11 ekim 2009 pazar günü buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1-
    2-
    3-
    4-
    5-
    6-
    7-
    8- Kerem (Kalyoncu)
    9- İmpo (Taylan)
    10-
    11-
    12-
    13- Klingonlu (Gökmen)
    14-
    15-
    16- kaynak34 (ali)

FİLİNTALAR GRUBU

• 1-
    2-
    3-
    4-
    5- jimih ( Rehşan )
    6- Avcı (Siyami)
    7- Kardeşim
    8- Kerem (Kalyoncu)
    9- İmpo (Taylan)
    10-
    11-
    12-
    13- Klingonlu (Gökmen)
    14-
    15-
    16- kaynak34 (ali)

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen jimih ().

• Selanmlar sideprensi07,

Doğru hatırlıyrsun, hayatına 2240 ololarak başladı ve 22XX olarak devam ettiriyor benim tüfek. Nihayet krono ile de ölçüm yaptım 5 atışta 770-780 arası 14 grains JSB saçma ile, idare eder. Teşekkürler İmpo Taylan abi.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• 1-
    2-
    3-
    4-
    5- jimih ( Rehşan )
    6- Avcı (Siyami)
    7-
    8- Kerem (Kalyoncu)
    9- İmpo (Taylan)
    10- by BASS.i.c (İmdat)
    11- osb
    12- Ogen (Tunç)
    13- Klingonlu (Gökmen)
    14- mbe (Bülent)
    15-
    16- kaynak34 (ali)

Düzenle seçeneği diğer forumlardaki gibi sürekli açık olsaydı baya işimize yarardı.

• 1-
    2-
    3-
    4-
    5- jimih ( Rehşan )
    6- Avcı (Siyami)
    7-
    8- Kerem (Kalyoncu)
    9- İmpo (Taylan)
    10- by BASS.i.c (İmdat)
    11- osb
    12- Ogen (Tunç)
    13- Klingonlu (Gökmen)
    14- mbe (Bülent)
    15- triatlet (Cansın)
    16- kaynak34 (ali)

Tek kelime ile çok güzel bir gündü. Fotoğraf ve videolar için teşekkürler. Tekrar buluşmak dileği ile, herkese selamlar.

Bülent ve Cansın Eğinlioğlu

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• hayırlı olsun arkadaşlar İstanbul team ın bugunku buluşmanız çok guzel geçmiş ;d; bende pazar günü malesef çalıştıgımdan dolayı aranıza katılamadım X( eger çalışmamış olsam mutlaka kesinlikle aranızda olmak sizlerle tanışmayı çok isterdim fırsatını buldugum ilk buluşmada görüşmek dilegimle saygılarımla :love: g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Polat abi ile birlikte katılmayı planlıyordum,ama aksilikler nedeniyle katılamadım. :(
    Gerçekten çok hoş bir buluşma olmuş. 8o
    Tekrarlarında bende aranızda olmayı isterim. g;$i

• 1-Mert
    2-Ufuk
    3-Okan
    4-Anymess (Mehmet)
    5- jimih ( Rehşan )
    6- Avcı (Siyami)
    7-
    8- Kerem (Kalyoncu)
    9- İmpo (Taylan)
    10- by BASS.i.c (İmdat)
    11- osb
    12- Ogen (Tunç)
    13- Klingonlu (Gökmen)
    14- mbe (Bülent)
    15- triatlet (Cansın)
    16- kaynak34 (ali)

• Hepinize tebrikler;d;.
    Daha önce de yazdığım gibi benim de katılmam maalesef mümkün olamadı. İnşallah bundan sonrakine.

S&W 686-6

• Budurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• 1-Mert
    2-Ufuk
    3-Okan
    4-Anymess (Mehmet)
    5- jimih ( Rehşan )
    6- Avcı (Siyami)
    7-
    8- Kerem (Kalyoncu)
    9- İmpo (Taylan)
    10- by BASS.i.c (İmdat)
    11- osb (Ömer)
    12- Ogen (Tunç)
    13- Klingonlu (Gökmen)
    14- mbe (Bülent)
    15- triatlet (Cansın)
    16- kaynak34 (ali)

Hatsan MOD 95 SAS + Optima 3-9x32 + Optima Red Dot

;tufey#

• inşallah bir dahaki buluşma daha güzel olacak ;tufey#

FİLİNTALAR GRUBU

• Bir dahaki buluşmamızda mangal partiside verelim. Böylece daha uzun kalır sohbet edebililiriz.
    Geçen buluşmamızda pelletler havalarda uçuşurken s;,s ;tufey# fazla sohbet edemedik. Kalabalık yüzünden İkea dada aynı masaya hep birlikte oturup muhabbet edememiştik. Bir daha ki buluşmamızda daha erken buluşalım çünkü ikeada yer bulmak çok zor oluyor.
    Bu arada ben 200 pellet kullanmışım. 4 kere dolum yapmıştım. ;avci;

• 7 sayfa olmuş hala 7 numaranın kimliği meçhul mü?

5 numaranın kardeşi yazında boş kalmasın :him:s

Bu sitede yeniyim ama konuşmalardan anladığım kadarıyla ankara team ile ;duello; bir yarış durumu var gibi ;atlise;

hangi team kaç kere buluşmuş yazılsın da skoru bilelim ;director; X]#+,

g;$i

• Alıntı

Bir dahaki buluşmamızda mangal partiside verelim. Böylece daha uzun kalır sohbet edebililiriz.

Çok iyi olur.Ama bi dahaki sefere belki daha düzlük ve daha ferah bir yer aranabilir.

Alıntı

Bu sitede yeniyim ama konuşmalardan anladığım kadarıyla ankara team ile bir yarış durumu var gibi

Ankara Team ile yarış olsa olsa bu hobiden keyif alma yarışı olur.Belki kendimizi davet ettiririz , belki onları burada ağırlarız , o zaman gazozuna atış yarışması yaparız.

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Unutulmaması gereken bir konu varsa o da bu forumlarda ilk toplu buluşmaların istanbulda gerçekleştiği, gelenekselleştiği, hatta ülke çapında buluşmaların yapıldığıdır, AnkaraTeam in istanbuldan gaz alıp gayretle istanbulu solladığıdır, çünkü AnkaraTeam in her ferdi tek başına organize olup ekibi toplar, oysa istanbulda herkes 1 veya 2 kişiden buluşma sağlamasını bekleyerek tüm yılı buluşma yapmadan geçirir, neyseki artık bu miskinliğin bitiş sinyalleri kendini göstermeye başladı, birde herkes bizden organizasyon yapmamızı bekledi, aslında çok büyük bir organizasyonu bahar aylarında başlattık ama maalesef ekonomik sıkıntılar ve ekip içinde kırılmalar, bu projeyi hayata geçirmemize engel oldu, bunun telafisini AirArms S410 ların bu ay sonu yurda girmesiyle ülke çapında bir tanıtım organizasyonunu istanbulda gerçekleştirmeyi planlıyoruz, umarım hava şartlarının müsade edeceği bir hafta sonu bu buluşmayı hayata geçireceğiz ve sürprizlerimiz olacak.

• Çok şükür.. kurşun döktürtelimde nazara gelmeyesiniz.... ;d;

Ama en afilliniz kilingonlu çıkmış... Nede olsa yarı AnkaraTeam'lı sayılır ;izci;

Ağlıciim şindi, :love: niçin böyle söylüyorsunuz kuzum

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM