mükemmel bir hw97k

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mıknatıslı kurma kolu, tepmesiz sistem, özel kundak vs. adam çok uğraşmış ama nefis bir hw97k yaratmış ;d;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cok saglam olmus, miknatisli kurma kolu cok guzel fikir.

bu arada merak edenler icin fonda calan muzik zztop-bad to the bone

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• Official Post

Diana Mod54 deki kayar sistemide kullanmış.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Diana Mod54 deki kayar sistemide kullanmış.

en güzel yönü bu olmuş tepmesi çok az da olsa dianadaki bu sistem 97k da harika olacağı kanısındayım
    uygulamak istense sanırım kundakda oynama yapılması gerekir

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Silah süper olmuş, lokumlarda güzel durmuş yanında.Acıktım mı ne canım çekti yaww ;şrofls;.

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• Güzel olmuş gerçekten. Weihrauch izlemesin hemen aynısını yapar.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Böyle tipler pek normal gelmez bana ama son derece de başarılı ve mükemmel bir atış sistemi yapmış zaten çok iyi olan tüfek en iyi pcp lerle boy ölçüşebilir sanırım(isabette).Müziği de bu bestelemiştir dedim(çok güzel ve modern soundlu bir blues)ama değilmiş yukarda yazdığına göre.

• Tüfek çok güzel çok hoş.
    Ama PCP nin yanında bir anlamı kalmıyor.
    Varsa yoksa PCP.

• Kayar sistem nasıl birşey hep merak ettim. Bunun şeması ayrıntısı var mıdır? Airking alıp sökecek durumum olsaydı merakım kalmazdı emin olun :) İmal edilip uygulanabilir bir sistemse neden olmasın ?

• miknatisli kurma kolu tutucuyu bende kendimce kendi silahima uyguladim. Buradan inceleyebilirsiniz.

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• Çok iyi ya...Hassasiyete bakın,adam gösteri esnasında ameliyat eldiveni kullanacak kadarda titiz.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• bence pantentini alıp seri üretim yapsa yok satar... en başta ben müşteri olurum şahsen...

• tek kelime ile süper bir modifye yapmış adam ;d;;d;

Tüfek İngiltere patentli "Beni baştan yarat" yarışmasındaki hatunlar gibi olmuş, adam resmen baştan yaratmış ve ben bu tüfeğe Hw97K diyemem kimse kusura bakmasın. Yani modifiye falan hikaye modifiye dediğin yay keser, yay uzatır ne bileyim kundak falan değiştirirsin : ) ...

• İşte modifiye diye buna derim ben. İnsan istedimi neler oluyor en güzel örneklerinden biri. Saygılar ;keyf;;keyf;;keyf;

• bundan daha güzel bir modifiye görmedim. adam yeniden yapmış silahı . mekanizma desen fabrikasyon demek bile az kalır. sanırım bir cnc ustası el atmış bu işe.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Bu olsa olsa HW'nin Maybach'ı olur..Bravo üstada. :thumbup:

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;