Domuz avcılarına özel benelli...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • enteresan, güzel bir silah hakikaten. ülkemizde satılıyormu? fiyatı nedir?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• crosman 2100 e benziyor.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• öfff vallahi süpermis buna birde güzel dürbün taktınmı tadından görüntüsünden yenmez. türkiyede hiç görmemistim bu modeli herhalde gelse bile en az 2500 euro olur kesin benelliler cok kalıtelı bir okadarda pahallılar.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Türkiye temsilcisine sorun
    STOEGER SILAH SANAYI A.SDUDULLU ORGANIZE SANAYI BOLGESI
    2 CADDE No. 27 - 34775 UMRANIYE
    ISTANBUL
    TURKEY
    Tel: 0090.216 365 07 60
    Fax: 0090.216 364 49 86
    info@stoeger.com.tr

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• crosman 2100 e benziyor.

Ben de gamo extreme'e benzettim gez ve arpacık özellikle.(o gez ise eğer 8o )

• bayram nedeniyle kapalılarmış :sleeping:

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• bu konu da orda hakan bey var o size yardimci olur,sanirim genel müdür dü kendileri,stoeger x20 den dolayi kanka olmustuk ;kihhik, ( kirik yay meselemesi )

cefasini ben cektim sefasini sattigim arkadas cekiyor :rolleyes: adam lar yayi degistireceklerine komple tüfek vermisler ;kihhik, teknik servis deki usta havali tüfek den anlamadigi icin olsa gerek ;kihhik,

• otomatik yivli alma planları yapıyordum bu silah daha cazip gelio yivliye göre,of oofff...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• http://www.armsan.com/tr/tr_a620slug.htm#

Bence iyi bir alternatif.

Bence alternatif olamaz benellinin sistemi güç olarak daha avantajlı olacaktır...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Benelli veye beretta gibi av tüfekleri dolu şeçer browning veya remington gibi tüfekleri şeçin derim benelli ile 02 kaz dolusunu attığın zaman tüfek adamın elinden çıkıyor ama aynı fişeyi 1187 remingtonla at nasıl rahat edersin arasındaki fark bariz şekilde belli oluyor domuz avı için 1187 slug namlu al rahat et.

FEİNWERKBAU 600

• bilenler bilir bu tüfeğin en önemli tercih ediliş nedeni 20 kalibre oluşudur,dolu seçmesine gelince bu sistemde tüfeği iyi omuzlamak lazım,alışkanlıkla ilgili...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• İtalyan tüfeğini kapından içeri sokma bence beşpara etmez evlayidelik av tüfeği istiyorsan browning extra light A5 al domuza kekliğe bıldırcına ördeğe kaz hepsine kullan bu tüfeğe alıştınmı başka tüfek kullanmazsın hangi avcıya sorsan bu tüfek bir numaradır ama zevkler ve renkler tartışılmaz saygılarımla.

FEİNWERKBAU 600

• Yazıcılar Av dan sorarsan yardımcı olur ve getirtebilirler sanırım.

http://yazicilarav.com/tufek.php?sayfa_no=1&marka_no=3

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Kabalık veya görgüsüzlük olarak anlaşılmasın Bende browning A5 extra light A5 çelik kasa birde tabanca tipi çalışanA5 browning super poze, browning pompalı remington 1187 1100 birde 870 pompalı remington ,wincherster pompalı mossberg pompalı kulandığım av silahlarım beretta ve benelli berada kullandım beş para etmez ama browning ve remington çok iyi sağlam ve kullanışlı yinede zevk meselesi.

FEİNWERKBAU 600

• ;,;- arkadaşlar slm.bende armsan a612w slug model otomatik var.kendi dolularımla bile çok rahat çalışıyor.takılma vs yok.inanın gez ayarını yaptım 150m ye kurşun atıyorum.bence bazı arkadaşların dediği gibi yabancı alamayanlar için ülkemizde en iyi alternatiflerden biri.gerek yapısı gerek kalitesi üst seviye bir tüfek.son derece etkili,mesafesinde affı yok.75 mden 10kglık dolu tenekeyi patlatıyor.memnunum ve düşünenlere şiddetle öneririm.saygılarımla..

• tüfeğin görünüşü güzel eminim ki kaliteside iyidir. Ancak benim gördüğüm kadarıyla riffled slug namluya sahip, normal slug namlusuyla Türkiyede ideal olarak kullanılabilir.