26 Nisan 2009 da kimselere söz vermeyin Sezonu açıyoruz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Değerli Arkadaşlarım,

19 Nisan 2009 pazar günü MarmaraTeam olarak sezonun ilk buluşmasını başlatıyoruz, Tüm havalı silah sever arkadaşlarımızı bekliyoruz,

Yerimiz değişti, bir çok arkadaşımız hatırlarlar, eski Zekeriyaköy buluşması yaptığımız yerdeki değnekçinin verdiği rahatsızlığı, ama şimdi ayarladığım yer mükemmel üstü denilebilecek bir yer, eski yere 1 km mesafede, Paintball işletmesi, arazi oldukça geniş 100 metre atışı yapabileceğimiz yerleride mevcut, yarın farklı detaylarıda görüşeceğim ve sanırım 17 Mayıs 2009 Müsabakasıda burada gerçekleşecek.

• Yaşasın AGT kurmayları. Toplu atışı da özlemiştik ama muhabbet de güzel olacak. Mustafa arkadaşım detayı ile yeni adresi bildirecektir zamanında.

S&W 686-6

• Çorlu'dan bana katılabilecek 4 kişiui bekliyorum.

S&W 686-6

• :D Bu çok sevindirici bir haber. Detaylı bir şekilde yer belirtilirse gelmek isteriz.

• suratımdaki ifade : :))))))) oldu

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Tüh. İlk yapılan İstanbul buluşmasında sizlerle tanışmak istiyordum ama kısmet değilmiş. Sınavım var o gün malesef :( Sizlere iyi eğlenceler.

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Official Post

Arkadaşlar istanbulda olupta Kilyos plajlarını bilmeyenimiz azdır sanırım, Sarıyer -Kilyos - uskumruköy - zekeriyaköy göbekli kavşağından Kilyos istikametine 1,5 kilometre ileride yolun sol tarafında Kilyos mezarlığı ve ana kapısı, kapının karşısında da tabelası var Paintball sahası, bu kadar basit, aracınızla sağa dönüp 20 - 30 metre ileride park yerine araçlarınızı parkediyorsunuz, bir derenin üzerine kurulu yüksekçe bir ahşap köprüden yürüyerek alana geçiyorsunuz, salaş bir restauran bölümü, açık ve kapalı alan, bolca yeşillk çim alanlar, ağaçlar, masa sandalyeler, dağ, orman, patika, güler yüzlü samimi personel, 300 bar scuba kompresörü, daha ne diyeyim " Allaaaah" x;.z

• Official Post
  • Arkadaşlar istanbulda olupta Kilyos plajlarını bilmeyenimiz azdır sanırım, Sarıyer -Kilyos - uskumruköy - zekeriyaköy göbekli kavşağından Kilyos istikametine 1,5 kilometre ileride yolun sol tarafında Kilyos mezarlığı ve ana kapısı, kapının karşısında da tabelası var Paintball sahası, bu kadar basit, aracınızla sağa dönüp 20 - 30 metre ileride park yerine araçlarınızı parkediyorsunuz, bir derenin üzerine kurulu yüksekçe bir ahşap köprüden yürüyerek alana geçiyorsunuz, salaş bir restauran bölümü, açık ve kapalı alan, bolca yeşillk çim alanlar, ağaçlar, masa sandalyeler, dağ, orman, patika, güler yüzlü samimi personel, 300 bar scuba kompresörü, daha ne diyeyim " Allaaaah" x;.z

Mustafa bey;
    Bazı şeyleri öğrenebilmek için bir kaç şey sormak istiyorum. g;$i
    1-)Bu güzel alanda son günlerde baharla birlikte gündeme girmeye başlayan kene konusunda alanda ilaçla mücadele çalışması yapılıyor mu? :him:s
    2-)Bu alanda kendimiz mangal getirip yakabilecek miyiz? :him:s
    3-)Çocuklar ve aileler bu buluşmaya katılabilecek mi? :him:s:thumbdown:

• Official Post

Mustafa bey;
    Bazı şeyleri öğrenebilmek için bir kaç şey sormak istiyorum. g;$i
    1-)Bu güzel alanda son günlerde baharla birlikte gündeme girmeye başlayan kene konusunda alanda ilaçla mücadele çalışması yapılıyor mu? :him:s
    2-)Bu alanda kendimiz mangal getirip yakabilecek miyiz? :him:s
    3-)Çocuklar ve aileler bu buluşmaya katılabilecek mi? :him:s :thumbdown:

1-) Mutlaka ilaçlama yapılıyordur ama yarın bu soruyu tesis sahiplerine soracağım,
    2-) Bu tesiste kendimiz mangal getiremeyeceğiz çünkü tesis bu işten ekmek parası kazanıyor, fakat fiyatlar abartılı değil,
    Kahvaltı: 15 TL (Tereyağı, Bal, Reçel, Peynir, Zeytin, Poğaça, Simit, Domates, Salatalık, Salam, Yumurta, Çay)
    Barbekü: 20 TL (köfte, tavuk, sucuk, 1 adet meşrubat, salata)
    Bu fiyatlar resmi fiyatları, ben yarın bize özel fiyatlar alacağım, kafamda farklı bir şeyler var, yarın görüşeceğim, yarın akşam ayrıntıları aktarırım.
    3-) Tabiki çocuklar ve eşlerimizde katılabilecekler, alan çok geniş, güvenli, çocuk bahçeleri, tuvalet vs... herşey var.

• Her zaman olduğu gibi ellerine sağlık Mustafa...
    "Ayrıntı, planlama ve uygulama" o kadar güzel birleşiyor ki sende...
    Bu defa dışardan yemek ikmali yapılması daha iyi olmuş: atışa ve muhabbete daha geniş zaman ayrılabilecek.
    Bu arada belirteyim: Çorlu'dan yanıma alabileceğim kişi sayısı 3'e inecek muhtemelen. Istanbul'dan yakın bir arkadaşımı da beraberimde getirmem sözkonusu..

S&W 686-6

• Official Post

Her zaman olduğu gibi ellerine sağlık Mustafa...
    "Ayrıntı, planlama ve uygulama" o kadar güzel birleşiyor ki sende...
    Bu defa dışardan yemek ikmali yapılması daha iyi olmuş: atışa ve muhabbete daha geniş zaman ayrılabilecek.
    Bu arada belirteyim: Çorlu'dan yanıma alabileceğim kişi sayısı 3'e inecek muhtemelen. Istanbul'dan yakın bir arkadaşımı da beraberimde getirmem sözkonusu..

Teşekkür ederim Polat abi :)

Abi gelirken Selçuk, eşi ve kızınıda getireceksin unutma.

• Selçuk ile ayrıca mesajlaşır veya telefonlaşırız. Daha Fatih ve belki de Hüsnü de olabilecek... Ben ayarlarım.

S&W 686-6

• Official Post

Fatih BB lerin içinde kayboldu abi, bulabilirsen getirirsin ;kihhik,

• Aman ALLAH'ım istanbul gibi bi keşmekeşin içinde saklı cennet!!!! Gerçekten mükemmel bir alan bulmuşsun abi umarım yakın zamanda şirketin istanbulda işi olur da bende katılırım : ))) Bu arada akay paintball un sahibi tatarmıymış abi : )))

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Official Post

Kökenini araştırmaya fırsatım olmadı, istersen senin için yarın sorayım ;kihhik,

• Sor abi ALLAH biliyo ya eskişehirlidir.Burdada nüfusun nerdeyse dörtte biri tatar vatandaşlarımızdan oluşuyor : )) tatarların erkeklerine akay denir o yüzden sordum

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®