Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar en son üyeyim, stoeger rx20 suppressor ile aranızdayım, bu işe gönül verdik ama atış yapacak yer bulamıyorum malesef selamlar

Aramıza hoş geldin. Büyük şehirlerde atış sıkıntı var.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Aramıza hoş geldin. Ben de şehir bisikleti kullanıyorum. İşi giderken terlemiyeyim diyede kit taktırdım.

image.jpg

Bunlar da benim pedallı elektrikli ve motosikletim hepsi var iki teker sevdası ❤️ elektriklideki çocuk koltuğu kendi imalatım 😁

• Bunlar da benim pedallı elektrikli ve motosikletim hepsi var iki teker sevdası ❤️ elektriklideki çocuk koltuğu kendi imalatım 😁

Süper Be.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• merhabalar en son üyeyim, stoeger rx20 suppressor ile aranızdayım, bu işe gönül verdik ama atış yapacak yer bulamıyorum malesef selamlar

ARamıza hoşgeldin x20 bir zamanlar kullandığım bir tüfekti yaylılar arasında hatrı sayılır isabeti var zaten son yaylım olmuştu ozamandan beri pcp ye devam

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• ARamıza hoşgeldin x20 bir zamanlar kullandığım bir tüfekti yaylılar arasında hatrı sayılır isabeti var zaten son yaylım olmuştu ozamandan beri pcp ye devam

Tşkler hocam, ikinci havalımızda hatsan mod 65 oldu ama stoeger gibi kalite hissi vermiyor malesef

• Merhabalar, adım Erhan 30 yaşındayım Hatsan hercules’im herkese iyi forumlar dilerim.

Erhan hocam aramıza hoş geldin. Rabbim kazasız belasız hobiyi sürdürmeyi nasip etsin.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Merhaba şimdilik istanbulda ikamet etmekteyim hafta sonu atışa gidenler olarak bir ekip var mı ya da WhatsApp grubu falan

• Merhaba, aslında foruma Eylül 2022'de üye oldum. Sıfır bilgiyle girdiğim pcp olayında forum sayesinde epey bilgilendim. Bursa Mustafakemalpaşa'da yaşıyorum, 45 yaşındayım, öğretmenim. Her şey oğullarımın havalı tüfek istemesi sonucu Bursa Bozkurtav'a gitmemizle başladı. Oğlum kırmalıları zor kurunca oradaki satış görevlisi Hatsan Flash Combo seti tavsiye etti. 1000 liralık ürün almaya gittik pompa, dürbün felan cazip geldi bilmediğimiz bir ürün olan pcp'yi 3000'e aldık. Atışa gittik çocuklar çat çat çat havayı bitirdi, pompayla bastım, bir daha bitti, bir daha, bir daha derken dedim bu pompa işkence. Tüp alsam tüpü nasıl doldururum diye Google araması yaparken forumunuzu ve forumda scuba dolum noktalarını buldum ki aydınlanma o an gerçekleşti. Pcp uzmanı Ali Tekin ile aslında 5 dakikalık mesafede komşu olduğumu gördüm. Aradım, tanıştık, ilk buluşmamızda bilgisi, yardımseverliği ve çeşit çeşit pcp'lerini görünce ağzım açık kaldı. Sonra rehberim oldu. 3000 tl çokmuş dediğim flash combo ile başlayan pcp yolunda şu an olay bambaşka konuma evrildi, Allah sonumuzu hayır etsin :)

• Hoşgeldiniz. Zehiri fena almışsınız 😅

Zehiri tamda adamından almış gitti 100K ^^

Aramıza hoş geldiniz.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Hoşbulduk ustalar, dediğiniz gibi 60'ı geçtim galiba şimdilik. Ali Tekin'e şakasına "senin tanıdığım güne lanet olsun" diyorum. Ne güzel balık hobim vardı benim, balık işi artık aklıma bile gelmiyor.

• Hoşbulduk ustalar, dediğiniz gibi 60'ı geçtim galiba şimdilik. Ali Tekin'e şakasına "senin tanıdığım güne lanet olsun" diyorum. Ne güzel balık hobim vardı benim, balık işi artık aklıma bile gelmiyor.

Balık mı? Balığagidince uyuyorum.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Merhaba Ben Erdal yaş 45 emekli oldum memleketim Bolu yerleştim ve bugün PCP tüfek aldım şimdide pompa peşindeyim

Aramıza hoş geldiniz Erdal hocam.

Tüfek ve optik ne aldınız.

Birde pompadan ziyade scuba tüp dolumu yapabileceğiniz biri yada yer varsa scubayı değerlendirin derim. Rabbim kazasız belasız hobiyi sürdürmeyi nasip etsin.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör