Gamo pro magnum - Gamo pro hunter saçma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hepsi birbirinden isabetsiz.Namluya sıkı oturan promagnumlar diğerlerine nazaran daha isabetsiz. Zaten bir kutu diğer kutuyu tutmuyor, çapaklı, bazı pelletlerin baş kısmı dar setlere tutunamıyor...
    Zararlı mücadelesi için isterse çarptığı şeyi yok etsin, isabetsiz oldu mu kullanmam.

Saygılar.. :thumbdown:

• diana 54 de promagnum pelleti 100 metreye kadar kullanıyorum sorun çıkarmıyor sert yapısı itibari ilede gamolar diğer pelletlere göre biraz daha delici fakat benajamin ve crosman marka pelletleri gamoya tercih ederim.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• gamonun eski kutulu mermileri pro magnum,hunter,mermileri iyi ama prohunter expander işe yaramaz birde eski kutularda agırlıgı yazmıyor bu kutulardan çıkan mermi orjinal kutusunun üzerinde mermi agırlıgı yazan yani yeni kutular çok bozuk bunları gamo yapmış olamaz ben bugün tabancada atmak üzere 4,5mm eskiden kalma hunter buldum ve 20 kutu aldım en isabetli mermi resmi aşagıda

[Resim Engellendi: http://s8.directupload.net/images/081030/temp/57ck9kpz.jpg]

• Ağabey bulduğun yer nere, ben de isterim bir okadar.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Gamo hunter ( Eski hunterler avatarımdaki yeşil kutular.) Mod 125in en sevdiği mermi idi. Remington Airmaster 77 ni ve crossman 2100'ün en sevdiği 2. mermi idi.
    Pro magnuma gelince Şu anda kullandığım Diana 460 Magnumun en sevdiği mermi yatagundan aldığım 6 kutu promagnum çapaksız namluya tam oturuyor. Dün yaptığım atışlada tam destekli 5 promagnum 40 metrede 2 cm grup yaptı. Bence mükemmel veya mükemmele yakın.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• bulundugum yerin önemi yok ama söyleyim kastamonu tosya almak istersen san gönderttiririm ankaradan aldım

• Gamo hunter ( Eski hunterler avatarımdaki yeşil kutular.) Mod 125in en sevdiği mermi idi. Remington Airmaster 77 ni ve crossman 2100'ün en sevdiği 2. mermi idi.
    Pro magnuma gelince Şu anda kullandığım Diana 460 Magnumun en sevdiği mermi yatagundan aldığım 6 kutu promagnum çapaksız namluya tam oturuyor. Dün yaptığım atışlada tam destekli 5 promagnum 40 metrede 2 cm grup yaptı. Bence mükemmel veya mükemmele yakın.

+1 gamo promagnum gerçekden çok güzel bir pellet,çapaklıda olsa patriotum güzel atıyor bu pelleti,

• Teşekkür ederim, eğer zahmet olmazsa, isterim. Yada adresini, telefon numarasını pm ile bildirebilirsen kendim de ödeme ve teslim şartlarını satıcı ile konuşayım.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• haklısınız hepimiz bekliyoruz nerede kaldı defiantlar çok merak ediyoruz.üçün beşin önemi yok nederlerse alalım sitede satışa sunalım

• bencede expander hariç diğerleri fena değil tabiki kullandığınız tüfeğe göre değişir saygılarımla

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Hepsi birbirinden isabetsiz.Namluya sıkı oturan promagnumlar diğerlerine nazaran daha isabetsiz. Zaten bir kutu diğer kutuyu tutmuyor, çapaklı, bazı pelletlerin baş kısmı dar setlere tutunamıyor...
    Zararlı mücadelesi için isterse çarptığı şeyi yok etsin, isabetsiz oldu mu kullanmam.

Saygılar.. :thumbdown:

Ne etmişim ben ya.Dikkatsizlik işte isabetsiz kelimesi isabetli olacak. Diğer abilerimin söylediği gibi özellikle namluya sıkı oturan promagnumlar isabetli.

• Ne etmişim ben ya.Dikkatsizlik işte isabetsiz kelimesi isabetli olacak. Diğer abilerimin söylediği gibi özellikle namluya sıkı oturan promagnumlar isabetli.

Sırf şu yorumun yüzünden 4 kutu pro hunter alabilirdim.İkisi arasında kararsız kalmıştım.Daha önce bir kutu pro magnum denediğim için gene bildiğimi alayım dedim.

• Ne etmişim ben ya.Dikkatsizlik işte isabetsiz kelimesi isabetli olacak. Diğer abilerimin söylediği gibi özellikle namluya sıkı oturan promagnumlar isabetli.

Eveeet camdan atlamak istiyorum yanlış işaretlediğimi işaretlerken onu da yanlı işaretlemişim ;lol; .Kafalar karışmadan, açıklığa çıkarayım, kullandıklarım içinde expander berbat, prohunter aşırı çapaklı(bazılarının baş kısmı çok dar) , promagnum ise namluya sıkı oturunca isabeti orta seviye.ohh be..

• Bence gamo bu işi bozdu. Eski promagnumlarda şimdiki yeniler kadar çapak yoktu. Ya adamların kalıpları sorun çıkardı yada bu peletleri gamo değilde başkaları üretiyo.
    Yeni çapaklı pro hunter ve promagnumu 10 metreden denedim. Benim hatsan mod 70 ile prohunterlar nerdeyse aynı delikten geçti ama promagnum için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu arada deneyip hangisi daha iyi ise onu almanızda fayda var çünkü tüfekler pelet de seçiyolar.

• Benim bildiğim 4.5lik promagnumlar namluya sıkı oturmaz, tam tersine gevşek otururlar.En azından benim gamo hunter 440'da böyleydi. En sıkı oturan mermiler gamo raptor ve match'di. Hatta bazı raptor mermilerini arkadan kalemle ittirip sokuyodum namluya.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177