BT-65 SB FULL METAL BULLPUP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tasarım on numara rb ler ıcınde bı tasarım beklıyoruz sızden gercekten basarılı su ana kadar gordugum en ıyı kasa

bt 65 rb kankası ince mehmet 30 grein

• harika olmuş elinize emeginize saglık güzel ;d; tasarım

teşekkür ederim, vakit olsa daha iyi render yapıp kaliteli görseller sunmak isterim ancak işten arta kalan zamanda bu kadar oluyor..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• tasarım on numara rb ler ıcınde bı tasarım beklıyoruz sızden gercekten basarılı su ana kadar gordugum en ıyı kasa

Teşekkür ederim, elimde RB tarzı tasarım olsa yerleşim yapardım.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Kral veya Hatsan firmaların patronların yerinde olsam kendi bünyelerindeki tasarım bölümüne sizi katmak için elimden geleni yapardım,hakikaten böyle bir teklif gelse düşünür musunuz. :)

• Gerçekten iyi düşünülmüş ve emek verilmiş bir çalışma. Şahsen ben bulpup kundaklı tüfekleri sevmiyorum.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Kral veya Hatsan firmaların patronların yerinde olsam kendi bünyelerindeki tasarım bölümüne sizi katmak için elimden geleni yapardım,hakikaten böyle bir teklif gelse düşünür musunuz. :)

Hali hazırda xxx firma ile tübitak destekli bir savunma sanayi projesi içindeyim, asıl para kazandığım iş ise vidalı kompresör dizaynı (şu an için) ayrıca yaptığım tasarım inanın bana, göze hoş gelebilir ama çok abartılacak bir durum değil, elin rusunu görünce insan gaza geliyor, asıl soru şu; ''neden bizdeki firmalar gerçek anlamda arge yapmıyorlar'' arz-talep meselesi ile ilgili bir durum bu, ne derece etkili olmuştur bilmem ama 2006 senesinin ortasında Bahtiyar Beye e-mail atmıştım efsane mod-125 için neden farklı bir dipçik uygulaması yok diye, ve görsel olarak şu anki mod-125 th benzer bir tasarım yollamıştım, kendisi çok teşekkür etti ve yakın zamanda pcp dünyasına gireceklerini ve bana inceleme için bir tüfek yollayacaklarını söylemişti, sağolsunlar samimi insanlar, yurtdışı dönüşü yenilenmiş sitede MOD-125 TH kudak görünce mutlu oldum, kendileri mi tasarladı yoksa esinlendiler mi bilmiyorum ama iyi yaptılar. şimdilik kompresör ve yüksek basınç sektöründe ilerlemeyi düşünüyorum.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Gerçekten iyi düşünülmüş ve emek verilmiş bir çalışma. Şahsen ben bulpup kundaklı tüfekleri sevmiyorum.

Ne yalan söyleyeyim bende bullpup sevmem ama birader isteyince akan sular durdu :) ortaya bu ürün çıktı

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Hali hazırda xxx firma ile tübitak destekli bir savunma sanayi projesi içindeyim, asıl para kazandığım iş ise vidalı kompresör dizaynı (şu an için) ayrıca yaptığım tasarım inanın bana, göze hoş gelebilir ama çok abartılacak bir durum değil, elin rusunu görünce insan gaza geliyor, asıl soru şu; ''neden bizdeki firmalar gerçek anlamda arge yapmıyorlar'' arz-talep meselesi ile ilgili bir durum bu, ne derece etkili olmuştur bilmem ama 2006 senesinin ortasında Bahtiyar Beye e-mail atmıştım efsane mod-125 için neden farklı bir dipçik uygulaması yok diye, ve görsel olarak şu anki mod-125 th benzer bir tasarım yollamıştım, kendisi çok teşekkür etti ve yakın zamanda pcp dünyasına gireceklerini ve bana inceleme için bir tüfek yollayacaklarını söylemişti, sağolsunlar samimi insanlar, yurtdışı dönüşü yenilenmiş sitede MOD-125 TH kudak görünce mutlu oldum, kendileri mi tasarladı yoksa esinlendiler mi bilmiyorum ama iyi yaptılar. şimdilik kompresör ve yüksek basınç sektöründe ilerlemeyi düşünüyorum.

Hatsan, Kral yada yerli bir imalatçı şöyle uygun fiyatlı kompakt 300 bar basabilen bir kompresör üretse mükemmel olacak ama... işte..

