Hatsan Usa

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • En büyük pazarları muhtemelen amerika. Orada buradakinden çok daha fazla sayıda pazarlama aktivitesi yapıyorlar. pyramydair, airguns of arizona gibi büyük firmalar ile işbirliği içindeler.

.30 cal hatsan mod135 qe carnivore ile bir çıkış yakaladılar.

Bu arada hatsan'ın ve diğer ihracat yapan firmaların yurtdışına farklı, ülkemizde farklı kalitede ürün sattığı konusunda benim de derin şüphelerim mevcut.

Sonuç olarak amerika daha büyük pazar, dolar ile satış yapıyorlar vs.

Bu arada ülkemizde hatsanstore.com adresinden de ürünleri takip edebilirsiniz. En azından stok durumu bakımından güncel tutmaya çalışıyorlar.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• http://www.hatsanusa.com

Hatsanın yurtdışı sitesi ve ürünlerin 3te 1i (tüfek-dürbün) Türkiye de satılmıyor ayrıca site sürekli güncelleniyor ve baştan savma değil , bi amerikali kadar değeri yok mu bu vatandaşın? Yazıkkk!!!

Hocam almıyacağız yerli akılları gelecek başlarına

Gamo Black Bull IGT Mach1 5.5mm

Stoeger X20 Supressor 4.5mm

Armsan A612 Slug 12 cal

• ve eminimki kral piyasaya girmeseydi şuan alelacele piyasaya sürülen modellerinide youtube den takip edecektik.

Bu sözün altına imzamı atarım. Hatsan kullanıcısı olarak Kral' ın kendini geliştirmesini destekliyorum. Namlu işini çözerse Hatsanın pabucu dama atılabilir. Özellikle güçlü tüfekler üretirse mükemmel olur.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Hocam hatsanstore.com sitesi bozkurtav'ın, tek fark sadece hatsan marka tüfek/tabancalar var.

• Hocam hatsanstore.com sitesi bozkurtav'ın, tek fark sadece hatsan marka tüfek/tabancalar var.

Çok ilginç... Domain adresi mi satın alınmış yoksa hatsan'ın izni ile mi böyle bir site açmalarına izin vermişler?

Bilginiz var mı?

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• ABD deki site bana göre tamamen oradaki distribütörün kendi inisiyatifiyle yapılmış ve sadece kendi kontrolünde olan bir sitedir,buradaki Hatsandan ürun alım dışında başka bir ortak noktaları var mı bilemiyorum, oradaki pazarlama bizden daha iyi olmak zorunda çünkü oradaki rekabet bizim buradakinden daha çok daha fazla ve de amerikalılar reklama bizden daha çok fazla önem veriyorlar.

• Çok ilginç... Domain adresi mi satın alınmış yoksa hatsan'ın izni ile mi böyle bir site açmalarına izin vermişler?
    Bilginiz var mı?

Bir bilgim yok hocam, iletişim adresi ve sitenin altyapısı iki sitede de aynı olduğu için bu çıkarımı yaptım.

• Büyüme ve kurumsallasmada belli bir noktaya gelip ihracat yapan firmalar benimde çalıştığım şirket olmak üzere genelde 2. Sınıf ürünlerini iç piyasaya sürüyorlar bunuda dış pitasaki döviz ve satış sonrası nakit ödemeye bağlıyorlar ama bu noktaya gelişlerini iç piyasaya borçlu olduklarını çok çabuk unutuyorlar.