01 ULTRA - WRANGLER BORA MODERATÖR

• hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Çok güzel bi tüfek.

Güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Saygılar

• Nasip olursa bende alacağım aynısından. Hatta bir arkadaşımda var çok temiz. Sana vereyim diyor ama maddiyat işte..

Gamo cfx royal 5.5
    Gamo 3-9x50 wr/30
    JSB Diabolo Exact Jumbo Rs 5.52 13.43 grains