Hammerli Pneuma PCP Air Rifle

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benjamin discovery var 379$'a.Kim alıyor ki bu at44 leri :him:s

• ya arkadaşlar bu bizim bildiğimiz hatsan değilmi be yurt dışında adını mı değiştirip satmaya başlamş eeeeee avrupalılarda öğrendi abi bizi sonunda normal bence ;rofl.;;rofl.;;rofl.;;rofl.;;rofl.;;rofl.;;lol;;lol;;lol;;kihhik,;kihhik,#hims#hims#hims

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• hatsanın birçok ülkede başka adlarda tüfekleri mevcut her yere el atmış ^^

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• hatsanın birçok ülkede başka adlarda tüfekleri mevcut her yere el atmış ^^

valla ben ilk defa şait oldum :D hatan yapar abi korkmak lazım hani şu piyasaya çıkan 2. seriler walter namlular bence çakma arkadaşlar die düşünüyorum ojinaline yakın gördüm arkadaşta var ;lol; benim düşüncem böle sizcede öylemidir ki...... ;rofl.;;rofl.;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Gerilla taktiği vurkaç yapıyor olabilir. Hatsan olduğu anlaşılınca adını değiştirip bu sefer de steyr diye satarsa artık şaşırmam. Hammerli adı da lekelenecek sonunda.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Gerilla taktiği vurkaç yapıyor olabilir. Hatsan olduğu anlaşılınca adını değiştirip bu sefer de steyr diye satarsa artık şaşırmam. Hammerli adı da lekelenecek sonunda.

#hims#hims;lol;;lol;;lol;

• mesela Almanya'da da hatsan var fakat adı mercury ;şrofls;. modeller yine aynı Camo 80TR ,135TR ,85X ,80TR ,105TR. üzerine de kocaman mercury yazmışlar. aslında hatsanın eksiklerini giderip,adam gibi tüfekler yapıp başka ülkelerde de göğsünü gere gere HATSAN diye satması lazım.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• mesela Almanya'da da hatsan var fakat adı mercury ;şrofls;. modeller yine aynı Camo 80TR ,135TR ,85X ,80TR ,105TR. üzerine de kocaman mercury yazmışlar. aslında hatsanın eksiklerini giderip,adam gibi tüfekler yapıp başka ülkelerde de göğsünü gere gere HATSAN diye satması lazım.

böyle bi firma bunu yapmamalı bence yaptığının arkasında durmalı göğsünü gere gere ama nerdeeeeee :)
    daha öncede sölediğim gibi şu hatsan AT44 lerdeki LW namlu olayı bence sahte arkadaşlar tüfeğin ismini değiştiren namlunun ismini hayli hayli değiştirir o namlular gerçek isveç yapımı değil diye düşünüyorum arkadaşlar gerçekten hatsandan herşey beklenir yazık valla çok yazık :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

• Ben aynı kanaat de değilim.
    Demekki Hammerli mühendisleri gelip incelemiş kusur varsa düzeltilmiş yoksa da kalitesi kendilerine uygun görülmüş ve üretilmiştir.
    Kimse o kadar nam yapmışken dünya havalı silah piyasasında geriye gitmeyi istemez.Bügün Hammerli markası Dünyanın en kaliteli havalı silah üretcilerinden birisi.Bir çok poligonda (Bizim poligonda bunlardan bir tanesi ve sayısız başırılara şampiyonluklara imza atıldı bu silahlarla) ve yapılan bir çok uluslar arası müsabakada halen Hammerli marka ürünler kullanılıyor.
    Tebrikler Hatsan mühendisleri umarım daha da gelişir ve daha iyi yerlere gelirsiniz. ;d;

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Ben aynı kanaat de değilim.
    Demekki Hammerli mühendisleri gelip incelemiş kusur varsa düzeltilmiş yoksa da kalitesi kendilerine uygun görülmüş ve üretilmiştir.
    Kimse o kadar nam yapmışken dünya havalı silah piyasasında geriye gitmeyi istemez.Bügün Hammerli markası Dünyanın en kaliteli havalı silah üretcilerinden birisi.Bir çok poligonda (Bizim poligonda bunlardan bir tanesi ve sayısız başırılara şampiyonluklara imza atıldı bu silahlarla) ve yapılan bir çok uluslar arası müsabakada halen Hammerli marka ürünler kullanılıyor.
    Tebrikler Hatsan mühendisleri umarım daha da gelişir ve daha iyi yerlere gelirsiniz.

+1000000 kendimizi yerden yere vurmanın;hele ki anlayıp dinlemeden'' bizden başka kime zararı olabilir?togay kardeşimi kutluyorum.

marmarateam.png

• ayrıca lw namluların isveç yapımı olmadığını da herkes biliyor. onları hatsan kendisi üretiyor. Ancak hatırladığım kadarıyla ilk 25 lik kampanya için orjinal lw namlusu sözü verilmişti. ancak hatsan lw namlu satıldı diye biliyorum.

