26 Nisan 2009 da kimselere söz vermeyin Sezonu açıyoruz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Sor abi ALLAH biliyo ya eskişehirlidir.Burdada nüfusun nerdeyse dörtte biri tatar vatandaşlarımızdan oluşuyor : )) tatarların erkeklerine akay denir o yüzden sordum

Senin tabela ters dönmüş bir ara düzeltirsin :whistling:

• Hay allah hadi bakalım, 19-28 nisanda yurt dışındayım,kaçtı birinci toplantı... ;( Katılanlara iyi keyifler...

FX Gladiator .22 +nikko nighteater 10-50x60+Yatagun moderatör ;keyf;
    AirArms s410 xtra FAC .22+Bushnell elite 6500 2.5-16x42 ;şrofls;.

• Hay allah hadi bakalım, 19-28 nisanda yurt dışındayım,kaçtı birinci toplantı... ;( Katılanlara iyi keyifler...

Pilotların ileriki tarihlere gün verme konusunda işi zor. Benim de çok samimi bir arkadaşım özel bir hava yolunda pilot. Kendisi Hava kuvetlerinden emekli binbaşı. Ondan biliyorum son anda bir çağrı ile uçuşa gidebiliyor yada belli tarihlerde önceden belirlenmiş uçuş programları oluyor.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Mustafa bey sizden bir ricam olacak. Eğer mümkünse Google Earth'tan gidilecek yerin haritasını yada linkini yayınlayabilir misiniz ?

Bana GPS koordinatları lazım. En kolayı bu. :)

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Çok güzel bir yere benziyor gerçekten.
    Bu arada Yatagun cumartesi günleri açık değil mi? Yarın uğramayı planlıyorum da..

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Official Post

Mustafa bey sizden bir ricam olacak. Eğer mümkünse Google Earth'tan gidilecek yerin haritasını yada linkini yayınlayabilir misiniz ?

Bana GPS koordinatları lazım. En kolayı bu. :)

41°13'53.86"N
    29° 2'27.37"E

• Değerli Arkadaşlarım,

19 Nisan 2009 pazar günü MarmaraTeam olarak sezonun ilk buluşmasını başlatıyoruz, Tüm havalı silah sever arkadaşlarımızı bekliyoruz,

Yerimiz değişti, bir çok arkadaşımız hatırlarlar, eski Zekeriyaköy buluşması yaptığımız yerdeki değnekçinin verdiği rahatsızlığı ...

Mustafa abi ,şimdi bir değnekci o kadar arabasında ve yanında havalı silahcıyı dizemi getirdi? ;tacli# karizma sakat olmuş be abi .marmara team yerine ege team (henüz yok ama olacak)
    olsaydı kaba yerlerine pelleti yerdi ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Çok güzel bir yere benziyor gerçekten.
    Bu arada Yatagun cumartesi günleri açık değil mi? Yarın uğramayı planlıyorum da..

Tabi açık ama taşınma telaşemiz var ortalık biraz dağınık, yine buyurun gelin.

• Sabah inşallah bisikletimle geleceğim, hem sizinle tanışıp hem de pellet alacağım sonra hemen döneceğim :)
    Saygılarımla.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Official Post

Sabah inşallah bisikletimle geleceğim, hem sizinle tanışıp hem de pellet alacağım sonra hemen döneceğim :)
    Saygılarımla.

Tabiki ama ben öğle saatlerinde geleceğim ofise, "ERKUT" Kadir bey orada olur, bu arada profil bilginizi güncellerseniz iyi olur. :)

• Tüh ya.. Ağlamak istiyorum. Bu ayın 19'unda büyük kızımın folklör yarışması varmış okul olarak katılıyorlarmış. Atış buluşmasına gelemiyorum. ;#^+.

• Kambersiz düğün olacak Hasan arkadaşım.
    Gladiator ve Nikko seni yanlız bırakmaz ağlamada iştirak ederler....
    ;#^+.;#^+.;#^+.
    Şu folklor yarışmasını açık havada yapsalar iyi olurdu: silah zoru ile bu karara ikna edelim mi idareyi ?? ;tufey#;tufey# Ne dersin !!!! :thumbup:

S&W 686-6

• Bu arada Çorlu'dan hareketle benimle birlikte gelmeyi planlayan arkadaşlarımın dikkatine:
    Istanbul'da bir arkadaşımı zehirlemiştim: o da havalı silah almaya niyetli ve bu buluşmada hem grubumuzu hem de silahları tanımak niyetinde. Karısı da karımın arkadaşı: dolayısı ile Pazar sabahı büyük ihtimal ben karımı alıp önce o arkadaşa uğrayıp, karımı onların eve bırakıp arkadaşımı yanıma alıp Kilyos'a geleceğim. Buraya kadar güzel : rahatlıkla arka koltuğa 3 arkadaşımı daha alabilirim.
    Ancak dönerken arkadaşımı eve bıraktığımda karımı almadan önce büyük ihtimal orada uzunca bir süre kalmam gerekecek Çorlu'ya dönmeden... İşte benimle gelenlerin dönüş sorunları burada başlıyor.
    Bilginiz.
    Gelişme olduğunda ayrıca yazarım. :S

S&W 686-6

• bir aksilik olmassa bende gelmek isterim arkadaşlar.

sizlerlede tanışmak isterim.ama azot tüpümü doluma verecektim.

o tarihe kadar inşallah yetişir.

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• Mustafa bey, bu buluşma bir hafta sonraya 26 Nisana ertelense olmaz mı ? :whistling:

• mustafa abi bende orada resimde scuba tüpü gördüm tüplerimizi getirecekmiyiz yoksa oradaki tüplerden kullanabilirmiyiz getirirsekde oradaki kompresörden doldurabilirmiyiz. boşuna hammallık yapmamak için sordum saygılar.

• Official Post

Tüpünüzü getirin, 300 bar kompresör var.

• Eğer Hasan arkadaşımızın erteleme önerisi kabul görmedi ise, "sağdan saymaya" başlayalım mı ? :love:

S&W 686-6