SİZ SİZ OLUN, BİLMEDİĞİNİZ İŞE BULAŞMAYIN.HANIM SÖZÜ DİNLEYİN.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selcuk amca oncelıkle gecmıs olsun bende 5 tane kendı vurdugum tavsanı kestım bız avcıyız adettendır olu dusse bıle kesılır kan cıkar bı kere opınel cakım ıle keserken bende parmagımı goturuyodum nese tekrar gecmıs olsun. ;rofl.;

torun 5.5mm optima 4x20 fakirlik ögrencilik.. ;şrofls;.
    üzümlü çifte 65 namlu
    torun4+1 otomatik 71 namlu :thumbup:

2.ci havalı için düşünüyo bakalım ne olucak :love:

avcının emniyeti kendidir ! agt

• Geçmiş olsun, tavşanın ahı tutmuş galiba.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Geçmiş olsun Sn. Selçuk... Bundan sonra bir hayvanınızın yeri dar olursa, onu eziyetten kurtarmak (!) için kesmekten ziyade serbest bırakmayı deneyin... Böylece kendi sağlığınızı da korumuş olursunuz hem...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• abi tekrar geçmiş olsun ;,;-
    acil şifalar.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• abi geçmiş olsun.
    hem çok güldüm ,hem çok üzüldüm.inşallah bir problem olmadan atlatırsın.

bu arada tavşana kaç dikiş atıldı???

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Hayvan 50x70x70 cm ebadında kafes içinde olmasa bende rahat bırakacaktım ama yeri dar olunca her görüşümde üzülüyordum.
    Kurtarayım şu esaretten dedim,olan oldu.(doğaya salsaydınız)
    Yapacak bir şey yok. :(

Geçmiş olsun. Acil Şifalar.

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Selçuk abi,büyük geçmiş olsun.
    Yalnız,sana akıl veren klüpteki avcının unuttuğu birşey var.Canlı kıpır kıpır bir tavşanı kesmekle avda vurulmuşu kesmenin arasında büyük fark var.
    Şahsen ben 17 yaşımdan beri kurbanımı kendim keserken tavşanlarımı rahmetli babama kestirmiştim.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Sanırım tavşanın ahı tuttu :( Bu arada, yıllar önce başımdan geçen bir anımı hatırladım.

Biz 14-15 yaşlarındayken evin terasında, üst komşumuzun oğlu tavşan beslemeye başlamıştı. 5-6 ay sonra apartmandan şikayetler yükselmeye başlayınca, Babası tavşanları kesmeye karar verdi ve kesti.. Ama işte o zaman olanlar oldu. Kesilen tavşan hamile çıktı. Karnında 5-6 tane yavru varmış. Tavşanları kesen arkadaşımın babası da çok pişman oldu. O gün Hepimiz hüngür hüngür ağlamıştık. Uzun süre de bu olayı unutmamadık.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Çok geçmiş olsun abi. Babamda hayvancılık yaptı. herzaman bir lafı var kendini kesmeden hayvan kesmeyi öğrenemezsin ;lol; Artık sende kasap sayılırsın abi. Ayrıca abi parmağını kestiğine üzüldüm ama ne yalan söyleyeyim iki doktor ve hanımın karşısında o zor durumda kalıp okadar laf yediğine çok ama çok daha üzüldüm.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• Büyük geçmiş olsun, benim de bir tavşanım vardı, satan adam bu büyümez, minyatür demişti (minyatür tavşan ne demekse) ama bir süre sonra kocaman oldu evde koltuklara dadanınca ben de aldım onu Atatürk Orman Çiftliği'ne bırakmıştım. Hem o rahat etti hem de ben. Dediğiniz gibi bazen eşlerimizin sözünü de dinlemek gerekiyor ama; yüzde kaçını dinlayeceğiz!!! ne zaman dinleyeceğiz bilemediğimizden başımıza bunlar geliyor.

• hem sana hem tavşana üzüldüm vallah ben kıyamam o hayvana

Evet bende kıyamazdım. Keşke kesmeyi aklınıza koymasaydınız. Hem tavşan hayatını sürdürürdü hem parmağınız hastanelik olmazdı. Ama olan olmuş

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• bende tavşanın kafasını tutup bıçağı vuramam.

kan beni tutar zaten bakamam aklıma geldikce bir acayip oluyorum

geçmiş olsun bu size ders bizede nasihat oldu....

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• Geçmiş olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Geçmiş olsun, tavşanın ahı tutmuş galiba.

Öncelikle teşekkür ederim. :)
    Ama söylediğine katılmıyorum.
    Nedenine gelince o benim acemiliğimden kaynaklanan bir hata oldu. ;grin;

• selcuk amca oncelıkle gecmıs olsun bende 5 tane kendı vurdugum tavsanı kestım bız avcıyız adettendır olu dusse bıle kesılır kan cıkar bı kere opınel cakım ıle keserken bende parmagımı goturuyodum nese tekrar gecmıs olsun. ;rofl.;

Teşekkür ederim.
    Beş tavşan maşallah diyeyim. ;d;
    Ama vurulmuş olan bir tavşanın kesilmesi zor olmaz diye düşünüyorum.
    Canlısı bayağı zor oluyor da. :)

• ılk denemeden sonra alısıyorsun gerısı gelıyor zaten de bu 5 ın 2 sı olu ıdı gerısı canlı ıdı zaten ama sakat ıs kaydımı gıdıyor parmak aman her zaman dıkkat edelım.

torun 5.5mm optima 4x20 fakirlik ögrencilik.. ;şrofls;.
    üzümlü çifte 65 namlu
    torun4+1 otomatik 71 namlu :thumbup:

2.ci havalı için düşünüyo bakalım ne olucak :love:

avcının emniyeti kendidir ! agt

• Geçmiş olsun Sn. Selçuk... Bundan sonra bir hayvanınızın yeri dar olursa, onu eziyetten kurtarmak (!) için kesmekten ziyade serbest bırakmayı deneyin... Böylece kendi sağlığınızı da korumuş olursunuz hem...

Sevgiler,

Teşekkür ederim.
    Bence doğru olmazdı.
    Nedenine gelincede evcil yetişmiş olduğundan, doğadaki ortamda yaşayabileceğini zannetmiyorum. ;grin;
    Karşısına ilk çıkan insan yada hayvana av olurdu.

• Çok geçmiş olsun Selçuk bey.
    Aklınızda bulunsun, birdaha tavşan kesmeye kalkışırsanız tavşanı önceden hareketsiz hale getirmelisiniz. bunu da ensesine sertçe, oldukça sertçe vurarak bayıltmalı yada boynu kırmalıdır. canlı olarak kesmeye çalışmak ya sizin kendinize zarar verdiğiniz gibi yapar yada tavşan tırnakları çok uzun ve keskin olduğu için birkaçtane acı verici tırmalamaya maruz kalırsınız.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel