Hatsan Karaboa - Hercules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende o oyuk kısmı beğendim zevk meselesi bence hep söylerim. Daystate e at44 kundagı tak beş para etmez herkes itiraz ediyor ama ben karizma ve kaliteli tufegi alirim. At44 gibi kup seker isi artik bitmeli bizde impact gibi airranger karizma (yerli) tufekler kullanmak istiyorum.

• Bu arada hatsanı protesto etmek lazım. bugün aradım iç piyasaya 2 ay sonra sürülecekmiş. Yerli imalat ama yandaşı 2, sınıf muamelesi görsün oh ne ala... O kadar öfkeliyim ki anlatamam. telefondaki arkadaşa şimdi biz iki ay bekliyecekmiyiz dedim gülerek malesef dedi ya...

• şu protesto olayına çok ama çok sıcak bakıyorum abi

• acaba 25 cal den yukarısı iç piyasaya verilcekmi? Havalar zaten soğuk 2 ay bir şey değil lakin beklemeye değecekmi sorun burada başlıyor.fiyatta o kadar önemli değil elin yabancıları kazanacağına benim firmam kazansın derim fakat aynı düşünceyide hatsandan beklerim çeri çöpü bize satmasın

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• bende bunları buldum. tüfeğin yakın çekim fotosunda sanki ayar düğmesi gibi birşey var emniyetin üstünde. ya da bana öyle geldi. Ayrıca şarjör değişik mi acaba?

• Var :)

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Hatsan ülkemizde protesto edilmeye mahkum olmuş. Adamlar ne yapsa yaranamiyor Herkulesin fotoğrafı üzerinden ne yorumlar okudum inanamadim. Ben elime alıp inceleme fırsatı buldum silahlı daha önce hiçte eleştiri yapılacak bir silah değil. Hatsan bu silahı daha yurtdışına bile satışa çıkarmadı sadece fuarda görücüye çıkardı 2 ay sonra çıkması normal sanki 2 gün sonra satışa çıksa alacaksınız. Nova yurtdışından önce yurtiçinde satışa çıktı kimse bunu dile getirmedi taktir etmedi. Yerli firmamiz ülkemizi Dünyada bu denli temsil ederken biz üzüm yemektense bagciyi dövmeyi tercih ediyoruz. Su silahin üzerinde Daystate yada Airarms yazsa azinizin suyu akardı ama Hatsan beş para etmez.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• abi adam yerli üretiyor zaten ilk önce bize sunması gerekmez mi? misal ispanyollar gamoya gidip ilk bize sattığın için teşekkür ederiz mi diyor? adam buranın üreticisi haliyle ilk buraya sunması gerekir zaten farkettiysen kimse tüfeği kötülemiyor sadece bize satılmamasından yakarıyoruz ortada başka bir durum yok

• Bir yeni model daha var Bullboss. Gladius un kardeşi sayılır daha kısa sade ve hafif versiyonu üstelik çok uygun bir fiyatla çıkacak.

Kral Arms Breaker .22

• anlaşıldı pcp alımını en az 3 ay ertelemek lazım

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Hercules eğer dedikleri hızda atıyorsa daystate wolverine .303 ten bile daha güçlü atıyor üstelik tüp hacmi 1 litre. İsabette sorun yoksa sınıfının birincisi. Bu tüfekle çok rahat av yapılabilir. Tabi avın serbest olduğu ülkelerde. Makul bir fiyata olursa bt65 imi satarım anında bunu alırım. Umarım big bore satışı yaparlar Türkiye'de. Eğer yapmazlarsa mecbur 6.35 alacağız. Bu tüfek 6.35 ten aşağı kesinlikle alınmaz. Bt65 bile 5.5' e fazla geliyor.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• abi adam yerli üretiyor zaten ilk önce bize sunması gerekmez mi? misal ispanyollar gamoya gidip ilk bize sattığın için teşekkür ederiz mi diyor? adam buranın üreticisi haliyle ilk buraya sunması gerekir zaten farkettiysen kimse tüfeği kötülemiyor sadece bize satılmamasından yakarıyoruz ortada başka bir durum yok

Ben Hatsan yerine olsam Turkiyedeki kullanıcıya su tabancası bile vermem. Yerli üretiyor ama adamlar ithalat üzere çalışıyor ticari olarak da yurtdışına vermesi mantikli. Sen elindeki bir mali veresiyemi satarsin yoksa peşin para mi? Peki sorayim yurtdışında olupta senin yurtiçinde kullandığın hangi model var .25 cal üstü hariç. Hatsan Nova ilk yurtiçinde satıldı gidipte aldin mi.

Kral Arms Breaker .22

• hatsanın eleştirilmesinin nedenlerinden biri de kralın piyasaya girmesiyle yurt içinde aceleyle çeşiti arttırması olsa gerek diye düşünüyorum breakerın çıkmasıyla gladius geldi 2700 tl den regili lakin fiyatının karşılığını verebilen bi tüfek olmadı ki karşılaştırmada breaker daha iyi grup çıkarttı ve yine yurt dışı çıkan gladiusdan bir tık altı içe sürüldü ilk etapta tropy desek incelemesine henüz rastlamasam da görünüş itibariyle bt nin makyajlanmış hali nova zaten at44 ün ceketli lw namlu ve büyük tüp gibi bi kaç özelliğin kolajından oluşan bi model ki baştan sona baktığımızda ilk atışla son atış arası 180 fps gibi düşüş vardı yani hatsan tecrübesi ve imkanları gereği daha kusursuz ürünler çıkartabilicekken kral piyasaya iki ürün sürdü diye sidik yarışına girdi aceleyle yeni ürün sürüyor zamanla kullanıcı geri dönüşleriyle kusurlar çözülecektir lakin bu kusurlar ister istemez ön yargı oluşturuyor umarım yeni çıkıçak olan herkül modeli alınabilirliği ve kalitesiyle güzel bir tüfek olur ben bütçem özellikleri ve tipi yüzünden kral puncherı tercih ettim ama kralcı değilim param hangisine yetiyorsa hangisi daha güzel ve içime siniyorsa onu alırım hatsanı da kralı da seviyorum

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• İyiki Hatsan benim firmam değil kardeşim. Kısır döngüye döndü bu iş

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• İyiki Hatsan benim firmam değil kardeşim.

büyük başın büyük derdi olurmuş emir abi :)

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• nova çıktı diye gidip almam mı gerekiyor? ben 1 senedır mod135qe modelini bekliyorum yarın çıksın yarın alırım ne yani eleştiride mi yapmayalım?