Bende artık at44 PCP liyim :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üzücü bir durum gerçekten. Geçmiş olsun. Ciddi yerlerden alışveriş yapmak gerek. Forum kurallarına aykırı olup olmadığını bilmiyorum ama bu tutumu sergiliyen yeri de yazarsanız alışveriş yapacak arkadaşlara alışveri yerleri tercihlerinde kılavuzluk edeceği kanaatindeyim. Selamlar

Aslında haklısınız. Ama ben onlar kadar düşüncesiz değilim. Onları burada karalamak istemiyorum. Onlarda dürüst olsunlar ve bu tutumu bir daha sergilemesinler. Yaşadığım bu olaydan şu dersi aldım: Güvenilir olarak bildiğimiz kişilere pekte güvenmemeliyiz. Netten alışveriş yapacak olan arkadaşlar iyice araştırın sonra pişman olmayın. Saygılarımla

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Geçmiş olsun.

İmkanınız varsa, biraz zorlayıp daha iyi bir tüfek alın bence.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Geçmiş olsun.

İmkanınız varsa, biraz zorlayıp daha iyi bir tüfek alın bence.

Teşekkür ederim. Evet çok düşündüm. Fx T12 hoşuma gidiyor. Ama o kadar para vermem şu an için imkansız. Şimdilik bu bana yeter. İnşallah ilerde bizimde bir gladyatörümüz olur :)

• takma kafana canım kardesim her iste bir hayır vardır derler .cenabı hak sana daha iyilerini nasip eder insallah selamlar

burada yabancılar yok aramızda ,sadece arkadaşlar var.... daha tanışmamış g;$i

diana mod54 -leapers 3-12x44compact.px.ao
    diana 460magnum -leapers 4-16x44/utg
    diana mod35-4x32 walther

• hayırlısı arkadaşım canını sıkma sen yine çok iyi ve sakinsin ben böyle birşeyde naparım bilemiyorum.

isim vermek istemiyorsun ama verirsende özellikle arayıp gerçekten yaptıklarının yanlış bir şey olduğunu hatırlatmak isterim.

benim gibi düşünen arkadaşlarda ararlarsa bu o kişiye iyi bir ders olur gibime geliyor.

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• Hepinize teşekkür ederim. Onlar eminimki yazdıklarımı okumuşlardır. İnşallah bundan sonra böyle bir hata yapmazlar

• Official Post

Neden forumdaki ikinci el at44 lere bakmıyorsun :him:s

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• tüfek mi kalmştır bu zamana :D

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• hayırlı olsun .iyi günlerde kullan

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• 5 senelik bir hort olmuş ;)

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Öyleyse: Hayırlı olmuş, iyi günlerde kullanmışsındır inşaallah... :D

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Bu konuya ancak mişli geçmiş zaman gider abi :) Merak ettim acaba tüfek duruyor mu hala konuyu açan kişi buradaysa merakla bekliyorum :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)