AIRKING 50 METRE

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gurupman cok guzel olmus metehan tebrikler. Bendeki 5.5 luk ile su anda en ust basarim ayakta desteksiz 17 metreden tek sigarayi 5 te 2 vurmak. Gercektem mod 54 parasini hak eden bi tufek.

• Diana kalitesi elinize aldığınız an fark ettirir. Hatsan işçilik olarak diana kadar değildir. Şu an bendeki dominatör bu hale gelene kadar oynanmadık yeri kalmadı. Brnim kullandığım dominatör ile fabrika çıkışı dominatör arasında çok fark var. Onun için fabrikasyon dominatörle Dianayı ve mod 54 dü karşılaştırmak biraz haksızlık olur.
    Ancak benim şuan kullandığım hatta baştan imal ettiğim dominatör. oldukça iyi durumda hız ve isabet açısından müsabakada her marka silahla aynı potansiyele geldi.
    Ama baştan söylüyorum bende ki dominatör üzerinde çok çalıştım üzerinde çok fazla modifikasyon var

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Diana kalitesi elinize aldığınız an fark ettirir. Hatsan işçilik olarak diana kadar değildir. Şu an bendeki dominatör bu hale gelene kadar oynanmadık yeri kalmadı. Brnim kullandığım dominatör ile fabrika çıkışı dominatör arasında çok fark var. Onun için fabrikasyon dominatörle Dianayı ve mod 54 dü karşılaştırmak biraz haksızlık olur.
    Ancak benim şuan kullandığım hatta baştan imal ettiğim dominatör. oldukça iyi durumda hız ve isabet açısından müsabakada her marka silahla aynı potansiyele geldi.
    Ama baştan söylüyorum bende ki dominatör üzerinde çok çalıştım üzerinde çok fazla modifikasyon var

Emir bey, bizlerde sizdeki kadar deneyim ve yetenekte yok maalesef bu durumda hiç uğraşmadan mod 54'e mi yönelsek yoksa dominator alıp sizden yardım isteyip başınızamı ekşisek. Gez,arpacık olduğu için her iki tüfekte bana uyuyor açıkçası kısmetse 5.5 düşünüyorum.

• Valla almanların çoğu politikasını hiç beğenmem tarihte başımıza çok çorap örmüş dost gibi durup alakasız haltlar yemiş başımızı belaya sokmuş bir millet.
    hele şu son yapılanlar hiçde hoş değil benim için bu aralar alman menşei li bir alet alırmıyım??? kendimce almam.
    ancak şunu kabul etmek lazımki adamlar disiplinli ve yaptıkları işin hakkını veriyorlar . ürünleri ciddi anlamda kalite sunuyor.
    Seçim sizin ben tabiki yardımcı olurum. Ancak şunuda unutmayalım tarihte Ükeler birbirine madik atabiliyorlar. ama bu onların politikaları ancak yaptıkları işin kaliteside önem arz ediyor.
    Yerli üretimlerimiz. bazı markalar tam dip durumdalar ama belli başlı markalarımız da gerekli potansiyelleri olmalarına karşın o iyi kaliteyi yakalayamıyorlar. ürettikleri ürünü avrupa standartına getirmek için ciddi anlamda gayret ve mesai harcamanız gerekiyor.
    Örneğin bendeki dominatör . zannedersem 2 yıldır bende ve üzerinde çalışıyorum. Silah kendine yeni geldi. Ha şu an yapılmış modifiyelerle beraber bir tx200 den yada hw97 den geri kalmaz. ama bu hale gelene kadar her şeyi değişti veya tekrar işlendi. kundak dahil.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• almanlar konusunda fikirlerinize tamamen katılıyorum fakat diğer avrupa ülkeleri'de onlardan çok farklı değil belirtmek isterim.
    Yerli üretim konusunda genel anlamda bizim sanayicilerimiz müşterilerine pek önem verdiklerini düşünmüyorum yaptıkları işi genelde ticari olarak düşünüyorlar, yani bizler ortaya iyi kaliteli insanların ihtiyaçlarına cevap veren bir ürün çıkaralım nasıl olsa ürünümüz talep görür yaklaşımı yok maalesef.
    Anladığım kadarı ile dominatör'ü mod 54 veya hw97 standartlarına yaklaştırmak epey zahmetli ve masraflı bir iş gibi görünüyor, böyle olunca bu sefer yerli sanayiye destek olalım isteği kaçıyor insanın.

