Atıcı - Avcı- Katil

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • besle kargayı oysun gozünü diye bir ata sözü var amma?
    buna ne diyeceksiniz. yani atalarımız yalan mı söylüyor?

• bu tip bir cevaba atalarımız derki,

'' dam üstünde saksağan vur beline kazmayı '';kihhik, şimdi kazma alıp dam üzerinemi çıkmamız gerekiyor?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Kargalar için söylenen "Besle kargayı, oysun gözünü" ve buna benzer "Kediler nankör varlıklardır" sözlerinin yanlışlığı şudurki;

Hayvanlar iç güdüleriyle hareket ederler, karga olsun kedi olsun, bunlarda minnet duygusu aranılmaz, çünkü onlar gıdalarının her nesebep veya yerden gelirse gelsin, bunu bir gıda olarak görürler ve onları besleyenlere saygı duymak ve yalakalık yapmak zorundada değillerdir, özellikle kediler, 10 yıl yavrudan besleseniz bile, bir kez ona zarar verecek bir şey yapmanız onun size saldırmasına yetecektir.

• eminim onlarda bize gıcıktır bizden hoşlandıklarını sanmıyorum #hims

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Bu video mailime gelmişti.İsterseniz bi daha düşünün:):) bence zeki hayvanlar

http://tr.truveo.com/Karga-deyip-ge%C3%A7meyin/id/783958932

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ben dostumu da düşmanımı da küçümsemem. polat alemdar.
    farelerde de akıl var ama pis hayvanlar

• Bir gün eğitim fakültesinin bahçesinde, saksağanların aralarına aldıkları kediyle nasıl dalga geçtiklerini arkadaşlarımla birlikte hayretler içersinde izlemiştik.Zavallı kedi deliye dönmüştü.Resmen işbirliği yaptıklarına şahit olduk.Kendi çaplarında çok zeki canlılar olduklarını söyleyebilirim.Görsel olarakta çok hoş hayvanlar.Şahsen ben vurmam vuranıda anlamam.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Şu kanunun yazılı halinide yayınlarsanız herkes gönül rahatlığı ile vurur kargaları. Ama yinede havalı silah ile yasaktır kanaatimce

http://www.sayfamiz.com/mak-2008-2009.rar

burada yazıyordu.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• En son çalışmalara insan dışı canlılar içinde insanın mantık yürütme yeteneğine en çok yaklaşan hayvanların karga türleri olduğunu okumuştum. Zeka ve alet kullanım videoları inanılmaz.

http://www.youtube.com/watch?v=TtmLVP0HvDg
    http://www.youtube.com/watch?v=esfo6Wh-Ty8
    http://www.youtube.com/watch?v=1P8Nwl7FAJk

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• saksağanları çok seviyorum :love: 8o

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• saksağanları çok seviyorum :love: 8o

bende bende
    ayrıca kargaları, sincapları, kuşları vs vs..

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Aman arkadaşlar zebanilerin havalı tüfekleri olabilir ona göre ;$.,;şrofls;.;şrofls;.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Master hocam yazdığı yazıda herseyi o kadar güzel anlatmıs ki..
    Ben avcı değilim, atıcı' mıyım bu tartısılır ama katil'miyim işte buda tartısılacak bi konu..
    Bende bu sayfaya yorum yazan abilerimin büyük çoğunluğu gibi hayvanları öldürdüm. Saksağan,fare,kurbağa,karga... bi tanede köpek öldürdüm. özellikle köpek denildiği zaman akan sular durur biliyorum. ama hastalıklı saldırgan ve ağzından salyalar akan bi köpeğide bahcemde yaşatmam..
    Ama şunu söylemeliyim ki hayvanları ve doğayı inanılmaz severim. Hayattan zevk aldığım tek yer doğadır beni yakınen tanıyan herkez bilir.
    çoğu zaman bi canlıya nişan aldığımda(fare hariç :) ) hep içimden konusurm. "hadi kaç ordan.. bu son şansın. bak sana 5 saniye veriorum.. beni zorlama ne olur.. nişan aldım 5 saniye içinde kacmassan hayata veda etceksin. vs vs.." içimde bu şekilde gercekten duygusal bi çelişki yaşarım.. ama kontrol edemediğim bi güç beni onu vurmaya yöneltir. genelde ıskaladığım zaman sevinirim(ki kardesim dürbün yada nisangahı kurcalayarak ayarını bozmamışsa ıskalamam ;şrofls;. )

Balık tutmaktan zevk alırım. ama Master hocamın dediği gibi yaptıklarımın farkındayım.. can cekisen bi fare bile olsa gözlerine baktığımda hissettiğim duygu aynıdır. Öldürmek zorundamıydım.. Sanki bana soru sorar gibidir.. Neden vurdun. Bunu hakedecek ne yaptım.. Ben senin canına kastettim mi ki sen benim canıma kastettn vs.. bu tarz duygular hissederim.
    Fakat hissettiğim duygular ne kadar acı olursa olsun; Hala hissedebildiğim için şanslı ve mutluyum...
    Ama şunu biliyorumki hemen şimdi atışım olan bi alanda bu canlılardan herhangi birini görsem yine tüfeğimi ona doğrultacam ve aynı celiskiyi ve duyguları hissettikten sora tetiği çekecem..
    Malesef vuramamak erdemine sahip değilim.. Ve şunu biliyorum ki yasalar kurallar ve cevre ne derse desin yaptığın işten pişmansan ve acı duyuyorsan yaptığın şey yanlıştır...

• Ne olursa olsun ben yapamıyorum vuruyorum vicdan azabı çekiyorum ama yinede vuruyorum demek bence zayıflıktır.Ava gidecekseniz çıkar aradığınız avı yeterli miktarda vurursunuz dönersiniz.Ama eti yenilmeyecek bir canlıyada sırf içinizden geliyor diye atış yapmak bence hastalık

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Eti yeniyor isteyene tarifini verebilirim :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776