İlan Verme Kuralları (Önemli Lütfen Okuyun)

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Maalesef yok ama yardımcı olurum.

satıcı başka şehirde muhtemelen sen parayı gönder bende ürünü göndereyim diyecek

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Kaça aldınız bilmiyorum fakat pişman olacağınız garantisini veririm çünkü ben pişmanım fiyatı ne kadar düşünüyorsunuz

• üstadım bir kaç gün oldu alalı aslında cok kaliteli bü tüfek pişman olduğum hiç bişey yok . sadece çok uzün hedef almada zorlanıyorum daha evvel havalı tabancam vardı onun gibi olur sandım fakat tüfek tabanca gibi değilmiş . o yüzden hem co2 tüp istemeyecek hemde tüfek gibi etkili olsun diye hatsan mod 25 almayı düşünüyorum. durum böyle dürbünsüz 2.700 tl ye garantili faturalı av bayisinden aldım . kısmet kim ne teklif verir ise

ona göre değerlendireceğim ( not :) 100 metreden suntayı delip geçiyo denedim bize göre çok güçlü. ben sadece bahçemdeki hayvanlarımı sansardan tilkiden korumak için basit hafif yaralayan bişe arıyorum. bu gamo tüfek köpeği öldürür diye tahmin ediyorum allah korusun.teşekkürler.

• Anladım amacım almak değil satmamanız eğerki işinize yaramıyorsa siz bilirsiniz hayırlı satışlar

• Selamun aleykum,Kral Arms Jumbo Dazzle 4.5mm alacağım, sizce nasıl bir Havalı tüfek?

Almaya değer mi?

Ben 5.5 olanı kullanıyorum yüksek atış sayısı ve isabeti beni tatmin ediyo 25-30 metre tek delik yapıyorum ama üzerine birde dürbün koyunca biraz ağır ayakta atış yapmak zor

• Selamun aleykum hobidaşlar uzun süredir bazi problemlerden dolayi yoktum. Tekrar aranizdayim.

hatsan mod 125 4.5 mm vortex gas piston

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• Tekrar hoşgeldin

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Dürbün satış ilanı veren üyeler dürbünlerin artıkıl resimlerini de baştan paylaşırlarsa ilgilenenler için kolaylık olur.

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Ben siteye yeni üye oldum ve ilan vermek istiyorum acaba yardımcı olabilir misiniz ?

90 gün beklemeden ilan vermem için inisiyatif kullanma imkanınız var mıdır ?

• Merhaba ben yeni üye oldum elimde adıma faturalı gamo shadow sport 4.5 mm 3x9x40 dürbünlü tüfek ve weihrauch hw 45 4.5 mm havalı tabanca var

Nasıl satış ilanı verebilirim ?