DAMPA AYAK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Mustafa abi patriyottaki bu piston ağırlığının alınması kaç m/s düşeme yapar tahminen.

Bu tür konularda tahmin pek tutmaz, deneyip görmek gerekir, benim öngürüm %5 - 10 civarı düşme olur.

• Ben patriot yayından 4 spir kestim ve hala ciddi güç üretiyor, kronom olmadığı için ölçemedim fakat 20 ft/lbs e yakın bir güç vardır, test atışı yaptığım bir çelik plaka var ezilmesinden böyle bir tahmin yürütebiliyorum. Kurması kolaylaştı, tepmesi çok azaldı. Güç bence tatminkar. Yedek yay 15-20 ytl denemeye değer bence, önce yedek yay temin edin sonra yavaş yavaş yayı kesmeye başlayın :) çok keserseniz yedek yayla devam edersiniz :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ambalajcıda bekliyor, bu hafta sonu ümid ediyoruz gelmesini,

Hafta sonu gelirse tahminen ne zaman satışa girer acaba?

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• Official Post

Hafta sonu gelirse tahminen ne zaman satışa girer acaba?

Hafta sonu gelirse 1 dakika sonrasında satışa sunulur, çünkü kayıtları oluşturuldu. Alttaki linke girerek bilgi ver butonunu tıklarsan, geldiğinde sana SMS ile bilgi gelir.

http://www.yatagun.com.tr/detay.asp?ID=141

• Hafta sonu gelirse 1 dakika sonrasında satışa sunulur, çünkü kayıtları oluşturuldu. Alttaki linke girerek bilgi ver butonunu tıklarsan, geldiğinde sana SMS ile bilgi gelir.

http://www.yatagun.com.tr/detay.asp?ID=141

Onu çoktaaan yaptım :)

Dampasız dürbün patriotta bir işkence sıfırlama yapamadan ayarı tekrar bozuluyor. Alsakta okul açılmadan bi an önce keyifle atış yapsak... ;şrofls;.

Teşekkürler...

Saygılar...

• ben paket neyim istemiyom ;şrofls;. benimkini öyle poşete koyun yeter ;şrofls;. poşete de koymayın kargo da yapışkanlı poşet var masrafa girmeyin ;şrofls;.;duello;

• yatagun dampalardan haber varmı acaba?

• ilk defa forumda bugüne nasip oldu yazmak.havalısilah camiasını bilgilendirmek istedim.ne yazıkki uzun süredir dampa ayak arıyordum ve bulamıyordum en son forumdanda edindiğim bilgilere dayanarak www.opticswarehouse.co.uk den sipariş verdim.ve inanılmaz bir hızlılıkla 5 gün içerisinde elime ulaştı hiç bir sorun yaşamadan gümrüğe takılmadan direk elime getirdi postacı.ayrıca sunuda belirtmek istiyorum fiyat olarakta daha uygun buradan.50 mm objektifli dürbünlere kadar kullanılabiliyor benim dürbünümde 50 mm objektifli nasip olurssa bu akşam takıp deneyecem son durumu sizlerle paylaşırım.aldığım dampanın linki:http://opticswarehouse.co.uk/proddetail.asp?prod=SPMDM

Abi verdiğiniz internet sitesinden alışveriş yapmak istedim, tüm gerekli bilgileri doldurduktan sonra kart seçimi ve şifre işlemerini gerçekleştirdim fakat sistem kabul etmedi..İşlemi tekrarladım ama yine işe yaramadı..

• Paypal'e üye ol işlemini paypal üzerinden dene.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• muhtemelen kredi kartın yurtdışı alışverişe kapalıdır bankayı arayıp bilgi alabilirsin yoksa site ile ilgili herhangi bir sorun yok biz ikinci dampayı sipariş verdik ve sorun yok.

ATA NEO 12 SENTETİK 12 GUA

• muhtemelen kredi kartın yurtdışı alışverişe kapalıdır bankayı arayıp bilgi alabilirsin yoksa site ile ilgili herhangi bir sorun yok biz ikinci dampayı sipariş verdik ve sorun yok.

sağol abi....

• Mustafa bey dampa için 27 ağustosta ambalacıda yazmıştınız aradan 1.5 ay geçti nerdeyse durumları ne oldu ?

• dampa ayak stoklara girmiş,ben sıparişimi geçtim,kurtuldum yahu dampayı ondan sök buna tak ;tacli#

• dampa ayak stoklara girmiş,ben sıparişimi geçtim,kurtuldum yahu dampayı ondan sök buna tak ;tacli#

Yatagun'a baktım şimdi tekar, stoklarda yok gibi görünüyor :him:s

Diana 460 Magnum .22 + Theoben 30mm Dampa + U.S.M.C 6-24X50/30 SW Illuminated Mil-Dot

istanbulteam.png

• Yatagun'a baktım şimdi tekar, stoklarda yok gibi görünüyor :him:s

Düzeltiyorum, ben yanlışlıkla Dampa B (30 mm boğaz çapı olanı alışveriş listeme eklemişim). Dampa A stoklarda görünüyor.
    Hemen sipariş ediyorum, geriye birtek dürbün kalıyor ;tacli#

Diana 460 Magnum .22 + Theoben 30mm Dampa + U.S.M.C 6-24X50/30 SW Illuminated Mil-Dot

istanbulteam.png

• Gördüm gördüm, sipariş ettim bile ;d;
    Bu arada birşey dikkatimi çekti, sizde durum nedir bilmiyorum ama sistem saatim ile forum saati arasında 1 saatten fazla fark var. Profil ayarlarıma baktım normal gibi geldi. :him:s

istanbulteam.png

• Bende normal hocam +2 +3'ten birini seçip yaz/kış saatini açıp kapayın bir ;)

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• eğer, benim mod 125 e 300 gram ağırlığında bir dürbün ve bir de tek parça ayak taksam; dürbünüm kayar mı?
    dürbün hafif olunca kaymayacağını biliyorum ama kaç gramlık bir dürnün kaymaz?

• Official Post

eğer, benim mod 125 e 300 gram ağırlığında bir dürbün ve bir de tek parça ayak taksam; dürbünüm kayar mı?
    dürbün hafif olunca kaymayacağını biliyorum ama kaç gramlık bir dürnün kaymaz?

Hafif dürbünler tek parça ayak ile kaymaz, ama dürbününüzün mercekleri kısa süre sonra dağılır - patlar, Dampa kullanmakta amaç sadece kayma sorunu değil, asıl sorun dürbün parçalanması, yani önce, dampa dürbünü korur, sonra kaymayı engeller.