Dostlarımız Team olarak bir Eskişehir çıkartması ve Diğer Teamler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün gece kafam Bozuldu TCDD Tarifelerine baktım öğlen saatlerinde de bir arkadaşa eskişehire gidellimmi diye teklif ettim daha Haber çıkmadı..

Pekii Ankara Team Siz neden cumartesi Sabahları Buluşuyorsunuz Neden Pazar Değil.

Klingonlum sen gel yeter, ne zaman istersen buluşuruz... Biliyorsun AnkaraTeam ışık hızıyla organize olma yeteneğine sahip...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• hahahahaha :)

Perşembe günü haberleşelim Cem ... eğer yarın gitmezseniz yarına haberleşelim...

Arkadaşlar kimse üzülmesin , samimi yazılarınızı okudukça en azından kendi adıma söyleyebilirim ki.. Misafir edilmiş kadar oldum..

Not: Serdar geçenki konuşmamızı hatırlatır... sitelerden gelecek güzel haberlerini bekleriz... (Abi ben unuttum deme zopalarım haaaaa #hims )

• Tamam Mustafa... Haberleşiriz... Yarın gitmiyoruz galiba ama görüşebileceğimizi de sanmıyorum, eşim geliyor Kore'den.. (Ooohh bee... Bıkmıştım artık, bekarlık sultanlıktır diyen kimse haltetmiş) Perşembe Allahtan bir aksilik çıkmazsa görüşürüz...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hay Allah!

Üzücü oldu bu durum. Hava koşulları öyle olacaksa ve poligon da kapalıysa hakikaten yapacak pek birşey yok. Hak vermek de lazım işletmeci arkadaşlara. İnşallah daha güzel havalarda bu buluşmayı daha geniş bir katılımla gerçekleştirebiliriz. Zaten Rıfat abi, Kamuran, Atilla Komutanım ve Murat ta yoktu. Belki Klingonlu kardeşimi bile ikna ederiz gelmek için o zaman.

Bu durumda bizim emektar Çamlık bizi bekliyor saat 06:00 da.... ;#taban^l

Burda bizim adımız niye geçmiyor Bülent abi.. kırıldım doğrusuu ;duello; :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Vallahi senin adını listede diye hatırladım.

Aşkolsun! bileydim gelmeyeceğini Eskişehire de gitmezdim, son dakika golü olmasaydı bile. ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Eskişehirdeki tüm dostlara sevgilerimi gönderiyorum bu arada, lütfen aksilik için kötü hissetmesinler, karşılıklı iyi niyet olduktan sonra daha çok buluşma fırsatımız olur inşallah.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• ankaraya gelmek ve sizler kadar hoş görülü abilerimin misafiri olmak o kadar çok isterdim ki.ama mağlesef çok yoğun ve yorucu günler geçiriyorum.. ve gözüm pek kesmiyor. cumartesi bile saat 8 da eskişehire gelip bir toplantıya katılmam lazım. misafir perverliğiniz ve hoş görünüz için teşekkür ederim..

• u½%;

zopa yimek pahasınada olsa abi neydi ya ben unuttum u½%; ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• başka ilde yapamazmıyız ?

değerli ankara team ve eskişehir team üyeleri abilerim,kardeşlerim.

sizleri her daim mersinimizde ağırlamaktan şeref duyarız.

sayın osman abi eskişehirde hafta sonu hava kötü olabilir.
    ancak mersin de halen denize girenler var.

hem burada poligon değil toros dağları komple bizim.
    atış alanımız da en kısa mesafe 90-100 metre

her iki takımı hatta airguntürk ailesini ağırlamaktan mutluluk ve şeref duyarız.

saygılarımla
    kadra47
    veysi

cukurovateam.png

• O kadar organizasyon yapan sabahın köründe kalkıp git gel 500 km yolu göze alan ANKARA TEAMden kendi adıma ÖZÜR DİLERİM.Eğer gelmek isterlerse hepsini ağırlayabildiğim kadar ağırlamak isterim.Gelmek istemezlersede burada sana ve bana düşen görev bir gün mekanlarında ANKARA TEAMe ziyarete gitmektir.Şahsi düşüncemdir...

serkan bey.

sağlık olsun.

her daim siz değerli eskişehir team ve değerli ankara team üyeleri abilerimizi ve kardeşlerimizi
    mersinde ağırlamak isteriz.

zaten ben en kısa zamanda ankara team üyeleri ile tanışmak için
    ankaraya bir ziyarette bulunmayı düşünüyorum.

eğer arzu ederseniz ben sizinle de tanışmak isterim.

mersine gelmek isteyenlerin başımız üzerinde yerleri var.

saygılar

cukurovateam.png

• Teşekkür ederim tüfekten atıştan herşeyden önemli sizler gibi kişilerin dostluğu

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Beni de ekleyin. ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Veysi,,Davetiniz için cok teşekkür ederiz..mutlu olduk..
    Amaç Hobiyi seven Arkadaşlarla tanışmak kaynaşmak .. Birlikte olduktan sonra, Mersindede olur Ağrı dağının tepesindede..Mekan önemli değil gönüller bir olsun.. ;d;

A Takımı Üyesi

• merhabalar ben çok yeniyim ve aklımda dünya kadar soru var sizlerden yardım istiyorum
    görüyorumki çok sıcak kanlısınız ve düşünüyorum ki benden esirgemezsiniz kıymetli bilgilerinizi
    en yakın ankara team buluşması ne zaman olacak?

