Promagnum(5.5)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gamo Promagnum(5.5) kayıplara karışmış olabilir mi?

WEBLEY PATRİOT 1.NESİL .22 (5.5mm)
    CROSSMAN 2100 .177 ( Hava kaçaksız,tam güçte)
    3*9*40 Gamo

Sanmıyorum, geçenlerde uğradığım bir bayiide yerden tavana kadar bir duvar vardı :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben hicbir marka model 5.5 mm bulamiyorum su aralar kadikoyde... Hayir tamam 5.5 o kadar yaygin olmayabilir ama birilerinin de dusunmus olmasi iyi olurdu...

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Ben hicbir marka model 5.5 mm bulamiyorum su aralar kadikoyde... Hayir tamam 5.5 o kadar yaygin olmayabilir ama birilerinin de dusunmus olmasi iyi olurdu...

yanlış bilgi vermeyim ama Eminönü olması lazım,çok kalabalık çaputçuların olduğu bayağı bir dik yokuştan çıkılıp silahçıların olduğu bir caddeye geliyorsunuz.SARSILMAZ ın yeri var 4.5 ve 5.5 prohunter alabilirsiniz,ellerinde epey vardı.ben aldım gayet güzel çapaksız pelletler.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Alimurat Bey, pro hunter kullaniyorum ve silahin isabeti ince memete gore bile daha kotu... elimden geldigince degisik peletler almaya cabaliyorum ama pek bulabildigim de soylenemez... Mercan yokusu biraz ters kaliyor bizim oralara ancak hic bulamazsam ugramayi dusunuyorum acikcasi...

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Bu fiyatlarda peki ne alınabilir 5.5mm olarak....

• Arkadaşa sipariş verdim demin 3 kutu pro magnum Eminönü nden aldı 8 TL miş kutusu...

• Yatagundan alıyorum ben ^^ 6,70 tanesi eğer çok alırsanız sürekli fiyat düşüyor x(; saygılar ;kovboys; ama tek sorun şu pakedi açarken adamın canı sıkılıyor tam bi kasap mücadelesi veriyorsunuz ;şrofls;. pellet kutularını 2 kattı havalı naylonla sarıyorlar sıkıca onun üstünü full bant yine sıkıca sarsıntı olmasın diye galiba onuda yuvarlak sert bi mukavvanın içine yerleştiriyorlar bide onu bantlayıp paketliyorlar :D arkadaşın dediği gibi 8 tl ise kutusu yatagundan max 6 tl kargo parasına 4 kutu alsanız el elde baş baştasınız + kapıya kadar hizmet ;d;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

Bursa'da Bozkurt ticarette kutularca var.Ayrıca Big boy-Predator-Fx-Crossman da var.

• İşte kargo parası pellet parası geçer diye korkuyorum :)

• Official Post

Bursa'da Bozkurt ticarette kutularca var.Ayrıca Big boy-Predator-Fx-Crossman da var.

FX'in YataGun dışında başka bir yerde satışı yok.

• Git iki yerdende 4 kutu al fiyatları karşılaştır + kargo parasıda dahil :thumbup:

Alıntı

cakma fx olmasın :him:s :him:s

çok kötü fena diyecek laf yok ;şrofls;. aslında çakmalar piyasada mevcut ve ben kullanıyorum 1 saat sonra resimleri yayınlarım saygılar. ;,;-

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

• işte resim geldii ;şrofls;.

[url=http://img148.imageshack.us/i/90067295.jpg/][img=http://img148.imageshack.us/img148/211/90067295.th.jpg]

fxten başka bi firma yapsa yapsa bunu yapar ;rofl.;

ankarateam.png

• süpersin valla gülmekten öldüm ;,;-

öz E fİx LER
    eyirgan pellet
    kafaya göre 300 ila 500 adet....

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Mustafa Serdar ().

• Gamo expander ile gamo pro magnum karşılaştırılırsa sonuç ne olur?