Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba.

ASG Dan Wesson 8'' silahı ile forumun eski üyesi olarak tekrar dönüş yapmış bulundayım umarım iyisinizdir..

hos geldınız hepınız arkadaslar

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5,5

Reximex Throne Gen2 -5,5--6,35 ;tufey#

Spina Optics HD 4.5-27X50 FFP

Cobra

• Merhaba, adım Mehmet. Zonguldak' ta oturuyorum. Yaşım 41.

HATSAN AT44-10 Tac. 0.22cal | Discovery Optics VT-R 4-16x40

HATSAN Mod55s 0.177cal | Hawke Airmax 3-9x40 AMX + Protector Dampa

Kral N-03 Carbin 0.22cal | Vector Optics 3-9x40

Daisy Powerline 5501 0.177cal

Akkar AŞ Kırma Namlu (Gamo Delta Cadet Kopyası) 0.177cal (ilk Tüfek)

• Merhaba, 57 yaşındayım istanbulda oturuyorum, uzun zamandır havalı tüfek almak istiyordum, yeni nasip oldu.

Herkese selamlar, saygılar.

• Merhaba, 57 yaşındayım istanbulda oturuyorum, uzun zamandır havalı tüfek almak istiyordum, yeni nasip oldu.

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın inşallah

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22
    Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex / .22
    Zoraki HP 01-2 Ultra / .177

Daisy Powerline 953 / .177

Kral Demon Underlever / .177

Corsman Vigilante Co2 / .177

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP
    T-Eagle EOS 6-24x50 AOE HK
    T-Eagle March ST 4-16x44 AOE

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

hos geldın bende ıstanbuldayım

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5,5

Reximex Throne Gen2 -5,5--6,35 ;tufey#

Spina Optics HD 4.5-27X50 FFP

Cobra

• Merhaba Adım Tunç, 43 yaşındayım 15 yıllık yayli maceram artik torpedo 155 agır geldiginden hatsan flash 101 ile pcp macerasina evrildi ☺️ aşina oldugum ama pek bilmedigim bu baslangicta vereceginiz cevaplar icin simdiden tesekkurler

• Merhaba Adım Tunç, 43 yaşındayım 15 yıllık yayli maceram artik torpedo 155 agır geldiginden hatsan flash 101 ile pcp macerasina evrildi ☺️ aşina oldugum ama pek bilmedigim bu baslangicta vereceginiz cevaplar icin simdiden tesekkurler

Sıfır mı aldınız hocam flash 101

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın İnşallah.

• Evet hocam malum kampanya 😊

Hayırlı olsun abi keşke önce bi konu açsaydın temiz ikinci el var elimizde 😄

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

• Ustadlar malum fiyatlardan sonra taksite abaniyoruz 😂 hemen ilk soru tufegin manometresinde 200 bar gorunuyor ancak pellet atmadi tetik bosa basiyor. Pompayla hava basmayi denedim ancak havada basamadim zira kaciriyor, hata nereyedur☺️

• Ustadlar malum fiyatlardan sonra taksite abaniyoruz 😂 hemen ilk soru tufegin manometresinde 200 bar gorunuyor ancak pellet atmadi tetik bosa basiyor. Pompayla hava basmayi denedim ancak havada basamadim zira kaciriyor, hata nereyedur☺️

Hoş geldiniz. Pompanın basınç göstergesinin altında bir vida var onu sıktınız mı? Sarı renkte pirinç vida. Dolum yaptıktan sonra dolum ucunu tüfekten ayırmadan önce bu vidayı açarak boru içindeki basıncı alırsınız. Bu vidayı açmadan dolum ucunu tüfekten ayırdıysanız dolum ucu oringleri zarar görmüş olabilir. Değişimi kolaydır. Pompanın yanında 1 takım yedek gelir.

HATSAN AT44-10 Tac. 0.22cal | Discovery Optics VT-R 4-16x40

HATSAN Mod55s 0.177cal | Hawke Airmax 3-9x40 AMX + Protector Dampa

Kral N-03 Carbin 0.22cal | Vector Optics 3-9x40

Daisy Powerline 5501 0.177cal

Akkar AŞ Kırma Namlu (Gamo Delta Cadet Kopyası) 0.177cal (ilk Tüfek)

• Hoş geldiniz. Pompanın basınç göstergesinin altında bir vida var onu sıktınız mı? Sarı renkte pirinç vida. Dolum yaptıktan sonra dolum ucunu tüfekten ayırmadan önce bu vidayı açarak boru içindeki basıncı alırsınız. Bu vidayı açmadan dolum ucunu tüfekten ayırdıysanız dolum ucu oringleri zarar görmüş olabilir. Değişimi kolaydır. Pompanın yanında 1 takım yedek gelir.

• Herkese iyi forumlar. 47 yaşındayım istanbul anadolu yakasında yaşıyorum 27 yıldır ateşli silah kullanıcısıyım 5 tane farklı ruhsatlı tabancam var zaman zaman bunlarla hedefe atış yapıyorum eski usul tek göz atışı bırakıp çift göz atmaya başladım ama çok pratik gerekiyor malum maliyeti çok fazla, son 1 haftada bir stoeger xm1 pcp tüfek ve bir zoraki hp 01 light alarak havalı silahlarla tanışmış oldum pellet ve havalı işine çok yabancıyım, ateşli silahtan çok farklı, atış varmış ama yokmuş gibi 😁. Buradaki tecrübeli arkadaşların bilgilerinden faydalanmayı umuyorum

• Herkese iyi forumlar. 47 yaşındayım istanbul anadolu yakasında yaşıyorum 27 yıldır ateşli silah kullanıcısıyım 5 tane farklı ruhsatlı tabancam var zaman zaman bunlarla hedefe atış yapıyorum eski usul tek göz atışı bırakıp çift göz atmaya başladım ama çok pratik gerekiyor malum maliyeti çok fazla, son 1 haftada bir stoeger xm1 pcp tüfek ve bir zoraki hp 01 light alarak havalı silahlarla tanışmış oldum pellet ve havalı işine çok yabancıyım, ateşli silahtan çok farklı, atış varmış ama yokmuş gibi 😁. Buradaki tecrübeli arkadaşların bilgilerinden faydalanmayı umuyorum

hoş geldiniz. çok tecrübeli arkadaşlar var. 27 yıllık ateşli tecrübenize de talip olanlar çıkacaktır. ;)

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

Aramıza hoş geldin abi. Forumda çok bilgili değerli hobidaşlar var. Yardımcı olacaklardır. Anadolu yakası gruplarınada bak derim yüzyüze görüşmek sohbet ve muhabbetin tadı farklı.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )