Hatsan mod 125 . namlusu yamuldu ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 2 gün önce bir arkadaşla şişe kırmaya gitmişdik arkadaşda mod 125 ,i bir arkadaşından ödünç almıştı ve namluyu nasıl olduysa elinden kacırdı ve namlu yukarı doğru çiddi bir biçimde yamuldu . arkadaşın şuan yapması gereken nedir acaba 2 ci bir namlu bulma şansımız yok sanırım fabrikasına göndersek nekadara patlar bir tahmin yürütebilecek arkadaş varmı grantisi dolmuş tüfegin .. simdiden teşkürler arkadaşlar .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Fabrikaya gönderirseniz namluyu ücretsiz değiştirecekerdir.

Diana Mod 56 TH .22 + YataGun Dampa + Diana 4-16x42 AO :love: (Sonuna kadar yaylı! Hep yaylı!) :love:
    Hatsan mod 95 SAS .177 + 1x30 Optima Red Dot
    '85 Model kol + Şahin bakışlarım + Yurdumun taşları

• daha önce benimde mod 135 imin aynı hatadan dolayı namlusu yamuldu ve ücretsiz olarak değiştirmişlerdi.garanti kapsamı içindeydi tabi. ama bu konudada hatsan size yardımcı olacaktır. fabrika ile görüşerek göndermeniz en uygunu.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Ben namlunun nasıl yamulduğunu anlaladım bir türlü.

Mustafa
    26.04.1975

• arkadaş tüfeği kurarken elinden kaçırmış.malum hatsanın yayı da güçlü olduğu için tüfek kendiliğinden kapanırken namlu yukarı doğru eğilmiş.daha önce de rastlanan bir sorun.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• niye şaşırmadım merak ediyorum ;lol; ;lol; ;lol;
    sadece şaka yapıyorum

• Diğer yaylıları elden kaçırsan namlu yamulur mu ? :him:s Dalga geçmiyorum cidden sordum.Benim elimdekilerin ikisindede aynı problemleri yaşayanlar var biliyorum. Ama bir HW bir diana da bu sorun olur mu ? Yoksa kurulumları rahat oldukları için kaçma durumunda namluyu yamultacak bir güç üretmezlermi.

• Official Post

Diğer yaylıları elden kaçırsan namlu yamulur mu ? :him:s Dalga geçmiyorum cidden sordum.Benim elimdekilerin ikisindede aynı problemleri yaşayanlar var biliyorum. Ama bir HW bir diana da bu sorun olur mu ? Yoksa kurulumları rahat oldukları için kaçma durumunda namluyu yamultacak bir güç üretmezlermi.

Forumdan bir arkadaşımız Diana 350Magnum unda bu oldu namlu yukarı doğru eğilmiş, bana göndermişlerdi düzelttim ve gönderdim, düzeltmeden sonra dürbünle kullanılması halinde isabetlilikte önemli bir sorun yaşanmaz.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• sanırsam birçok modellerinde geri tepme emniyeti olduğundan dolayı bir sorun olacağını sanmıyorum

• Geçmiş olsun. :whistling:
    Allahtan elden kaçan namlu sizlere zarar vermemiş. :!:
    Silahın yedek parçası bulunur ama insanın daha üretilmedi... :thumbdown:
    Dikkatli olmakta yarar var. :thumbup:

+!000000000000000 ;d;
    doğru söze ne hacet

#hims;,;- madem lafı acıldı bu tüfegin gerçek sahibiyle ilgili bi anısı var satın alındıgı gün şimdi biz arkadaşla ilçedeki bir av bayine gitdik arkadaş gözüne bu mod 125 kesdirdi bakabilirmiyim dedi işde adam cıkardı verdi bize arkadaş güzelmiş ya dedi fiyatını sordu o sıra tüfegi kurmak istedi malum mod 125 yayıda akıllara zarar birde yeniyken nasıl sert oldugunu kullanan arkadaşlar bilir ;,;- arkadaş kurarken daha orda elinden bir kacırdı küt kafaya derken silah elinden fırladı vitrinin camı aşa ;rofl.; ben gülsemmi ağlasammı bilmiyorum adam dedi ya evlat biraz sakin dikkatli ol nabıyosun dükkanı başımıza yıkıcaksın felan o degil arkadaşın kafa gitdi arkadaşın kafası normal insanlara göre kat kat kalın oldugu için ölmedi yani normal bir insan o darbeyi alsa kesin oracıkda can verir şaka değil tok diye ses geldi yaw adamlarda korkdu #hims ilkinde namluyu kurtardık hadi de diğer arkadaş pek tecrübeli olmadıgından beceremedi #hims neyse o can havliyle arkadaş vitrinide indirdiya tüfegide almak zorunda oldugunu hisetmiş sonra yolda söyledi ulan cam kırılmasaydı almazdım bu tüfegide dedi dedim olum boşver tüfegi iyimisin diyorum bak beyin kanaması gecirebilirsin diyorum yok ya bilincim yerinde benim bişi olmaz diyo ;rofl.; neyse o gün acayip gülmüşdüm ya hiç unutmam banada çok kızar böyle zamanlarda gülüyom diye ama nabim elimde değil bikere şimdi namlusuda yamulunca tüfegi bana verdi bu tüfekde var bir musubet diyo kırcakdı ben aldım elinden kesin bende kafamı yarayım diye vermişdir hastanelik oldugumu duyarsa gelir alır gibime geliyo hehe ;kihhik, alem adam ya gülemkden öldürüyo beni ;,;-

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Şimdi bende namluyu onarıp kullanayım diyorum garantisi dolmuş hatsan nekadar alır acaba namludan yenisiylemi değişdirir yoksa eskisini düzeltip takarmı eskisini düzeltiyosa ben burda tornacoya düzeltdirmeyi düşünüyorum sevgiler saygılar çümleten herkeze ..

• Dikkatlice kendin düzeltebilirsin. Forumda anlatılmış olması lazım. Ben yapmadım ama yapan üstadlar bir cevap yazarlar umarım. Çok da zor birşey değil düzeltmek ama namlunun bloğa girdiği yerde bir problem varsa düzeltmek zor olabilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Al linkini de buldum. Kolay gelsin.

http://www.pyramydair.com/blog…traightening-barrels.html

Kısaca gövdeyi kundaktan ayırın ve namluya ters yönden asılarak düzeltmeyi deneyin diyor. Ortalama bir erkek bunu başarabilir diyor. Yorum size kalmış.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Al linkini de buldum. Kolay gelsin.

http://www.pyramydair.com/blog…traightening-barrels.html

Kısaca gövdeyi kundaktan ayırın ve namluya ters yönden asılarak düzeltmeyi deneyin diyor. Ortalama bir erkek bunu başarabilir diyor. Yorum size kalmış.

Teşekkürler kardeş ALLAH razı olsun ..

Ama tanıdıgım cok zeki bir tornacı var burda o kesinlikle halledicekdir . ^^