Kral Puncher Maxi L

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kral puncheri upgrade etmiş yeni model çıkarmış arkadaşlar puncher maxi L modelin ismi sentetik ve ağaç kundaklı modelleri mevcut 58 cm namlusu ve 330 cc tüpü var yorumu olan var mı ? :)

• namluyu değiştirmeden tüfeklerin boyutunu uzatıyorlar :) enteresan bayağı büyük oldu ozaman maxi 280cc ydi 330 olmuş bayağı atış yapar yani :)

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • namlunun boyutunu uzatmışlar 58 cm olmuş namlular 53 cm di

• namlunun boyutunu uzatmışlar 58 cm olmuş namlular 53 cm di

o anlamda demek istemedim, lw bekliyor herkes :) onu demek istedim

• o anlamda demek istemedim, lw bekliyor herkes :) onu demek istedim

onu bilemiycem lw geldiğini duymadım model bu :) ama 330 cc 58 namluyla baya iş yapar diye düşünüyorum

• katılıyorum bayağı atış yapar bakalım gelir videoları :)

• Benim merak ettiğim puncher maxiyi istersek ücreti karşılığında large modele yada daha sonra çıkıçak bi modele upgrade edebilicek miyiz namlu ve tüp değişimi vb işlemlerle misal ben maxi aldım daha güçlü olan modeli geldi ona geçmek istediğimde en baştan tüfek almamız gerekmez umarım hatsanın vortex gibi olmalı olurda diye düşünüyorum sonuçta aynı modelin değişik türevleri

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Benim merak ettiğim puncher maxiyi istersek ücreti karşılığında large modele yada daha sonra çıkıçak bi modele upgrade edebilicek miyiz namlu ve tüp değişimi vb işlemlerle misal ben maxi aldım daha güçlü olan modeli geldi ona geçmek istediğimde en baştan tüfek almamız gerekmez umarım hatsanın vortex gibi olmalı olurda diye düşünüyorum sonuçta aynı modelin değişik türevleri

galiba bu soruyu kral armsa iletmeniz gerekiyor.

• Heyecan verici bir gelişme..
    6.35 olanı bizzat incelemek isterdim..
    Hayırlı olsun..

• Ben bugun şarjörlerimdeki sorunlar için Telefon etmiştim. Yeni tüfeğide sordum. İsteyen hemen değil ama ilerleyen zamanlarda namlu ve tüp değişimi yapabilecek dediler. Ama büyük tüp demek daha fazla atış anlamına gelmiyor dedi. Çıkış hızı arttırılmış. Onun için atış adedinde azalma bile olabilir dedi. Yanlış olmasın çekiç yayı dedi galiba o değiştirilmiş ve namlu daha uzatılarak isabet ve menzil iyileştirilmiş.

• Ben bugun şarjörlerimdeki sorunlar için Telefon etmiştim. Yeni tüfeğide sordum. İsteyen hemen değil ama ilerleyen zamanlarda namlu ve tüp değişimi yapabilecek dediler. Ama büyük tüp demek daha fazla atış anlamına gelmiyor dedi. Çıkış hızı arttırılmış. Onun için atış adedinde azalma bile olabilir dedi. Yanlış olmasın çekiç yayı dedi galiba o değiştirilmiş ve namlu daha uzatılarak isabet ve menzil iyileştirilmiş.

kabaca dusunursek guc ayarini dusurerek verimli atis sayisini arttirabiliriz gibo geliyor. Yani onceki modelde tam gucte yapilan atis sayisini bu modelde orta gucte veya bir ustunde yakalayabiliriz.

• kabaca dusunursek guc ayarini dusurerek verimli atis sayisini arttirabiliriz gibo geliyor. Yani onceki modelde tam gucte yapilan atis sayisini bu modelde orta gucte veya bir ustunde yakalayabiliriz.

bakalım arkadaşlardan test eden çıkacak mı tüfeği hatsanın novayla karşılaştırma yapsalar iyi olur aslında

• Git gide AA.s510 a benzemeye başladı tüfek, isabetininde %50 sini yakalasa aldım gitti.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• bu gün bir av bayisi sitesinde 18.13 jsb ile yaklaşık 1180 fps hız ölçümü olduğunu yazmış

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• evet hızlı attığı yazılmış atış sayısı biraz düşürülüp fps artırılmış namlu da uzatılmış bir kaç düzeltme falan yapılmış inceleme var mı bilmiyorum ama şu an için iyi görünüyor

bu gün bir av bayisi sitesinde 18.13 jsb ile yaklaşık 1180 fps hız ölçümü olduğunu yazmış

• solid kullanmak isteyenler için iyi bir alternatif olmuş, bu hızlarda 18-20 graın Peletler ile isabet sağlamak zor.

• arkadaşlar üstadlar çekiç yayını daha güçlüsü ile değiştirsem 150 200 fps artış sağlamam mümkün mü vede bu işlemden sonra atış sayısı azalıcaktır bunun farkındayım peki gücü kıssam yine eski atış sayısına döner mi yani örnek vermem gerekirse yayı daha güçlüsü ile değiştim ve tam güçte jsb 25 graini 900fps ile atıyorum jsb 18 kullanmak istediğimde de misal gücü 3. Kademeye getiriyorum ve yine 900 fps alıyorum böylece eski tam gücüne gelmiş oluyor atış sayım da eskisine dönmüş oluyor dimi? bu yay değişiminin bi zararı olur mu atış sayısının azalması dışında? Böyle bişi mümkünmüdür?

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• Bir yetkiliden aldigim bilgiye gore sanirim bu modelde guc dusuge alinarak maxi modeli ile ayni atis sayisi yakalanabilecek. Bu cok cazip hale getirdi benim icin bu modeli.

• bende tam tersinin yapılıp yapılamıycağını merak ediyorum yeri geldi mi ağır mühimmatı için atış sayısı azaltılıp güç artar mı acaba sonra yine kısarım umarım böyle bi uygulama yapılabilir

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#