Mod 125 pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar foruma ve atıcılığa yeni katıldım. Bu dizelleme konusu kafamı karıştırdı benim tüfeğimdende duman çıkıyor ve bu şekilde yaklaşık 800 atış yaptım. Sorun olmuşmuşmudur acaba.

• Yok dostum kullanmaya devam

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Teşekkür ederim. Birde uygun fiyatlı saçma önerisi alabilirmiyim. jsb 18.13 grain denilmiş ama biraz pahalı benim için.

• Teşekkür ederim. Birde uygun fiyatlı saçma önerisi alabilirmiyim. jsb 18.13 grain denilmiş ama biraz pahalı benim için.

benim mod 125 jsb 18 grain dışında ucuz pelletlerden en isabetli gamo pro hunterı atıyordu, kutusu 10 lira gibi, bundan ucuz pelet yok gibi zaten

Fx Impact M3 Bronze

• Sağolun. 10 tl fiyat uygun zaten. Başka önerisi olanda varsa yazabilir.

• Hocam gamo'nun diger peletlerini de deneyebilirsiniz.. En güzeli piyasadaki peletlerden denemelik birer kutu alip silahiniz hangisini severse onu kullanmaniz daha dogru olur aslinda, hobinin guzel yani bu zaten deneye deneye kesfetmeli, tecrube etmeli :)

Fx Impact M3 Bronze

• Doğru söylüyorsunuzda kayseri de hiç poligon yok ve benimde atış için uygun bir alanım yok. Bu kadar deneme yapmak için fırsatım yok. Çok fazla yok oldu vede acemiyim doğru atabiliyormuyum yoksa saçmamı kötü bilemiyorum onun için denenmiş iyi olduğu garanti saçma bulabilirsem iyi olur.

• Doğru söylüyorsunuzda kayseri de hiç poligon yok ve benimde atış için uygun bir alanım yok. Bu kadar deneme yapmak için fırsatım yok. Çok fazla yok oldu vede acemiyim doğru atabiliyormuyum yoksa saçmamı kötü bilemiyorum onun için denenmiş iyi olduğu garanti saçma bulabilirsem iyi olur.

gamo pro hunter ucuz pellet sınıfında mod 125 e en uyanıdır...ts 22 yi kesinlikle alma derim...

birde pelleti namluya sürerken.eteğine çokca bastırıp ezme...yada eğri koyup eteğinin yarısını tahrip etme...isabete doğrudan etki eder.

8)

• gamo pro hunter ucuz pellet sınıfında mod 125 e en uyanıdır...ts 22 yi kesinlikle alma derim...
    birde pelleti namluya sürerken.eteğine çokca bastırıp ezme...yada eğri koyup eteğinin yarısını tahrip etme...isabete doğrudan etki eder.

Teşekkürler böyle tavsiyelere çok ihtiyacım var.

• Arkadaşlar bu gamo pro hunter'in birçok çeşidi var. Ortasında bilye olan ve daha birçok çeşidi var. İsimleri aynı olmasına rağmen. kutu renkleride farklı. Bunların farkı nedir acaba ve bu farklar ne işe yarar.

• mod 125 imle ortasında bilye olan pro hunter saçma kullanarak 3 metreden 2 cm lik suntaya atış yaptım delmedi. Silahım yeni daha 1000 atış ancak yaptım hiç kurulu kalmadı sizce delememesi normal mi.

• hocam resmi varsa atar mısınız ortasında bilye olan gamo rocket var elimde onunlada pek iyi sonuç vermiyo ama orjinal gamo pro hunter gayet iyi tahribat yapıyo 15.43 gr olan bendede mod 125 vortex var 2000 atış falan oldu hala penetrasyonu güzel. eğer her atışta duman çıkıyorsa namludan dizelleme yapıp keçeyi yemiş olabilir ben duman efekti sanıp dahada yağlamıştım 900 atışta falan silah dağılmıştı 1 metreden teneke delmiyordu belki sizinde öyle bir sorun olabilir kubbe uçlu pelleti deneyin derim

Hatsan Mod 125 Sniper Vortex 5.5mm
    Optima 3-9x44E
    Modifiye Tek parça ayak :)

Cybergun Swiss Arms Sa 941 4.5mm

• Deliğin resminimi istiyorsunuz. Duman çıkıyor ama giderek azalıyor. Fazla yağlamanın zararlı olduğunu öğrendikten sonra namluyu sildim duman azaldı. İnşallah bozulmamıştır. 50 metreden bira şişesini çok rahat kırıyor. Ve çıkan sese bakılırsa daha uzaktan da kırar diye düşünüyorum.

• Bu arada yazmayı unuttum benim tüfek vortex değil.

• Tüfeğinizde bir güç kaybı olduğunu Sanmıyorum gamo roketin hafif olmasından dolayı düşündüğünüz tahribatı yapmamış. Aynı noktadan iki vurus daha yaparsanız sunta iyice delinecek arkadan patlayacaktır.

• Elimde iki tane kubbe üçlü vardı. numune olarak çeşitlerden ikişer adet almıştım. Bunları attım biri deldi diğeri delemedi delen saçma namluya sıkı girdi diğeri biraz daha gevşekti.

• Roketin tahribat için olduğunu söylemişlerdi onun için delmesini bekliyordum hatta satıcı 4 cm suntayı deler demişti senin tüfeğin.