• Emir abi alman menseyli ürün almayalim bende karsiyim da. Bütün teknoloji onlarin elinde abi. Adamlarda kanun war, imkan war. Bizde ne war 7.5 joul :) kendi imkanlarinla namlu üretmek yasak var, 6.35 üstünü yurticine satamazssin war, adamlar çekirdekten yetisiyor çùnkü ellerinde imkan war yasaklar ülkesinde yasamiyorlar. Neyse biraz fazla oldu galiba uyari almadan bitireyim :)

• Evet arkadaslar ve abilerim. Konu kapanmamasi icin lutfen havali tufegimize geri donelim :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• almanlar konusunda fikirlerinize tamamen katılıyorum fakat diğer avrupa ülkeleri'de onlardan çok farklı değil belirtmek isterim.Yerli üretim konusunda genel anlamda bizim sanayicilerimiz müşterilerine pek önem verdiklerini düşünmüyorum yaptıkları işi genelde ticari olarak düşünüyorlar, yani bizler ortaya iyi kaliteli insanların ihtiyaçlarına cevap veren bir ürün çıkaralım nasıl olsa ürünümüz talep görür yaklaşımı yok maalesef.
    Anladığım kadarı ile dominatör'ü mod 54 veya hw97 standartlarına yaklaştırmak epey zahmetli ve masraflı bir iş gibi görünüyor, böyle olunca bu sefer yerli sanayiye destek olalım isteği kaçıyor insanın.

masraf demeyelimde uğraş diyelim

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• Harika grupman gerçekten pcp ile yapılmış gibi ...Almanya meselesine gelince "mühendislik ve de disiplin " bence başka birşey değil ..

• Harika grupman gerçekten pcp ile yapılmış gibi ...Almanya meselesine gelince "mühendislik ve de disiplin " bence başka birşey değil ..

Aslında "Herşey" g;$i

Zoraki HP01 Ultra .177

• Valla almanların çoğu politikasını hiç beğenmem tarihte başımıza çok çorap örmüş dost gibi durup alakasız haltlar yemiş başımızı belaya sokmuş bir millet.
    hele şu son yapılanlar hiçde hoş değil benim için bu aralar alman menşei li bir alet alırmıyım??? kendimce almam.
    ancak şunu kabul etmek lazımki adamlar disiplinli ve yaptıkları işin hakkını veriyorlar . ürünleri ciddi anlamda kalite sunuyor.
    Seçim sizin ben tabiki yardımcı olurum. Ancak şunuda unutmayalım tarihte Ükeler birbirine madik atabiliyorlar. ama bu onların politikaları ancak yaptıkları işin kaliteside önem arz ediyor.
    Yerli üretimlerimiz. bazı markalar tam dip durumdalar ama belli başlı markalarımız da gerekli potansiyelleri olmalarına karşın o iyi kaliteyi yakalayamıyorlar. ürettikleri ürünü avrupa standartına getirmek için ciddi anlamda gayret ve mesai harcamanız gerekiyor.
    Örneğin bendeki dominatör . zannedersem 2 yıldır bende ve üzerinde çalışıyorum. Silah kendine yeni geldi. Ha şu an yapılmış modifiyelerle beraber bir tx200 den yada hw97 den geri kalmaz. ama bu hale gelene kadar her şeyi değişti veya tekrar işlendi. kundak dahil.

Bu dominatorün son halinin fotolarını bulamadım sitede.. varsa link de paylaşır mısınız lütfen?