Yeni Kral Breaker S

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • anladığım kadarı ile: mega, maxi nin uzun namlulusu ve yayı daha güçlüsü olduğundan, valf in açık kaldığı süre uzun oluyor ve daha güçlü ve erken düşüş veren bir grafiği var, yayını maxi yayı ile değişip daha alt güç kademesinde denenirse stabil olma şansı tabii ki var...meganın daha çok ağır pellet yada bulletleri max seviyelerde kullanmayı isteyenlere yönelik.

• peki söyle bir sorum olacak maxi yayını ve çekicini megada kullanmak namlu uzunluğunda fayda mi sağlar yoksa yeterli hava olmayıp zarar mı sağlar gerçi abartılacak kadar fazla bir uzunluk yok ama

At-44 Long Lw .22 + Hawke 6-24x50 mil-dot IR
    Drager 6 LT Scuba

• Piyasada 2 ana firma olup yerli üretim bullpup olmayınca bazılarımız da pahalı fiyatlardan yada servis sıkıntısından ithalleri tercih etmediği için firmalar alıcıya istedikleri fiyatı çekti bullpuplarda zaten arge yapmayıp diğer ürünlerin bloğunu kullanıyorlar e ahşap için bullpup'ın neredeyse hiçbir ek maliyeti yok, plastik kundakta ise yeni enjeksiyon kalıbının ücreti yüksek onu kabul ediyorum ancak plastiğin materyal maliyeti düşük olduğu için yeni alınan kalıpların firmaya yaptığı birim maliyet belirli bir üretim ve satış düzeyinden sonra azalacaktır sonra zaten kar etmeye başlanır. Bunları yazdık ama gidip bende aldım bir tane bullpup yapacak birşey yok 1000-1500₺ civarına cricket satılsa cricket alırdık :) .

Hatsan At-44 Long LW .25
    Gamo P900 IGT .177
    Gamo PX-107 .177
    Gamo V-3 .177

• Alacak kişiler kesinlikle yüksek ayak tarzı birşey tercih etsinler, hawke dürbün ve hawkenin normal ayağıyla yanaklık takılı halde net ve rahat omuzlayamadım görüntü alamadım

Kral N-11 Gas Piston

• aynen ya yüksek profili bir ayak tercih etmeli yada yanaklığa yanağı değilde elmacık kemiğine dayamak gerekiyor :D

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Alacak kişiler kesinlikle yüksek ayak tarzı birşey tercih etsinler, hawke dürbün ve hawkenin normal ayağıyla yanaklık takılı halde net ve rahat omuzlayamadım görüntü alamadım

aynen ya yüksek profili bir ayak tercih etmeli yada yanaklığa yanağı değilde elmacık kemiğine dayamak gerekiyor :D

2 hafta önce soyleseydiniz iyi olucakdi bende hawke nin kısa ayağından aldım 44 mm yüksekliği var yanakligi söküp attım göz kurtarmiyor ☺

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5
    kral puancher breaker 5.5

• Bende geçtiğimiz pazar öğrendim :)

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• yetkililere bende mail attim. Umarim kulak verirler.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Nikula Tactical dürbünüm vardı kendinden ayaklı. Şimdi bende tam onu nasıl yukarı kaldırırım diye düşünüyordum.
    Şarjör burnuma girecek nerdeyse X/

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• yetkililere bende mail attim. Umarim kulak verirler.

hocam sizinde dolum ucu orinklerinde gözle görünür aşınma oluyormu benim tüfekte avşa atılmış lakin hala keskin yerler var oralardan aşınıyor acaba bu durum herkezde varmı ?

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5
    kral puancher breaker 5.5

• sert takmalarda ve gres surmedigim zamanlarsa bende yasiyorum oring kesilmesini.
    Biraz kibar davranip gresleyip sokmak lazim ucumuzu.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver