kral bullpup mu yoksa hatsan airmax rg mi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli arkadaşlar bu ıkısı arasında kaldım kullanan arkadaşlardan.yada bilgisi olan arkadaşlardan yardım beliyorum tesekkurler

• kral biraz daha estetik görünüyor.yaniliyormuyum.

• Şimdi sahip olarak kral kullanmadim fakat arkadaslarimdaki 6 farkli kral silahi kullandim. Bunun yaninda bir adet daha yeni nova compact aldim. Pcp ye ilk olarak benjamin marauder ile başlayıp sonrasinda kalibrgun cricket aldim.
    Suan bir adet .22 cal cricket ve bir adet .25 nova compactim var.
    Benim kendi fikrim, kral kundak kalitesi, görüntü ve hafiflik olarak daha iyi.
    Ama sadece bu üstünlükleri var benim gözümde. Hatsan namlu, mekanizma, saglamlik ve isabet konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum ; buna istinaden hatsan nova compact tercih ettim 2. Bir silah olarak kendime.
    Bununla beraber airmaxta arti olarak büyük tüp hacmiyle birlikte atış sayısı üstünlüğü de olacaktır.
    Yönlendirme yapmak istemem; her iki markadaki fikirlerim bunlar tercih tabiiki sizin.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Değerli bilgilerinizden dolayı.teşekkürler

• aynı soruyu bende sormak yerine bu başlık altından devam etmek istedim.. Şu anda hatsan barrage kullanmaktayım. Boyutlarından dolayı satıp yerine kral yada air max almayı düşünüyorum. Araba küçültünce bagajda istenmemeye başladı :( fakat kararsız kaldım kral mı air max mı. Sanırım air max boyut ve kg olarak Kraldan büyük vede ağır. Peki grupman nasıl.. Kullananlardan tavsiye almak isterim.

• Eski hatsancı ve neredeyse tüm silahlarını kullanmış biri olarak 1 adet kral tüfeği taddıktan sonra kralcı oldum o gunden bugune hemen her kral sılahı ısrarla denıyorum ve hemen hemen hıcbırısı benı yanıltmadı...Motor tamircısı emekçi işçi malzemeden metalden anlayan biri olarak Kralın silahlarını Japon arabalarına Hatsanın silahlarınıda Rus arabalarına benzetiyorum,gerisini varın siz hesap edin... hatsandan aldıgım 3 tufegın 1 ınde cıkan sorunda servisdeki ciddiyetsizliği paragözlü hareketleri,garanti sürecinde kargo parası ödeten hatsandan illallah ettim,hatsanın faydası oldumu oldu servis tecrubelerınden sonra onlarla uğrasacagıma gözükarartıp sök tak işi öğrendim...Şimdi Kral servisini arayıp benım tüfeğimin kaşının üstünde gözü var diyorum onlarda gönderin efendim ne gerekırse yaparız diyorlar ve yapıyorlar,,Yazdıklarımın tekinde yalan dolan mübala var ise tüm günahı vebali boynuma,kimse kolay para kazanmıyor Arkadaşlar,paranız inş doğru markaya hakedene nasip olur...kralın namlusu kötü Lw namlusu neden yok diye konuşuluyor,hatsanın Lw namlusunuda taddım zamanında tamamen fiyasko,malum markanın paniğe kapılması şakşakcılarından çıkan laflar bunlar (İyi niyetli bu işi seven sadece hobby ci Arkadaşları tenzih ederim) Nefes aldırmadan kullandığım kral pcp ve kırmalım var İsabeti gücü hala yerinde hala süper...Hatsan dan çok canım yandıgı için yeni tüfek alacak birinin aynı hataları yapmaması adına biraz hırslı yazdım,kusurum varsa Affola,herkeze parasının hakkını en ıyı veren markanın nasip olması dileğiyle kazasız keyifli atışlar dilerim

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Samimi yorumunuz için teşekkür ederim. Bende şu aralar kral breaker bullpup s silent modelini incelemekteyim.. Elimdeki pcp yi satar satmaz alacağım model olacak sanırım. Çok şükür daha servislik bir durumum olmadı ama boyutları ve ağırlığından şikayetçiyim bende. Belki de otomatik olmasının verdiği parça fazlalığı mı diyeceğim ama sanırım airmax ta ağır ve uzunmuş.

