Kral Nitro Piston Havalı Tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yerli üretimi tüm kalbimle destekliyorum, elbette başarıyı grupmanlar gösterecektir.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• internette bulamadım nerede satılıyor şuan? link alabilir miyim?

8)

• internette bulamadım nerede satılıyor şuan? link alabilir miyim?

aksu avda var 225 lirada fiyatı var

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• hatsan model 125 den güçlümüdür acaba merak etmekteyim
    ??

hatsan mod 125

BSA STS 4-16x44

• hatsan model 125 den güçlümüdür acaba merak etmekteyim
    ??

güçlü değil...kontrolsüz güç ya da kontrol edemediğin güç güç değildir :) mod 125 vortex kullanıyorum...(gerçi epeydir fırsat bulamadım atış için) çok güzel tüfek fakat ağır ve biraz ustalaşmak istiyor....yakın zamanda kralın nitrosunun birini deneyeceğim inşallah....fiyatı çok cazip...

8)

• Kral bu namlulari iyilestirmezse bir arpa boyu yol katedemez...
    Hayirli olsun.
    Hatsan seviyesinde en az namlu uretmeli.yoksa isabeti zor bulur havali severler.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• yokmu test eden deneyen bi arkadaş ? :) pcpmi sattım kırmalı alıcam fiyatıda cazip ürünün

• Metehan'ın da dediği gibi namlu konusunda iyileştirmeye gitmeleri şart.

Bu tip geliştirmeler sevindirici ancak bir açıdan da insan kızıyor. Yaylıyı çok iyi yaptılar en azından diana kalitesinde ve isabetinde ürünler çıkardılar da gaz pistonu mu kaldı? :)

Bu dediğim hatsan için de geçerli. Yabancı forumlarda da bahsedilmiş, kullanıcılar da farketmiştir belki, nitro pistonlu tüfeklerin yaylıdan en büyük farkı yay titreşimi yok ve piston çok daha keskin vurup enerjiyi iletiyor. Peki ne oluyor tüfeğin tüm birleşenleri (dürbün dahil) bu tansiyondan nasibini alıyor. işte burada mühendislik ve malzeme kalitesi devreye giriyor. Yayın yerine gas-ram takmakla iş bitmiyor maalesef. theoben sırf bu iş için ayrı tüfek tasarlıyor mesela... En azından kral hatsan gibi kafasının dikine gitmek yerine kullanıcıların fikirlerini dinliyor gibi. Eminim dediğim hususlarda da zamanla ilerleme kaydedilir.

son olarak hayırlı olsun hobimiz için bir gelişme sonuçta...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ve en önemlisi tetik elbette..

yeni, çıkan nitro'da tetikten bahsedilmemiş hiç..
    eski yaylıları gibiyse çok sert, çekilir gibi değil ;)

• Geçen hafta yerli firmalardan birinin fabrikasını gezdim havalı tüfek departmanına girmeden önce çok şaşaalı bir yer bekliyordum ancak durum içler acısıydı departmandakiler sorduğum her soruya verdikleri cevap "biz babadan oğla hep böyle yaptık öyle mühendismiş araştırma geliştirmeymiş bilmeyiz" oldu adamların kafası duvar gibi hiç kimse kullanıcıyı önemsemiyor bu kafayla giderse aynı ürünün tetiğini boyayıp namlusunu oynayıp piyasaya sürerler kraldan herkes beklenti içinde İnşaallah dikkate alır da diğer firmalar gibi olmaz.

"Ali Bumaye"!!!

• Geçen hafta yerli firmalardan birinin fabrikasını gezdim havalı tüfek departmanına girmeden önce çok şaşaalı bir yer bekliyordum ancak durum içler acısıydı departmandakiler sorduğum her soruya verdikleri cevap "biz babadan oğla hep böyle yaptık öyle mühendismiş araştırma geliştirmeymiş bilmeyiz" oldu adamların kafası duvar gibi hiç kimse kullanıcıyı önemsemiyor bu kafayla giderse aynı ürünün tetiğini boyayıp namlusunu oynayıp piyasaya sürerler kraldan herkes beklenti içinde İnşaallah dikkate alır da diğer firmalar gibi olmaz.

bahsi geçen firmayı merak ettim doğrusu