• Benjamin discovery var 379$'a.Kim alıyor ki bu at44 leri :him:s

379.-$ Discovery'nin pompa ile birlikteki fiyatı. Yalnız tüfek 229.-$. g;$i

Ben aynı kanaat de değilim.
    Tebrikler Hatsan mühendisleri umarım daha da gelişir ve daha iyi yerlere gelirsiniz. ;d;

Togay kardeşim, temennilerine katılmakla birlikte, mesajının diğer kısımlarına pek katılamıyorum.
    Hammerli bağımsız bir firma değil ve marka hakları Umarex firmasının elinde . RWS, Walther, Beretta gibi markalar da bu kervana dahil.
    Umarex 850 Air magnum. RWS 850 veya Hammerli 850 olarak pazarlanıyor. Hammerli X2 olarak pazarlanan değişebilir namlulu yaylı model çin yapımı.
    Yani Umarex, elindeki markaları kullanarak istediği yerde üretim yaptırabiliyor.
    Gerçek Hammerli üretimleri yarışma tipi silahlar, onların da fiyatları malum.

• ayrıca lw namluların isveç yapımı olmadığını da herkes biliyor. onları hatsan kendisi üretiyor. Ancak hatırladığım kadarıyla ilk 25 lik kampanya için orjinal lw namlusu sözü verilmişti. ancak hatsan lw namlu satıldı diye biliyorum.

1) Lothar Walther namluları İsveç üretimi değil.
    2) Hatsanın namlu üretip üstüne bilinçli olarak Lothar Walther yazması mümkün değil.
    3) Hatsanın Lothar Walther namlu üretmesi için Lothar Walther'dan patent alması gerekir. Hatsanın politikasını hepimiz biliyoruz ( tüfeğin her parçasının kendileri tarafından üretilmesini istiyorlar) Hatsan namluların Lothar Walther'dan patent alacak kaliteye ulaşmaları halinde, inanın hiç patent almazlar direk piyasaya sürerler.

hatsan lw mi? :him:s hatsan namluların yeni nesil üretilenleri de 10 yiv 10 set e sahip. 12 yiv setli hatsan namlu da mı var?

6-24*50 tasko

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen orontes ().

• hatsan lw mi? :him:s hatsan namluların yeni nesil üretilenleri de 10 yiv 10 set e sahip. 12 yiv setli hatsan namlu da mı var?

Bizim ilk 25 lik parti Lw namlu sonrakilerde sanırım Lw ..Namlu gerçekten güzel uzun mesafede deneme şansım olmadı ama evde 8 metrede pointed peletle , delik büyümüyor bile ama pellet seçiyor promagnumu çok kötü atıyor , Fx peletide yeni aldım oda gayet iyi ..

• Bende henüz uzun mesafe deneyemedim. Evde 12 metre yanında gelen dandik hatsan pelletlerle (iyice incelemeden şarjore koymaya çekiniyorum) eğer benden kaynaklanan bir hata olmazsa tek telik yapıyor. Ama delik büyüyor bazen :) Destekli atışlarda daha iyi olacağını düşünüyorum ama ben destekli atmayı sevmiyorum. LW olmasa bile bence isabetli bir silah. En azından parasına göre diyelim. Havalı silaha ayıracak 3 milyarlık bir bütçem olduğu zaman FX e geçeceğim tabi ozamana kadar daha iyileri gelmezse :)

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Hatsan pelletler çok yumuşak olduğu için etekleri yamuk olanlar çok oluyor ..Hatsan pelletler kısa mesafede fena değil uzun mesafe deneyemedim dediğin gibi attıkca delik büyüyor ama pointed peletlerle kusursuz atışlar yapılabiliyor ..

• hatsan lw mi? :him:s hatsan namluların yeni nesil üretilenleri de 10 yiv 10 set e sahip. 12 yiv setli hatsan namlu da mı var?

Hatsan sitesinde AT44WX10 diye bir model yok. AT44W-10 için verilen bilgiler arasında namlu için "Precision rifled choked barrel for accuracy, ½ UNF threaded muzzle & fitted muzzle cap." yazılı. Zaten AT44WX10 satışını yapan firma da namluların "Lothar Walther" değil "Lother Walther" olduğunu yazmış :him:s : "Hatsan AT44WX10 Premium PCP Havalı Tüfek Lother Walther Namlu 5.5 mm". Bu bir yazım hatası mıdır yoksa korunmaya yönelik bilinçli bir değişiklik midir meçhul.

Yiv-set adedinin 10 çift olması namlunun LW olmadığının kesin göstergesidir fakat 12 çift olması LW olduğunu kanıtlamaz. İstediğiniz kombinasyonda yiv-set çakısı yapıp/yaptırıp üretimde kullanabilirsiniz.

Pyramydair de satılacak silahlara gelince, umarım sonları Patriot gibi olmaz. Sitedeki diğer Webley ürünlerini incelerseniz Türk yapımı olanını bulamazsınız.
    Ülkemizde halen satılmakta olan Raider 10 modelinin Pyramydair deki kardeşleri, diğer bazı modeller gibi, İsveç FX firması tarafından üretilmektedir.
    http://www.pyramydair.com/p/webley-raider-10-air-rifle.shtml

Webley açılımı ile güzel bir rüzgar yakalamış olan Hatsan, gevşek kalite kontrol sistemi nedeni ile bir yol kazasına uğramış gibi görünüyor.
    B51 in $386.-, Evanix AR6 nın $599.- veya Airforce Condor un $577.- gibi fiyatları ile rekabet şansı az gibi.

Yeni marka ve açılımında Hatsan'a tüm kalbimle başarılar diliyorum.