• Piyasaya pcp ile gireli kaç sene oldu hala namlunun yazılması kral adına bence kötü bir durum. Bence bu durumu makina ve hammadde kalitesini arttırıp veya ihtal edip bi şekilde şimdiye kadar en iyi şekilde çözmeliydi. Mesala hatsan namluları ile ilgili şikayet bu şekilde ayyuka çıkmıyor.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Eski hatsancı ve neredeyse tüm silahlarını kullanmış biri olarak 1 adet kral tüfeği taddıktan sonra kralcı oldum o gunden bugune hemen her kral sılahı ısrarla denıyorum ve hemen hemen hıcbırısı benı yanıltmadı...Motor tamircısı emekçi işçi malzemeden metalden anlayan biri olarak Kralın silahlarını Japon arabalarına Hatsanın silahlarınıda Rus arabalarına benzetiyorum,gerisini varın siz hesap edin... hatsandan aldıgım 3 tufegın 1 ınde cıkan sorunda servisdeki ciddiyetsizliği paragözlü hareketleri,garanti sürecinde kargo parası ödeten hatsandan illallah ettim,hatsanın faydası oldumu oldu servis tecrubelerınden sonra onlarla uğrasacagıma gözükarartıp sök tak işi öğrendim...Şimdi Kral servisini arayıp benım tüfeğimin kaşının üstünde gözü var diyorum onlarda gönderin efendim ne gerekırse yaparız diyorlar ve yapıyorlar,,Yazdıklarımın tekinde yalan dolan mübala var ise tüm günahı vebali boynuma,kimse kolay para kazanmıyor Arkadaşlar,paranız inş doğru markaya hakedene nasip olur...kralın namlusu kötü Lw namlusu neden yok diye konuşuluyor,hatsanın Lw namlusunuda taddım zamanında tamamen fiyasko,malum markanın paniğe kapılması şakşakcılarından çıkan laflar bunlar (İyi niyetli bu işi seven sadece hobby ci Arkadaşları tenzih ederim) Nefes aldırmadan kullandığım kral pcp ve kırmalım var İsabeti gücü hala yerinde hala süper...Hatsan dan çok canım yandıgı için yeni tüfek alacak birinin aynı hataları yapmaması adına biraz hırslı yazdım,kusurum varsa Affola,herkeze parasının hakkını en ıyı veren markanın nasip olması dileğiyle kazasız keyifli atışlar dilerim

Desteksiz atışlarda Hatsan bayağı zorluyor..Sırf bu nedenle 1 tane de kral pcp almayı düşünmüyor değilim..Ancak ağırlık dengelemede kral hakkında bir fikrim yok..Ayrıca "namlu problemli" şeklinde yorumlar yüzünden halen cesaret edemiyorum..Kral pcp'ler için Desteksiz atışlarda ağırlık denge ve atış konforu hakkında yorumda bulunabilir misiniz?

• Bir büyüğüm hep şunu derdi en kötü karar en iyi kararsızlıktan iyidir.Atos duygularıma tercüman oldu kararımı verdim ilk göz ağrım kral bullpup alacaktım ama düşündükçe yorumları okudukça kafa karışmaya başlıyor. Leven48 mrt083 ve kara muratın yorumları ise düşündürmeye başladı.

• Samimi yorumunuz için teşekkür ederim. Bende şu aralar kral breaker bullpup s silent modelini incelemekteyim.. Elimdeki pcp yi satar satmaz alacağım model olacak sanırım. Çok şükür daha servislik bir durumum olmadı ama boyutları ve ağırlığından şikayetçiyim bende. Belki de otomatik olmasının verdiği parça fazlalığı mı diyeceğim ama sanırım airmax ta ağır ve uzunmuş.

Hocam yeni tüfek almak için ya 2018 yada prohunt fuarını beklerseniz en azından yeni çıkan ürün almış olursunuz bence acele etmeyin.

• Hocam yeni tüfek almak için ya 2018 yada prohunt fuarını beklerseniz en azından yeni çıkan ürün almış olursunuz bence acele etmeyin.

Teşekkür ederım bilgi verdiğiniz için. Haberim de yoktu açıkçası. Öğrenmiş olduğum iyi oldu. Kendimi durdurabilirsem dediğiniz gibi çok daha iyi olabilir

• Hocam yeni tüfek almak için ya 2018 yada prohunt fuarını beklerseniz en azından yeni çıkan ürün almış olursunuz bence acele etmeyin.

yeditepeli hocam şimdi netten baktım fuar 2018 mayıs ayında oluyormuş, fuarda yanımda para ile gitsem direk beğendiğim ürünü satın alabilirmiyim orada? Sorduğum soru komik olabilir çünkü hayatımda hiç fuara gitmedim o yüzden bu konuda bilgim sıfır.

• Piyasaya pcp ile gireli kaç sene oldu hala namlunun yazılması kral adına bence kötü bir durum. Bence bu durumu makina ve hammadde kalitesini arttırıp veya ihtal edip bi şekilde şimdiye kadar en iyi şekilde çözmeliydi. Mesala hatsan namluları ile ilgili şikayet bu şekilde ayyuka çıkmıyor.

Kral pcp nin namlu kalıtesını ölçen test eden,eriten malzeme analizi yapan ve kötü oldugunu kanıtlayan belge tatmın edıcı test varmı acaba ?
    Peki ben kullanıcı olarak bu analizi testi yaptımmı,yapabılme ımkanım varmı hayır,,Bildiğim tek şey ki bundan ben eminim sizleri nasıl inandırırım bilemıyorum,,kullandıgım Kral Pro sillent in 3. el kullanıcısıyım,,1. ve 2. ci kullanıcıları arkadasım ve ilk pcp leri yanımda nefes aldırmadan kullandılar bu tüfeği,kullandıgı pelletlerın çoğu gamo vs gibi sert ve bazılarıda ucuz pelletlerdi,yani namluya hasar verecek pelletlerdi,şimdi bende 3. kullanıcıda bu tüfek ve yine nefes almadan kullanılıyor,,İsabeti gücü hala mükemmel Kral Pronun...
    Sonuca gelirsem bu adam niye böyle yırtınıyor derseniz Arkadaşlar bu markaya Krala feci şekilde haksızlık ediliyor,benim tahammül edemediğim bu haksızlık,bu marka bunu vallahide billahide haketmiyor,Krala yapılan bu Algı yöntemine ne yalan söyleyim bende inanmış tedirgin olmuştum taki birkaç tufegını denemek isabet sorunsuzluk ve metal malzeme kundak kalitesi deneyimine canlı şahit olmamla hersey tersıne döndü...Bu markaya güvenmeyi deneyin Lütfen Arkadaşlar,bütün kalbimle pişman olmayacağınıza inanıyorum

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• @Atos abi elbetteki bir belge yok bende bu yüzden namlu kötü diye yaZılıyor olması diye yazdım.
    Ben geçen yıl fabrikadan 6 iş arkadaşıma fiyatları uygun diye kral aldım kullanıyorlar 5 tanesinide kendim sıfırladım. Kimisi 25 m kimisi 33 kimisi 43 mt de sıfırlandı kişilerin tercihine göre. Bende bu kadar yazılana rağmen müthiş grupmanlar gördüm ve şaşırdım açıkçası. Sonrasında 2 tanesiyle 85 mt denemesi yapıldı sonuç içler acısı.
    Farkın burda ortaya çıktığına kendim şahit oldum. O 85 mt grupmanlarını görmeseydim benim gözümde de mükemmel silahlardı.
    Biz sadece jsb 18.13 grain kullandık.
    Hatta bir tane arkadaşımda resmide vardı karalama gibi algılanmasın diye paylaşmadım.
    Fakat zaman zaman forumdaki arkadaşlar çok güzel uzun mesafe atışı ve grupmanı yapıyorlar onlara inanıyorum ve demekki kral namlularında standart tam oturmamış diye yorumluyorum.
    Bizdeki namlu bu şekilde grupman yapıyor ordaki namlu farklı yapıyorsa benim gözümde standart yok demektir.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Ben bu namlu standardını airarms ta bile bulamadım :)
    iki tüfek birbirinden farklı grupman yapıyor.Çok ilginc değil mi.

Hatsanda da Kralda da isabetsiz namlu çıkıyor .Buna grupta atış yaparken çok şahit oldum.

Önemli olan bu namlu isabetsiz diye söyleyince namlu değişimi yapıyolar mı ? Bunu merak edenler fabrikaların servislerini arasın lütfen . en basit çözümü bu.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• hocam şimdi netten baktım fuar 2018 mayıs ayında oluyormuş, fuarda yanımda para ile gitsem direk beğendiğim ürünü satın alabilirmiyim orada? Sorduğum soru komik olabilir çünkü hayatımda hiç fuara gitmedim o yüzden bu konuda bilgim sıfır.

Benimde bilgim yok bilen bir arkadaşımız yanıtlarsa bende bilgi sahibi olmuş olurum.