walter falcon güç düşüklüğü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sılahı denemeye gıttıgımde 2 litrelikti galıba ıcı su dolu pet sıseye sıktım ve sıseyı tek taraflı deldı.sıse sabıt değildı galıba bundan ama sanmıyorum.
    bırde sılahı ılk geldıgınde bosa sıkmıstım 3-4 kere bundanda yay veye kece hasar almı olabılırmı
    son olarak ta bosa sıkınca pıston çızılır ve gucu duser dıye bır duyum aldım nedır bu pıston cızılmesı gucu etkılermı
    yardım edın lutfen sılahı sokuyummu gondereyımmı hatsana napıyım ;#^+.

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• Silahı kurarken garip sesler geliyomu?
    Yay kırılmış olabılır hatta yay kırılıp iç içe geçip calısıyo olabılır bundan gücü düşmüştür.Forumda ara böyle bi sorun vardı.

• öncelikle geçmiş bendede bu modelin aynısı fakat webley yazanı vardı güç olarak seninkide bir sorun var sanırım.bendeki 40metreden 5litrelik yağ tenekesini delip geçiyor ve birde sekiyordu yani bu tüfeğin gücü bu değil.ama noktasallığını soracaksan çok kötüydü onuda söyliyeyim.umarım düzelir sitedeki üstadlar seni yönlendirecektir.

• piston çiziği konusuda ne niyorsunuz gucu etkilermi yarın sokmeyı dusubnuyorum sılahı garantı kapsamı dısına cıkarmı sokersem

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• Eğer 10 metre gibi bi mesafeden içi su dolu pet şişeyi delemiyorsa bir sorun olabilir. Eğer rahatsız ederse seni aldığın yere götür onlar da hatsana postalasınlar silahı. Bi sorunu varsa ya yenisi gelir ya da tamir ederler. İçini açmaya hiç gerek yok o yüzden. Zaten yayı falan da serttir onun sakatlık çıkmasın.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bence o tüfekdeki güç kaybının nedeni hava basıncının kaybından kaynaklanıyor ya kece yada jonta da bi sorun var ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Benim mod125 iki buçuk litrelik kola pet şişesini yan yatırıp attığımda 10 metre mesafede kapaktan delip altından çıkıyor.Bana kalırsa bir sorun var.Eğer elin yatkın değilse bulaşma derim bi tarafını sakatlayabilirsin.Sökerken basitde toplarken zorlanırsın.En güzeli aldığın bayiye git veya direk olarak hatsanla bağlantı kur fabrikaya yolla

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• aslında sokebılırım smkyı cok sokup topladımda babam ne sokmeme nede gondermeme razı değil daha yenı tüfek dıyor hıc bır sorunu yokmuş ona kalırsa ;#^+. :(

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• abi şişede su varmıydı yani ilk kapak tarafına mı sıkıyordunuz hangi mermiyle sıkıyordunuz 4.5 mm mi 5.5 mm mi bırde arkasında bırseyle sabitlenmişmiydi:)
    sorular saçma olabilir ama kafama takıldı u½%;

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• şişe su dolu ve arkası sabit fln değil.Yan yatırıp atıyorum ve deliyor.Eğer şişeyi su doldurup kapağı takmadan dik olarak ortasına atarsamda delip geçtiği gibi abartısız şişenin içindeki su nerdeyse yarısına kadar kapak kısmından metrelerce yukarı fırlıyor.Bu arada benim tüfek 5.5

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• bu silah 90 metreden 20 litrelik yağ tenekesini deliyor sadece ön tarafı tabiki

• walther falcon kullanmış biri olarak şu kadarını söyleyebilirim 60 yada 65 metre mesafede 5 lt yağ tenekesinin tek tarafını delmiş diğer tarafınıda çıkacak kadar bombe yapmış kullandığım pellet 5,5 gamo promagnum bu tüfeği kullananlara gamonun bu saçması tavsiyemdir..... Walther falconu farklı saçmalarlada denedim eğer 50 metre ve üzeri mesafelere atış yapıcaksanız mutlaka gamo promagnum kısa mesafe hedeflerde saçma seçmiyor (diana high power, ts18 , gamo prohunter, hatsandiablo, ) kısa mesafe atışları yani 50 metre civ atışlarda istikrarlı sonuçlar veriyor... benim gözlemlediğim bu ancak tüfeğin bakımını yaparken yay ve piston bloğuna yağ kaçırmamaya çalışın özelliklede keçesine yağ temas ettirmeyin namlu oringini yağlarken zarar vermeden sökerek yağlayın çok hafif yağ kalsın üzerinde yağ fazla kalacak olursa hava tahliye deliğinden keçeye temas edecektir
    bu durumda saçmanın namludan çıkış hızında karasızlığa yol açacaktır.... tüfeği sökme konusuna gelince bence hiç sökme bir arkadaşımda yazmış yukarda sökmek basit ama toparlarken baya bi zorlanırsın eğer daha önce tüfek sökme deneyiminde yoksa hiç sökme zarar verebilirsin kendine ...direkt olarak fabrikaya kargola gerekeni yapıp sana yollarlar.. bir söz vardır.. (ALET ÇALIŞIR EL ÖVÜNÜR )

• Hah bu sefer kesin bitti. Güç denen birşey kalmadı büyük zeytin tenekelerini hadi eskiden yakınlarda delerdi sımdi yarım metreden tek taraflı bile delemiyor.Artık fabrikaya göndermek gerekti.

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• sılahı denemeye gıttıgımde 2 litrelikti galıba ıcı su dolu pet sıseye sıktım ve sıseyı tek taraflı deldı.sıse sabıt değildı galıba bundan ama sanmıyorum.
    bırde sılahı ılk geldıgınde bosa sıkmıstım 3-4 kere bundanda yay veye kece hasar almı olabılırmı
    son olarak ta bosa sıkınca pıston çızılır ve gucu duser dıye bır duyum aldım nedır bu pıston cızılmesı gucu etkılermı
    yardım edın lutfen sılahı sokuyummu gondereyımmı hatsana napıyım ;#^+.

13 metre de dürbün sıfırlaması yaparken,merak ettim bir bakıyım dedim acaba medefe tahtayı delebilmiş mi diye, 2 cm lik medefe tahta g;$i crosman hollow pointer ile delmiş geçmiş,77 metre de 1 cm den birazcık düşük suntayı delip geçiyor,13 metre dürbün sıfırlaması yaptıkdan sonra 2 ci test atışımda tek deliğe uğraşırken 5 kuruşluk grupman yapabildim ^^ tüfek henüz çok yeni ve mod125 nasıl tepiyorsa bu tüfekde aynısı,yakında video çekeceğim,
    kanımız da hatsan var ;şrofls;. sanki tüfek kırk yıldır bende ;şrofls;. alışmışız tepmesine tetiğine ;şrofls;.

• ha videoları yeni gördüm benimkinin en son hali bulduğum 2 cm lik suntayı 3 metreden delememesiydi hatta sadece çöküntü oluştturmasıda cabası. ;(

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5