Fx Impact M3 Bronze

• Hatsan, Kral yada yerli bir imalatçı şöyle uygun fiyatlı kompakt 300 bar basabilen bir kompresör üretse mükemmel olacak ama... işte..

Kompresör işi hem çok kolay hem de çok zor, bir kere son kullanıcı için ucuz olması lazım, ortalama olarak 6lt tüpü aklı başında bir zamanda doldurması lazım, güvenilir olması lazım, bu 3 kriter 1 araya gelince maliyeti bile en az 2500.TL gibi rakamlar çıkar ortaya ki bunun öncesi hiç arge bile yapmasan mevcut bir ürünü kopyalamak için bile model kalıp vs bedeli ciddi paralar harcanır, e bu gibi firmaların işi tüfek üretmek kompresör değil, tüfek için bile yeterli arge deneme yatırımı yapmayan firmalardan kompresör beklemek olmaz.
    yada bu kriterlerden vazgeçilerek Çinli dostlarımız gibi bir icat yapacağız ; ekteki alet ortalama Türkiye şartlarında bile 500-750.TL'e mal edilebilir. (tek değil tabii)

http://windcompressorpumps.com…pressor-4500-psi-300-bar/

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Türkiye şartlarında bile 500-750.TL'e mal edilebilecek se böyle bir kompresör... herkesin para bağlayabilecek düzeyde olduğunu düşünüyorum ...çalışmalarınızda başarılar dilerim..

FX Gladiator DA +vektor optics 10-40x56 FİRST FOCAL PLANE Mılıtary Use
    SAFİR T 14 CLASSİC S modlu vektor optics 1x30 reddot
    Hatsan-Walther & Talon Havalı Tüfek 5.5
    optima 3x9x44 AOE optics
    vursan 7+1 otomatik av tüfeği

• Türkiye şartlarında bile 500-750.TL'e mal edilebilecek se böyle bir kompresör... herkesin para bağlayabilecek düzeyde olduğunu düşünüyorum ...çalışmalarınızda başarılar dilerim..

Teşekkür ederim, bu yazdığım rakamlar yazımda da belirttiğim gibi seri imalat olduğu taktirde geçerli olur, 5-10 adet değil, minimum 150-200 takım, şöyle düşünelim çinli dostlarımız 285.USD'ye kar ile beraber satıyorlar, bence bu fiyatı anlamak için yeterli, ama bu boyutta bir kompresör en fazla 1lt tüpü sağlıklı bir biçimde doldurabilir.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Bir ara oto için 12 volt seyyar kompresör yapmışlardı ki halada piyasada mevcut ürünler alıp memnun olanı görmedim ki bu kopresörler yanlış hatırlamıyorsam 4-5 bar basıyordu ki PCP için300 bardan söz ediyoruz nekadar sağlıklı olur şüpheliyim
    Yüksek basınç işin içine girince çok farklı sistem

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• Fiyatta 280 $ daha ucuzu da var 200-215$, keşke yerli bir ureticimiz olsa
    http://m.alibaba.com/product/6…i-electric-motor-pcp.html

Konuyu dağıtmamak adına kompresör başlığı ayrıca vardı hatta siz açmıştınız :)

300 bar kompresör

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• Bu kundagin son hali nasil oldu acaba? Konu bayagi dagilmis. Belkide kral pucnher armour bu konudan cikti :D

• Bu kundagin son hali nasil oldu acaba? Konu bayagi dagilmis. Belkide kral pucnher armour bu konudan cikti :D

son hali maalesef yok, zaman kısıtından dolayı. kral bundan çıkmış mıdır bilmem baya da benzemiş :) ama bu tasarım rus forumlardan yıllar öncesinden çıktı, evanix rainstorm'dan da önce ruslar yapmış idi..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL

• @DESOVALI-1
    Cok güzel bi çalışma olmuş.
    emegine saglık.
    @Dexter güzel örnek olmuş degil mi Ali abi.?.

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

• son hali maalesef yok, zaman kısıtından dolayı. kral bundan çıkmış mıdır bilmem baya da benzemiş :) ama bu tasarım rus forumlardan yıllar öncesinden çıktı, evanix rainstorm'dan da önce ruslar yapmış idi..

Abi mesleğinizle ilgili birkaç soru sorsam müsait olduğunda cevaplayabilir misiniz? Üniversite hazırlığım da :)

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Abi mesleğinizle ilgili birkaç soru sorsam müsait olduğunda cevaplayabilir misiniz? Üniversite hazırlığım da :)

Tabi memnuniyetle..

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL