karadeniz team kurabilirmiyiz acaba?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar..

Ordu, Giresun, Samsun illerinden bir team oluşturalım.
    Kimler katılmak ister?

Saygılar.

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• ben orduda oturuyorum inanın cok isterdim team olusturalım bulusalım etkınlıkler müsabakalar yapalım cünkü bildigim kadarıyla bu hobiyle ugrasan buralarda pek kimse yok ben atısa genelde tek gidiyorum yada var benim haberim yok ama isim icabı yazın dükanda olmam gerekıyor anca yagmurlu havalarda acmıyorum dükanı ama kıs ayları olsa mesele eylülden sonra felen kesinlikle katılırdım.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Bence çok da güzel olur. Hatta takımlar oluştuktan sonra, takımlararası yarışmalar da düzenlenebilir. Tüm arkadaşlarım adına konuşamam ama; bence Ankara Team bu tür yarışmalara hazır.

kamuran bey gerçekten çok güzel bir noktaya parmak bastınız bu harika olurdu ki ankara team in bu tür etkinliklere iştiraki konusunda forumda baya bir arşiv bulunmakta

• Merhaba arkadaşlar..

Kimler katılmak ister?

Saygılar.

kesinlikle bende tek gidiyorum atışlara daha yeni baslıyorum ama karadeniz team iyi fikir bence olur ;tufey#

;tufey# ESER MAGNUM 4.5 M 308m/s breaker 4x20m dürbün ;tufey#

;tufey# eser 92 4.5m 160m/s breaker 4x20 m dürbün ;tufey#

• Merhaba arkadaşlar..

Kimler katılmak ister?

Saygılar.

Çok güzel bir fikir olmakla birlikte iş yoğunluğumdan dolayı ben katılamayacağımı belirteyim.
    Ama işim sebebiyle Ordu ya geldiğimdede sizinle tanışmakta isterdim.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Hocam ben seve seve katılırım.eğer buluşma mekanları yakın düşerse gelirim hertürlü..

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• Bence çok da güzel olur. Hatta takımlar oluştuktan sonra, takımlararası yarışmalar da düzenlenebilir. Tüm arkadaşlarım adına konuşamam ama; bence Ankara Team bu tür yarışmalara hazır.

Zaten en son FT ligi de başlayalı yarışma olmadan serbest atış kesmemeye başladı sanırım bizim takımı. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• ah ah ege team desen egede fazla kimse yok :(

engin var benim bildiğim izmirde oda buraya 240 km .ama karar verdim.
    manyaq lardan oluşan bir dernek var hepside yantahtalarında sakatlık var ;kihhik, paraşüt ,model uçak ,hız motorları(harley davidson,suzuki,yamaha ne ararsan var ) ,doğa yürüyüşleri vs.. bunları havalı silahla tanıştırcağım bir kaçıyla görüştüm. o zaman en güçlü team ege team olabilir :thumbup:

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Yazları samsundan diğer dönemler de trabzondan olmak üzere bende katılabilirim. Aslında karadenizden birçok üye var..

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Official Post

ah ah ege team desen egede fazla kimse yok :(

engin var benim bildiğim izmirde oda buraya 240 km .ama karar verdim.
    manyaq lardan oluşan bir dernek var hepside yantahtalarında sakatlık var ;kihhik, paraşüt ,model uçak ,hız motorları(harley davidson,suzuki,yamaha ne ararsan var ) ,doğa yürüyüşleri vs.. bunları havalı silahla tanıştırcağım bir kaçıyla görüştüm. o zaman en güçlü team ege team olabilir :thumbup:

Mustafa Sen bence o arkadaşla HorozTeam i kur ;kihhik,

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Evet arkadaşlar artık Karadeniz Team logosu hazır (Mustafa Serdar' a teşekkür). Tüm Karadenizli arkadaşları bekliyoruz. Takım kurulsun artık :D . Aytaç hoca ile birlikte biz ilk geçenlerdeniz galiba. Alp_5277 de geliyor.. Biz hep aynı bölgedeyiz. Görüşmek dileğiyle.. Hoşçakalın

Hatsan AT44X10 5.5 mm + Orient 6X24X44 Dürbün + Hill Pompa
    Baikal Süperpoze çift tetik ejektörlü
    CZ 75B 9 mm 15+1
    Kırıkkale Kısa 9m 7+1

karadenizteam.png

• Merhaba arkadaşlar..

Kimler katılmak ister?

Saygılar.

arkadaşlar ben de amasya/merzifon'danım1 uzun süredir havalı silahları takip ediyorum kullandımda fakat kendi silahım olmadı. duruma göre bende yerimi almak isterim aranızda. tabi öncelikle tavsiyelerinizi bekliyorm 200-250 ytl civarında yeterince güçlü ve kaliteli bir silah arıyorum. şimdiden sağolun. dm.system@hotmail.de

• merhaba waypir 78 ben hakan ordu merkezdeyim siz nerede oturuyosunuz acaba. ben ramazanda müsaitim bulusup hepberaber atıslara gidebiliriz. ayrıca karadeniz team logosunu imznıza koyabilirsiniz. aramıza hoşgeldiniz :)

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Yanına gelmiştim hakan hatırlıyormusun? Barış yollamıştı. sana söylemiştim tüfek alacağımı. şu anda istanbuldayım haftaya yanına uğrayacağım. senden öğrenecek çok şey var :). tabi ramazanda buluşup gidersek bende memnun olurum. seninki kadar prof olmasakta atış yapmaya çalışırız artık ;)

• oooo eyvallah kardeş senmiydin yaa :) aramıza tekrar hosgeldin ozaman üye olmana sevindim. bu forumda yok yok ne ararsan nekonu istersen bak ögren yardımcıda olur herkez seve seve hersey burda. hadı gelınce görüsmek üzere. ramazandada bol bol atıs yaparız ama önce bu foruma ait olan yataguna bir bak orda cok güzel silahlar var almısken iyisini alırsın bir defa alırsın. benden tavsiye. bu çok güzel bir hobi insanı kahvehaneden falan uzak tutar her bos vaktınde arazıde alırsın solugu.

http://www.yatagun.com.tr/ burayı bir incele istersen. iyiaksamlar :thumbdown:

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hoşbulduk kardeşim. evet yatagun da çok güzel silalar var ama 2100 le oyalanacağız. av tüfeğinde sorun yok ama havalı tüfekte acemiyim. ileride inşallah beraber bir model beğenir alırız. çok doğru söylüyorsun kahvehaneden uzak tutar diye ama ben gitmiyorum zaten kahve falan sevmem. canım skıldığında rıhtıma balığa giderdim bundan sonra inşallah araziye yada balkondan martı avlamaya giderim:))..
    gelince görüşmek üzere bir isteğin olursa söyle kardeşim şimdilik iyi geceler....

• Merhaba,

Ramazan da Ordudayım.İzin alacam.Buluşma ayarlayalım.

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• merhaba aytaç inşallah bir aksilik olmaz. bir arkadaşım daha var onunla beraber onun sebebiyle girmiş oldum havalı tüfek işine. onuda dahil edersek şimdiden hakan sen ben ve arkadaşım erhan la beraber 4 kişi olduk. buluşmanın nerede olacağını kararlaştırırız.