FX Gladiatörüme kavuştum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • nasıl anlatsam bilemiyorum bence tek kelime yeterli mükemmel ötesi bir pcp ;tese;kkur:D .işçilik kalitesi harika gerçekten önceki aldığım tüfeklerle kıyaslanması mümkün değil tabiki fiyatıda kıyaslanılamaz .bana en uygun tüfeğin fx gladıatör olduğunu anladım sonunda. 1 senede 5 pcp aldım ama aradığım tüm özellikleri fx gladıatorde buldum.hafif-ve fazla büyük değil-isabetli ve en önemlisi tüp hacmi :thumbup: bugun 1saat içinde 200 den fazla pellet attım her atışımda sanki ilk defa atıyormuşum hissini verdi. uzun lafın kısası parasını fazlasıyla hak eden bir makina f;s;s .şimdiye kadar kullandığım tüfeklerde bazı eksiklikler gördüm ama fx gladıator de ben bir eksiklik göremedim . halen benim olduğuna inanamıyorum rüyada gibiyim.mustafa abiye ve sideprensine çok teşekkürler . :D:thumbup::D:thumbup:

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• tekrar hayırlı olsun, kazasız isabetli atışlar dilerim .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın. :)

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• hayırlı olsun hüseyin kardeşim ;tacli# benim için son nokta fx gladıator dür g;$i şayet yurdumuza fx gladıator ayarın da ondan fazla tüp hacmine ve çok daha fazla güce sahip tüfek gelir se belki düşüne bilirim ;kihhik, şuan öyle bir tüfek imal edilmedi kimbilir hangi zamanda ;kihhik, o zamana ben yaşlanırım gözüm görmez olur ne yapacağım o tüfeği ;şrofls;. kısacası benim için son nokta,daha da bir ALLAH ın kulu bana tüfek aldıramaz ;kihhik, scuba tüpüm bilem yok ;şrofls;. niye? buna gerek bile yok ;şrofls;. bir kere doldur at atabildiğin kadar ;şrofls;. fx pompa bana yeter de artar bile g;$i 3 ü bir arada bir tüfek,değiştir at değiştir at ;şrofls;.

• hayırlı olsun .kazasız belasız atışlar..

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Hayırlı olsun güzel tüfek darısı olmayanların başına...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Allah kaza bela vermesin güle güle kullan ;tese;kkur

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Hayırlı uğurlu olsun tüfeğiniz.. Ya ekonomik durumunuz çok iyi yada hesabınızı iyi bilmiyosunuz..Ne kadar para harcamışsınız öyle silahlara valla içim acıdı..Kusura bakma ama içimden geçen budur..
    İyi günler saygılar..

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• Hayırlı olsun, Güle güle kullanın (anladığım kadarıyla zaten öyle kullanıyorsunuz :) ) Kazasız ve isabetli atışlar dilerim.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• huseyin hayırlı uğurlu olsun kardeşim iyi atışlar dilerim ....

• sağolasın taner kardeşim düşündüm bana göre olan tek tüfeğin fx gladıatör d.a. olduğuna karar verdim.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. :D

• Hayırlı olsun Hüseyin abi. Güle güle kullanır , satmazsın bunuda inşallah. Bizde nasipleniriz ;şrofls;. hem.

• Hayırlı olsun...
    Bu arada (şuraya yazıyorum) M. Serdar arkadaşımızın "Yatagun" u piyasaya çıkınca Gladiator'un pabucu (dama atılmasa bile) galiba "çatı katına çıkacak"..... ;tufey#

S&W 686-6

• Hayırlı uğurlu olsun. Evlat gibi silah. Allah analı babalı büyütsün ;şrofls;.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• hayırlı olsun . bende bu aralar t 12 yi incelemeye aldım. sanırım şartlarım uygun olduğunda en kısa zamanda tüfeği yenileyeceğim. iyi atışlar. :thumbup:

6-24*50 tasko

• Official Post

Stoklar kritik sayılara düştü almak isteyenlere hatırlatırım, yeni siparişleri ağustos - eylül gibi geçeriz umuyorum.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• hayırlı olsun güle güle kullan... şuanda almayı düşündüğüm bir silah.. hem güçlü hem hafif... aynı zamandada yakışıklı :) Allah nazardan saklasın :)

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum