T-12, Gladyo ve Revo

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet, gaz piston sistemi var, mermi namluyu terkettiği anda arkasından gelen basınçlı hava, namlu ucundaki odacıkta boğulup pistona yönlendiriliyor ve pistonda sistemi yeniden kuruyor, 12 peleti 6 saniyede boşaltabiliyorsun.

Mustafa abi peki bizim kullandigimiz pelletler ciplak yani herhangi bir koruyucu kaplama icermeyen kursun, ama biliyorsunuz ki kursun cok yumusak eger bir kursun capagi hava tahliye deligini tikarsa gaz piston sistemini etkisiz hale getirmezmi yada boyle bir durum yasayan oldumu :him:s

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Official Post

Mustafa abi peki bizim kullandigimiz pelletler ciplak yani herhangi bir koruyucu kaplama icermeyen kursun, ama biliyorsunuz ki kursun cok yumusak eger bir kursun capagi hava tahliye deligini tikarsa gaz piston sistemini etkisiz hale getirmezmi yada boyle bir durum yasayan oldumu

Evet bu durumları 2008 de çok yaşadık, bazı arkadaşları fabrikanın uyarısı doğrultusunda uyardık, gamo türü kalitesiz - çapaklı pelet kullanmamaları yönünde ve kullanan arkadaşların silahlarında piston önünde bir çay kaşığına yakın topak olmuş kurşun kalıntılarını temizleyip silahı çalışır hale getirdik, ama FX - AA - Falcon - H&N - Diana - Crosman gibi peletlerde bu sorun oluşmuyor çünkü çapak yok.

• Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim Mustafa abi umarim birgun banada nasip olur bu revo 6sn de 12 atis savasa bile gidilir revoyla +;tuftabV#

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Official Post

Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim Mustafa abi

Rica ederim ^^

• At44wx10Lw ve Ar6 macerasından sonra T12 ;şrofls;. Akıllandım Sanırım g;$i

Hatsan AT-P2 m;s,S
    Magnum Research Desert Eagle ;#taban^l
    Daisy Powerline 5501
    Crosman 1077

• T 12 aldim artik coook mutluyum

• İnsan T12 alırda mutlu olmazmı?Hayırlı uğurlu olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• hayırlı olsun, çok isabetli bir silah.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• T 12 aldim artik coook mutluyum

Hayırlı olsun. Kazasız belasız atışlar. İtfaiyeci olunca birde scuba şart olmuş :rolleyes:

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Ben De FX Glad. landım. Güzel tüfek gerçekten. Ama Gönül Revo da. İlerde onu da alırım heralde.

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• sizinde silahınız hayırlı olsun. güle güle kullanın.

.

ankarateam.png

• Güzel silah. Hayırlı Olsun...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• herkese tesekkur ederım allah herkese nasıp etsın cok memnunum 100 m den cok rahat 30 ltlık kopuk bıdonunu delıyorum
    cok hafıf vede ısabetlı tufek scuba tupumde var malum tupu olanlara dolumda yardımcı olurum herkese kolay gelsın

• Sonunda bize bir Glad sahibi olduk muhteşem bir silah....

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

ankarateam.png

• Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın. Saygılar

• hayırlı olsun, sınıfının tek silahı. sınıflar üstü bir havalı tüfek.

.

ankarateam.png