ESER MARKA TÜFEKLER VE BİLGİLERİ BUYRUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kardes forumda ara bulursun yukarı hatsan mod 125 yaz cıkcıak sorunları bu konu baska konu eger bulamassan yeni konu aç saygılar

• evet guzel bır esnaflık anlayısı gıbı gorunuyo ama bence bu sorun fabrıkayla üreticiyle görüşülüp halledilmeliydi.kullanıcıya yansıtılmamalıydı.ben bu namlu sorununu okuduktan sonra alacak olsam bıle vazgecerdim.tabiki hata varsa satılmaması en mantıklı olan.ama hatsan olsun kral olsun eser olsun yerli firmalar vee bişeyler yapıyolar haklarını yememk lazım.bugun için hatsan bi pcp yapmış.bu gercekten buyuk bır teknoloji isteyen bişey.ha diğer firmalar eser, kral,torun bunalrda ondan 10 gömlek üstününü yapmaya çalışsın,ne güzel.rekabet bizim işimize yarar.bizde onları test edip hatalarını düzeltmelerinde yardımcı olalaım kullanıcı olarak.bu gunler gelecek ben inanıyorum yeterki küstürmeyelim üreticiyi.saygılar....

Weihrauch hw100s 5.5 + remington 4-16 *50AO

hatsan at44-10 optima 4-12*44

• Official Post

evet guzel bır esnaflık anlayısı gıbı gorunuyo ama bence bu sorun fabrıkayla üreticiyle görüşülüp halledilmeliydi.kullanıcıya yansıtılmamalıydı.ben bu namlu sorununu okuduktan sonra alacak olsam bıle vazgecerdim.tabiki hata varsa satılmaması en mantıklı olan.ama hatsan olsun kral olsun eser olsun yerli firmalar vee bişeyler yapıyolar haklarını yememk lazım.bugun için hatsan bi pcp yapmış.bu gercekten buyuk bır teknoloji isteyen bişey.ha diğer firmalar eser, kral,torun bunalrda ondan 10 gömlek üstününü yapmaya çalışsın,ne güzel.rekabet bizim işimize yarar.bizde onları test edip hatalarını düzeltmelerinde yardımcı olalaım kullanıcı olarak.bu gunler gelecek ben inanıyorum yeterki küstürmeyelim üreticiyi.saygılar....

Üretici ile görüşmediğimizi nereden biliyorsunuz, yukarıda yazılanların tamamını okumadınız herhalde, ayrıca silahları getirttik satış sayfalarına girdik, herkes acele ediyordu ve bu namlu sornu çıktı ortaya, yargısız infaz pek yakışıklı olmuyor,

Eser e Markasını vermeyeceğim dünyaca ünlü bir marka silahımı bila bedel verdim, değeri 1000 euro civarı ve bu silahı A dan Z ye sökün, şu kısmını şu şekilde bu kısmını bu şekilde revize edin, maddi ihtiyaçlarınız olursa bu konuda da karşılıksız yardımcı olurum dedim ve konuyu takip ediyorum, sanırım sizde benim hatsan silahlarındaki eleştiri ve olması gerekenler konularında destek yazılarımı KAZ ı LAZ anlayanlardan etkilendiniz ama daha dikkatle takip ederseniz, zamanında ve halende Hatsan a eleştirilerimizin yapıcı olduğunu farkederdiniz.

Alıntı

bence bu sorun fabrıkayla üreticiyle görüşülüp halledilmeliydi.kullanıcıya yansıtılmamalıydı.

Burası forumdur ve bu görüşünüze ben dahil hiç bir forum üyeside taraf olmaz, herşey tüm şeffaflığıyla tartışılır ve akıllı biri bunun firmaya zarar değil fayda sağladığını anlar, Av bayisi olduğunuz için Eser tüfekler elinizde kalacak endişenizi anlıyorum ama dediğim gibi burası paylaşım forumu.

• Birinden bi ses çıksa. Tekrar ediyim kromajlı olan benimki 8) satmayın arayın nakit gönderip alıcam g;$i E S - 2 0 0 2 e x t.

• sabırsızlıkla bekliyoruz hala bir haber yokmu silahlardan?

avsan süperpoze

• Bu arada tüfeklerin namlularında nasıl bi sorun vardı?

• Doğru yazıyordu, konu ilk açıldığında okumuştum bunu ama şimdi unutmuşum bi an için u½%;

• Üzme kendini. x;.z ;atlise; Eğlenceye takıl :D

Eserler gelsin bizde eğlenicez ama sanırım beklenenden uzun bir süre olacak.

• Dün akşam saatlerinde Bağlarbaşındaki av bayiine pellet sormak için girdiğim zaman ayrı bir standda 5 adet eser marka tüfekle karşılaştım, şaşırdım haliyle ancak bozuntuya vermeden fiyatlarını sordum, bana 70 120 küsür arasında değiştiğini söyledi, ve aa ama galiba namlu problemleri vardı dedim oradaki satıcı da bunlar yeni nesilleri yani sorunları yok dedi.....

Size olan sorum eğer ilk nesillerse bu nasıl anlaşılır ,namlu fazlalığı nasıl anlaşılabilir?

Eğer 2. nesilse hepimize hayırlı olsun :)

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Dün akşam saatlerinde Bağlarbaşındaki av bayiine pellet sormak için girdiğim zaman ayrı bir standda 5 adet eser marka tüfekle karşılaştım, şaşırdım haliyle ancak bozuntuya vermeden fiyatlarını sordum, bana 70 120 küsür arasında değiştiğini söyledi, ve aa ama galiba namlu problemleri vardı dedim oradaki satıcı da bunlar yeni nesilleri yani sorunları yok dedi.....

Size olan sorum eğer ilk nesillerse bu nasıl anlaşılır ,namlu fazlalığı nasıl anlaşılabilir?

Eğer 2. nesilse hepimize hayırlı olsun :)

eğer atış yapma imkanınız olursa bir deneyin

• Official Post

Şu nesil olayı yokmu ;kihhik, yok öyle bir şey :) adam demekki her gelip patriot 1.nesil diyenlerden aklında kalmış uyanıklık yapıyor ;şrofls;.

• dün bende bunu yaşadım evdern meydan avı aradım ellerinde 1. nesil patriot var mış diye adama soruyorum sen biliyormusun 1. nesili biliyorum diyor e dedim tetiği ne renk dedim sarı teetik dedi .dedim arpacık la gez metal mi hayır plastik e dedim bu birinci nesil değil adam hala birinci nesil diyo esnaf ta bilmiyor bu işleri.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• satan adam bilmez olur mu hic. o senin bilmedigini düşünmüştür.''hatsanı süper tüfek diye alanlar varken kim bilsin 1. nesil patriotu, kakala gitsin'' mantıgı

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• nesil olayı şuydu Mustafa Bey, 1. nesiller arızalıydı 2. nesiller sorunsuz gelecekti, pekiy bu silah hangi nesil? bunu daha öğrenemedim ama eğer firma üreticisine sorabilirseniz aralarında nasıl farklar var diye rahatlıkla kontrol edebilirim, ancak şaibeli olan tarafı şudur, bana neden 70 küsürden başlar gibi bir cümle kurdu? ama orada gamo marka tüfekler ve tabancalarda vardı yani yaklaşık yarısı dükkanın havalıya ayrılmıştı...

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Official Post

Şimdi nesil olayı fazla dillendiği için nesil demiyelim dedim, çünkü bu patriot olayı gibi komple bir değişim değil, sadece namlu olayı bunun için yeni namlu desek sanırım daha doğru olur ve yeni namlu üretimi henüz başlamadı, bununla ilgili ben yurt dışı mazleme tedarik (Yiv set çakısı vs...) adreslerini Eser2e verdim, bu takımlar gelecek ve bunlarla yapılacak olan üretimle yeni namlu diyeceğiz, oysa Eser in yeni üreteceği silahlar için de nesil demek yanlış olacak çünkü yeni silahların bir model adı olacak.

