Hatsan Herkules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hercules alıp tüpten,dürbünden kaçmak mantıksız bence. En az 8 lt 300 bar bi tüp lazım size. Kadıköy de dolum yapan yer var ama kaç bar bastığını bilmiyorum. yangın tüpü imal eden fabrikalar 300 bar dolum yapıyor.

http://www.deepstore.net/

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• konuştum orayla da 200 bar basıyorlar. İmkan kısıtlı ve hepsinin sıfır olması gerekli değil benim için. Silah parası kadar pat diye para çıkılmıyor maalesef. Benim merakım ikinci elde, üretim tarihi mi yoksa test tarihi mi öncelikle önemli??

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Öncelikle üretim tarihi önemli, test ise 5 yılda bir yapılması gerekiyor. o zaman güvenilir yerlerden temiz bi tüp arayışına girmeniz iyi olacaktır ama tüp çok önemli bir konu,dikkat edin.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• 100 metreden su dolu tenekeyi deldi geçti arkadaşa atma dedik ama attı,siz siz olun bu tüfeği kimseye attırmayın yok ya o kadarda değil diyip küçümsüyorlar başınıza iş çıkmasın

• Ben 2.000 tl yazdim ertesi gun sattim. Sizin tufek neden bukadar bekledi anlamis degilim.

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Yanlış anlaşılsın istemem ben kimseyi suçlamak için söylemiyorum ama ben Zagopa Bey'in mesajlarını okuyunca şöyle bir düşünce geldi aklıma acaba beyfendi dolandırıcı olabilir mi? Düşününce hiç de mantıksız değil çünkü. Tabii tekrar söylüyorum kimsenin hakkına girmek istemem kimseyi de suçlamıyorum bu sadece bende oluşan bir düşüncedir herhangi bir kanıtım yok. Belki de benim gibi düşünen başka arkadaşlarda vardır da ürün satılmıyordur

• Ben daha önce kendisi ile pazarlık yaptım bu tüfek için Samsuna gelip deneyip alabileceğimi söyledi kendisi ve tüfeğin doldurma ucunun fotosunu istemem üzerine hemen çekip whatsapp'tan attı bana. Bence dolandırıcı değil. Satamama sebebi ise henüz ilan açabilecek bir üyeliği yok bu nedenle satamamış olabilir, sadece buradan yazıyor satılık diye bu konuyu takip edenler dışında kimseninde haberi olmuyor doğal olarak.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• teşekkür ederim Murat bey dolandırıcı değilim isteyen olursa faturanın fotosunu çekip atabilirim tel no 5054531589 sadece ilan açmama 1 ay var ondan ilhan açamıyorum

• Yanlış anlaşılsın istemem ben kimseyi suçlamak için söylemiyorum ama ben Zagopa Bey'in mesajlarını okuyunca şöyle bir düşünce geldi aklıma acaba beyfendi dolandırıcı olabilir mi? Düşününce hiç de mantıksız değil çünkü. Tabii tekrar söylüyorum kimsenin hakkına girmek istemem kimseyi de suçlamıyorum bu sadece bende oluşan bir düşüncedir herhangi bir kanıtım yok. Belki de benim gibi düşünen başka arkadaşlarda vardır da ürün satılmıyordur

arkadaşım bu açıklamana ne desem bilemiyorum, hem beyefendi hem dolandırıcı hem yanlış anlaşılmasın diyorsunuz, bunu da geçelim, bir arkadaşımız bir şey satamazsa dolandırıcı mı oluyor, kaldı ki bu forumda yanlış yapan birisi olursa onu burada ifşa edip barındırmazlar, zagapo arkadaşımızın tek eksiği bence yeni (senin gibi) üye olması ve eski tanınmış bir uyenin kefili olmaması.

• Ben daha önce kendisi ile pazarlık yaptım bu tüfek için Samsuna gelip deneyip alabileceğimi söyledi kendisi ve tüfeğin doldurma ucunun fotosunu istemem üzerine hemen çekip whatsapp'tan attı bana. Bence dolandırıcı değil. Satamama sebebi ise henüz ilan açabilecek bir üyeliği yok bu nedenle satamamış olabilir, sadece buradan yazıyor satılık diye bu konuyu takip edenler dışında kimseninde haberi olmuyor doğal olarak.

teşekkür ederim Murat bey dolandırıcı değilim isteyen olursa faturanın fotosunu çekip atabilirim tel no 5054531589 sadece ilan açmama 1 ay var ondan ilhan açamıyorum

arkadaşım bu açıklamana ne desem bilemiyorum, hem beyefendi hem dolandırıcı hem yanlış anlaşılmasın diyorsunuz, bunu da geçelim, bir arkadaşımız bir şey satamazsa dolandırıcı mı oluyor, kaldı ki bu forumda yanlış yapan birisi olursa onu burada ifşa edip barındırmazlar, zagapo arkadaşımızın tek eksiği bence yeni (senin gibi) üye olması ve eski tanınmış bir uyenin kefili olmaması.

