Kral Arms Teknik Servis ve Destek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese cok tesekkürler. Yarin JSB alip ilk firsatta tekrar deneyecegim sarjor icin artik elimiz alisana kadar sök tak yapariz =))

Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ESSSSS

• Bugün kralın standına uğradık ..Tüfeklerin malzeme kaliteside işciliğide gayet güzel ..Kundaklarda kullanılan plastik ahşap malzemeler ve işlenmeleride gayet güzel ...lw namlu konusunuda sorduk ağustos gibi bir tarih veriyorlar ama ağustostamı yola çıkacak namlular yoksa ağustostamı ellerine gelicek durum net değil ..yani birazdaha uzun sürebilir ..

• Herkese cok tesekkürler. Yarin JSB alip ilk firsatta tekrar deneyecegim sarjor icin artik elimiz alisana kadar sök tak yapariz =))

En isabetli atışları bende JSB ile yaptım.
    Cidden çok iyi.
    Şarjör yayı meselesinide kolaylıkla çözersin. Bende çok uğraştım ama şimdi 1 dk da hallediyorum.
    Sadece cam gibi şeffaf kısmın ortasındaki alyan vidayı çıkarman yeterli.
    Yayın kısa ve şarjöre dik olan ucunu kargaburnu penseyle biraz yana yatır ve o deliklerin birine sok tornavida ile iyice girdiğinden emin ol.
    Sonra yaya siyah üst malzemeyi uctan oturt ve yayı saat yönünde tam tur çevir.
    Normalde ilk pellet koyduğun altını parmağınla kapattığın yere bi pellet koy ki şarjör yayı kilitlensin. En sonunda bırakmadan şeffaf üst kapağı oturtup alyan vidayı yerleştir ve sık..
    Kolay gelsin

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• kral puncher bulbup aldım 2 kere dolum yapabildim ve 4 kere dolum aparatı üzerindeki oring leri kesti dolum haznesindeki çapak yüzündendi ben memnun olmadım ürünü fabrikaya gönderdim 30 lira kargo bedelide üstüne ödedim detaylı bilgi istememe rağmen servisten yuvarlak cevaplar verdiler yani servise direkt olarak ulaşamıyorsunuz ulaştığınız kişi üretimdeki servise bağlanıyor sonrada yarım yamalak bilgi veriyor ürün sıfır bana geldiğinde çizik içindeydi aldıktan 1 gün sonra aradım kumdağı durumu anlatmama rağmem değişimini yapamayız dediler faturayıda gönderdim ama nafile ikinci haftaya girdi hala serviste bekliyoruz bir arkadaşın gazına gelerek aldım onuda kötülemiyorum belki ona iyisi düşmüş olabilir yada bana kontrolsüz olanı gelmiştir atışlarda yanak dayama kısmının yetersiz olması ayrı bir sorun oldu zira omuz mesafesi geniş olanlar için ayarlanabilir kumdak ve yanaklık şart bu tüfeğin daha çok yol katetmesi gerek diye düşünüyorum kolay gelsin
  • fabrika satıcıya yükleniyor satıcıda bizden direkt olarak çıkmadı diyor onlar üzerinden gönderdik diyor ee kardeşim velevki satıcı gönderdi değişsene tüfeği sen üretici değil misin yada satıcıyı arayıp atsana fırçanı ikinciel ise adımı niye kötülüyorsun desene ses yok bi nane döndü olan bize oldu

• forumda birileri vardır diye düşünüyorum fabrikadan umarım ilgilenirler. çünkü tüfek aldığımızda en son görmek isteyeceğimiz tablo bu olsa gerek. belki satıcı isminide paylaşırsanız bizler içinde bilgilendirici olur, yada daha sağlıklı bir açıklama yaparlar

• arkadaslar bugun benimde tufegim geldi maxi. Muzzle i cikardigimda namlu icinin gorunen kisminin pas renginde oldugunu farkettim. Yiv aralari pas rengindeydi. Bi bilgisi olan varmi bununla ilgili. Nornalmidir. Sifir tufek olunca sorma ihtiyaci hissettim

• merhaba arkadaşlar kral puncher maxi'm ile bir sorun yaşıyorum. Wrangler moderatör takılı iken pelletin çıkış hızı ciddi bir şekilde düşüyor. Bunu ben ve yanımdaki birkaç arkadaşımda teyit ettiler. Bu birkaç gün öncesine kadar yoktu yeni oldu. Hız ölçen cihazımız olmadığı için rakamsal değer veremiyorum ama bariz fark var. Moderatörlü 100 metreye alttan ikinci noktadan atarken moderatör söküp attığımda aynı mesafe aynı hedefe üstten üçüncü noktadan vurmaya başlıyor sorun ne olabilir. Moderatör ucunda çok küçük bir sürtme izi var ama çok zayıf boyayı bile kaldırmamış yani. Pellet jsb 18.13. Sürme izi belkide arası kullandığım ucuz pelletlerden kaynaklanmış da olabilir. Sorun ne olabilir.

• moderatorun pullarinda kayma olabilir. Eksene getirmek gerekiyor.
    Moderator degistirerek denemenizi tavsiye ederim.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• moderatorun pullarinda kayma olabilir. Eksene getirmek gerekiyor.
    Moderator degistirerek denemenizi tavsiye ederim.

Akşam moderatörün içini söktüm herşey normal görünüyor. Pullar da sürtme izi yok. Geçen hafta tüfeği ağaca dayamıştım moderatör takılıydı kayıp düşmüş ama zemin sert değil kalın otlar vardı çarpacak sert bir şey de yok taş falan gibi. Saçma sapan bir durum anlamadım gitti. Dediğiniz gibi Başka bir moderatör bulup denemem lazım.

• Oringleri kontrol etmeni tavsiye ederim.
    Güç ayar dügmesinin sagı ve solunu tüp kontrol eder gibi köpük,tükrük :) gibi envanterlerle hava kaçagı var mı bak derim.
    Gerçi sadece moderatör takıldıgında yapıyorsa bu isleme gerek yok.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Arkadaşlar sorunu yanlış tesbit etmişiz tüfekle sürekli güç kaybı var. Tam güçte 5 şarjör atan tüfek şimdi 8 şarjör atıyor. Kaçak yok. havayı az kullanıyor. Yay mı bozuldu acaba.

• Olabilir, ya fabrikaya gönder yada basit bir aksamı mevcut sökerek kontrol edebilirsin. Mekanizmada bir problem olabilir.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Sayin backir. Yayı çıkardıktan sonra taktigimiz büyük vidayı geri takarken, vidayi sabitledigimiz noktanın biraz daha içerde veya dışarda olmasi gücü etkiler mi?

• Olabilir, ya fabrikaya gönder yada basit bir aksamı mevcut sökerek kontrol edebilirsin. Mekanizmada bir problem olabilir

Heryerinden söktüm. Herşey düzgün çalışıyor. Onun için yay mı deforme oldu acaba diye düşündüm. Valfi bile söktüm taktım birşey değişmedi.

• Aslında yayın bozulacak kadar bir atış da yapılmadı ama belki çeliği iyi değildir. 1500 atış falan yapılmıştır.

• Yay degisimi gerekebilir.
    Sanirim problem cekic yayinin yorulmasinda.
    Teknik servis ile bir gorusun.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Yay degisimi gerekebilir.
    Sanirim problem cekic yayinin yorulmasinda.
    Teknik servis ile bir gorusun.

Görüştüm yay gönderecekler