• bu ne kadar sürer tahmini bizim burdada var eser satan av bayilerii her modeli var ama onlar sorunlu onlanlar heralde sizin tabirinizle yatagunda görmek istiyoruz eseri sorunsuz bir şekilde bir an önce mustafa bey saygılarımla agt

[align=center]A.FURKAN TÜKEL

• nesil olayı şuydu Mustafa Bey, 1. nesiller arızalıydı 2. nesiller sorunsuz gelecekti, pekiy bu silah hangi nesil? bunu daha öğrenemedim ama eğer firma üreticisine sorabilirseniz aralarında nasıl farklar var diye rahatlıkla kontrol edebilirim, ancak şaibeli olan tarafı şudur, bana neden 70 küsürden başlar gibi bir cümle kurdu? ama orada gamo marka tüfekler ve tabancalarda vardı yani yaklaşık yarısı dükkanın havalıya ayrılmıştı...

İsterseniz bu arıza sözünü değiştirip,namlulardaki eksiklik diyelim.Çünkü eğer dikkat etmeyipte biz burada tüm yerlileri arızalı deyip kötüler,ithal ürünlere yönelmeye başlarsak hem yerli üreticiyi küstürmüş olur,hemde sermayeyi yurtdışına kaçırmış oluruz.

Bakınız daha önceki konularda sürekli Hatsanın bir çok ürününün kötü olduğunu,kalite kontrol olmadığını,hatta bunu yetkililere bildirilmesine rağmen kulakardı edildiğini ve yine kendi bildiklerini okuduklarından bahsedildi,yazıldı çizildi.

Oysaki gördüğüm kadarıyla Eser firması buradaki söylenen eleştirilere kulak veren,ürünlerini geliştirmek adına çaba sarfeden ve hatta bu konuda Mustafa beyle fikir alışverişi yapıp yenilenmeye giden bir üretici olarak karşımıza çıkıyor.

Bunları niye yazdığıma gelincede, merakımdan dolayı namlu konusunu firmayla ben de görüştüm.Tamam onlarda ürettikleri tüfeklerin kusursuz olduğunu düşünmüyorlar,ama mevcut durumda bu kadar yaptıklarını ve sağlamlığına inandıkları içinde 5 yıl garanti verdiklerini söylüyorlar.Ve şu anda satılan yerliler içindede üst sırada olduklarını bu forumda yazılan yazılarda okudum.Ve yeni başlayanlar içinde maliyet ve alışmak için bu tüfekler biçilmiş kaftan olacaktır diye düşünmekteyim.

O yüzden lekelemek kolaydır,ama lekeyi çıkarmak zordur.

Belki bana kızan,firmayla bağlantınmı var diyenlerinizde olacaktır.Ama inanın sadece doğruları dile getiriyorum.

Eğer dikkat ettiyseniz,üreten değil tüketen toplum olduk.Onun için hiç değilse üretenlere saygı gösterelim.Hiç değilse eleştirilerimize kulakveripte kendilerini geliştirenlere.
    Saygılar sunarım.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Official Post

Aynen katılıyorum, benimde hep hedefim bu oldu, üreticiyi desteklemek, Eser, Hatsan gibi bilgiçlik taslayıp, ben bilirim demeden her ne söyledikse tamam deyip uygulamaya koyuldu, bende bu durumda bu konuda örnek alabilecekleri silahımı bile onlara alın dağıtın, şurasını şöyle burasını böyle yapın dedim, dahası GasRam Eserler geliyor ama biraz zaman.

• Gasram Eser :!:;d;;d; Eser umarım bu girdiği yoldan hiç ayrılmaz. Siz onay verdikten sonra satışlarının ne kadar artacağını tahmin bile edemiyorum.