Arkadaşlar ben sadece benim aklıma gelen düşünceyi söyledim dediğim gibi zagapoda Bey'i suçlamak, dolandırıcılıkla itham etmek gibi bir amacım yoktu. Böyle gözüktüysem haksız yere birilerini kırdıysam özür dilerim. Ben sadece şüphelendim ve eğer şüphelerim de haklıysam forumdaki diğer arkadaşlarımızın mağdur olmaması, dikkatli olması için içimden geçen şeyi söyledim. Haksızsam eğer böyle bir düşünceyi dile getirdiğim için de özür dilerim.

• Değerli arkadaşlar,

Konuyu biraz dağıtmak isterim. Forumlarda baktım ama net bir cevap bulamadım diyebilirim.
    Barlarda kullanilan 300 bar kullanımlı karbondioksit tüplerden temin etmem çok kolay ama bu gazla kullanmak ne kadar doğru ve sağlıklıdır. Bilen arkadaslar aydınlatırsa beni sevinirim. Kuru hava tüpüm zaten mevcut ancak bu tüpler 12 lt işe yarar ise değerlendirmek istiyorum.
    Bu arada herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Arkadaşlar bu tüfeğin akıbeti ne oldu yeni alan arkadaslar oldumu youtube a da yeni cok fazla video dusmemis burada da konusulmuyor sorunu olan bir tufek mi

• Benim kişisel olarak almak istediğim bir ekipmandi, fakat inceleme ve forumdaki yorumlardan sonra vaz geçtim. Nedenlerim, dürbünsüz yaklaşık 6 kg ağırlığı , 25 barda 1000 cc gibi bir hava için scuba tüp ihtiyacı ve doldurma problemi ile karşılaşma ihtimalim.

• Değerli Arkadaşlar;

Alalı 2 ay oldu. Çok sık atış yapamasam da çok memnunum. Sonuçta bu bir sniper ve bir masa kullanarak hem stabil atıyorsun hem de gerçek bir tüfek hissi alıyorsun ve bu durumda ağırlık önem arz etmiyor. Gerçekten çok güçlü bu arada. Çok başarıl atışlar yapıyorum. Çok da keyif alıyorum. Yeni dürbünüm gelmek üzere. Sonrasında daha da keyifli olacaktır. Gerçek tüfekle beraber atışa gidiyoruz (arkadaşımın) kendi tüfeğini bırakıp Hercules ie atış yapmak istiyor. Video konusunda, maalesef kameram yok o nedenle video çekemedim. Telefon ise çok kötü. Tüp konusuna gelince; 6 litre ikinci el aldım ve Kayseri'de dolum yapıyorlar. Hiç de sorun olmuyor. Dolayısı ile ne beklemediğiniz ile doğru orantılı. Ben çok memnunum.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Benim kullanıcı adıma ilham veren bu modeli almayı planlıyordum. Şans eseri ikinci el ilanına denk geldim. İlanda verilen numarayı aradığımda Hatsan hercules Hakkında birinci elden kullanan birinden sorularıma cevap aldım. Tabi ki her insan kendi deneyimlerine göre yorumluyor ama ben ikna oldum. Bugün Hatsan galatian 4 aldım. 4 kilo olan tüfek bipod ,lazer,flashlight, dürbün eklenince daha da ağır oldu. Bu nedenle 6 kilo bir tüfek almadığıma ziyadesiyle memnun oldum. Her ne kadar bipod ile destekli atış denemeleri yapsam da ayakta desteksiz bir pozisyonda mekanik nişangah takımı ile 6 kiloluk bir tüfek beni zorlarmış bugün bunu anladım.

• Ben sırf bu ağırlık ve dolum sıkıntısı yüzünden hep hafif ve kompakt makinelere sahibim ve gayet memnunm en ağır silahım benjamin discovery 2,3 kg bakalım ileride belki değişebilir bu durumum

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50