Lamine AA410

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abi şöyle şeyleri koyup durmayın şuraya ya gözünüzü seveyim insanın içi gidiyor

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• yani varya bu ve benzeri güzelim tüfeklere şöyle şarjör yapmıyorlarmı ! azıcık kibar birşey yapsalar daha hoş olmazmı? at44 ün şarjörü bana göre bu şarjörden daha alımlı gösterişi var g;$i

• yani varya bu ve benzeri güzelim tüfeklere şöyle şarjör yapmıyorlarmı ! azıcık kibar birşey yapsalar daha hoş olmazmı? at44 ün şarjörü bana göre bu şarjörden daha alımlı gösterişi var g;$i

g;$i;d;

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• doğruya doğru kitap gibi tüfeğe taktıkları şarjörün kibrit kutusundan farkı yok,tüm tüfekler için geçerli bu sözüm,onca para veriyorsun herşeyi mükemmel bir anlamda şarjör e gelince bence hepsi sınıfta kalıyor,evanix i görmedim yakın mercek ama resimden gördüğüm kadarı ile kitabına uydurmuşlar, hayretki ne hayret :( tamam işlevi düzgün çalışıyor olabilir ama tüfeğin karizmasını bana göre çiziyor ustalar

• AA410 ve FX T-12'yi peşpeşe kullandım. Herhangi bir marka kötülemek için yazmıyorum ama AA'yı elden çıkarma sebeplerimden biri de şarjör mekanizmasının çok zayıf olması idi. Bence FX şarjörlerinin kendiliğinden dönüp namluya hizalama yapan tertibatı mükemmel.

S&W 686-6

• şarjör bir de büyük paralaks tekerinin kullanımını da zorlaştırıyor
    şarjör öbür taraftan takılsa olmuyor sanki

• Malum AA'da şarjör soldan, FX'de ise sağdan yükleniyor.
    Ancak ben FX'de de büyük paralaks tekerini kullanamadım: muhakkak ya tarete ya da şarjöre takılıyor. Bence çok da gerekli değil, benim dürbünde küçük düğme de oldukça kolay dönüyor.

S&W 686-6

• polat abi, photoshopda boyayıp boyayıp koyuyon buraya demi. nerden buluyon abi böyle güzel şeyleri. şarjör olayına gelince her güzelin bir kusuru vardır. ister soldan olsun ister sağdan yeterki benim olsun. ^^

• espiri yapıyorum polat amcam bu güzellikleri görünce insan inanamıyor .

• nighthawk murat abi görmesin ;avci;;avci;;avci;

Gamo Cfx (Light Modified by SEFFAH) + 3-9X40E Tasco /// Daisy 901 + 3-7x20 Powerline /// Hatsan mod 45
    P. Beretta s54 /// Ata Marocchi Auto /// Üzümlü Auto /// Belçika Çifte /// Üzümlü Tek Kırma
    One Shot, One Kill...!

• Gördüm bile ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bunu sevdimm çok güzel .

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bunda lamine kundak olsada işlemişler kundağı ve güzel olmuş.Ama 97k da da bunu yapsalarmış iyi olurmuş.

• Bana göre de işlenmemesi daha iyi olurdu. Zevk meselesi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bende tam aklımdan geçiriyordum Murat abi görmesin diye ;,;- Abi lamine mod 125 çıkacakmış ;şrofls;. kolleksiyona mı diyelim cephaneye mi diyelim katarsan diye ;lol;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Official Post

Bende tam aklımdan geçiriyordum Murat abi görmesin diye ;,;- Abi lamine mod 125 çıkacakmış ;şrofls;. kolleksiyona mı diyelim cephaneye mi diyelim katarsan diye ;lol;

Şaka bir tarafa ben 2 yıl önce hatsanda lamine kundak çalışmalarını görmüştüm, üretiyor yada ürettiriyorlardı sanırım.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?