• merhabalar ben çok yeniyim ve aklımda dünya kadar soru var sizlerden yardım istiyorum
    görüyorumki çok sıcak kanlısınız ve düşünüyorum ki benden esirgemezsiniz kıymetli bilgilerinizi

Buluşmalar başlığında duyuruları takip edin..
    Buluşma yerimiz aşağıdaki krokide mevcut
    http://www.airgunturk.com/inde…itemID=2212&type=page

A Takımı Üyesi

Her Cumartesi sabah 0600'da, eğer başka bir plan yapılmamışsa, Osman abinin gönderdiği krokide 1. Çamlık'ta buluşuluyor atilgan...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Her Cumartesi sabah 0600'da, eğer başka bir plan yapılmamışsa, Osman abinin gönderdiği krokide 1. Çamlık'ta buluşuluyor atilgan...

Sevgiler,

Eskişehir e gitmiyorsak, her hafta mutlaka buluşuyoruz. x;.zx;.zx;.z

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Değerli Arkadaşlar,
    Misafir ağırlamak bizim için tanrısal bir görevdir.Misafirliğe de dostlar gelip gider.Dostlar da birbirinin açığını aramak için değil,her anlamda yardımcı olmak için vardır.Bizler sizleri Porsuk Nehri kenarında bir kafeteryada ağırlamak değil,sizlerin amacına uygun en iyi atışların yapılabileceği,rekabetin olacağı,karşılıklı sohbetlerin,fikir alışverişlerinin yapılacağı şekilde ağırlamak isteriz.Biz kararlarımızı duygularla değil akılla almak mecburiyetindeyiz.Cumartesi pazar Eskişehir de sel tehlikesi vardır.Bizi tenkit eden arkadaşlara haberleri izlemelerini ve yazdıklarını tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederiz.Bize hak veren arkadaşlara da aklıselim,içten davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.
    Hemşehrimiz Serkanada Eskişehirimizin itibarını ve onurunu koruduğu için minnettarız.
    Sizlerle tanışmaktan,sizleri ağırlamaktan ve bizleri onurlandırmanızdan herzaman büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
    Hayalet Atış Poligonu hayal kırıklığı için değil,hayal kurup gerçeğe dönüştürmek için vardır.

Hepinize saygı ve selamlarımızı sunarız.

Hayalet Atış Poligonu

• Sayın Ufuk Bey..Yukarıdaki yazıların tamamı size ait yazılmış yazılardır....kırmızı renkle işaretlediğim yazınızı okuyanlar karar versin....siz bizim yerimizde olsanız bu cümleye alınmazmıydınız.biz sizden sandalye masa taşıyın veya sunları yapın diye bir taleptede bulunmadık zaten..ne zaman isterseniz gelin diyorsunuz,,insanlar sizin mekanı görmeye istanbul,,kütahya ve ankaradan kilometrelerce yolu katederek gelmeyi göze alıyorlar,zahmet çekeceklerini düşünmüyorlar ,,,siz ise 4 sandalye ve masayı taşımaktan söz ediyorsunuz....Bize açıklama olarak Sadece Durum müsait olmayacak ertelememiz veya iptal etmemiz mümkünmü deseniz yeterliydi..Allah işinizi gücünüzü rast getirsin..

A Takımı Üyesi

• Sayın Ufuk Bey..Yukarıdaki yazıların tamamı size ait yazılmış yazılardır....kırmızı renkle işaretlediğim yazınızı okuyanlar karar versin....siz bizim yerimizde olsanız bu cümleye alınmazmıydınız.biz sizden sandalye masa taşıyın veya sunları yapın diye bir taleptede bulunmadık zaten..ne zaman isterseniz gelin diyorsunuz,,insanlar sizin mekanı görmeye istanbul,,kütahya ve ankaradan kilometrelerce yolu katederek gelmeyi göze alıyorlar,zahmet çekeceklerini düşünmüyorlar ,,,siz ise 4 sandalye ve masayı taşımaktan söz ediyorsunuz....Bize açıklama olarak Sadece Durum müsait olmayacak ertelememiz veya iptal etmemiz mümkünmü deseniz yeterliydi..Allah işinizi gücünüzü rast getirsin..

;tese;kkur Hafta sonu buralarda havalar güzel olacakmış yaklaşık 200 metrelik atış yeride hazırladım balon kalkışlarıda olacakmış ücretsiz testi kebabı servisimizde olur. Osman abi senin için oturma grubuda taşırız atış yerine ^^

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)