REVOLVER DAN WESSON 6 INC NİKEL HAVALI TABANCA 4,5 MM gerçek tabanca gibi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/2cifwqa.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/vy6%5Bimg%5Dhttp://i54.tinypic.com/2sbtwjo.jpg]43m.jpg[/IMG]

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/2sbtwjo.jpg]

[Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/152j1io.jpg]

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/sltb8k.jpg]

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/15d41hg.jpg]

[Resim Engellendi: http://i56.tinypic.com/s67h4y.jpg]

Resimleri yüklemeye çalıştım ama linkler çalışmıyor üstelik mesajı da silemiyorum.

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• hocam silah hw75 ile aynı ebatta görünüyor hw 75 in büyüklüğünden şikayetiniz vardı sanırım birde bu silahın resimde görünen kovanları dolum yapılıyormu

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Hatalı bilgi için özür dilerim. Olumsuz özellik olarak emniyet mekanizması yok demiştim. Ama kullanım kılavuzunu okuyunca farkettim ki topu açma mandalı geriye çekilince emniyet açık hale geliyormuş. x;.z ;şrofls;.

tam da emniyet mekanizmasının nerde olduğunu yazacaktım ;kovboys; horozu kurulu bırakmadığın sürece çokta gerekli bi özellik değil zira ilk nesil revolverlerde emniyet mekanizması yoktu

bu arada parmağını tetiğe basılı tutarken horozu tokatlamayı dene kovboy misali bu şekilde ateş etmek te ayrı bir zevk ;atlig;

• hocam silah hw75 ile aynı ebatta görünüyor hw 75 in büyüklüğünden şikayetiniz vardı sanırım birde bu silahın resimde görünen kovanları dolum yapılıyormu

Evet haklısınız. Ben Dan Wesson u elime ilk aldığımda ideal ölçülerde bulmuştum hala da öyle. Bunu iki nedeni var. Dan wesson her ne kadar daha uzun olsa da üst kısmı geniş olmadığı ive her parçası orantılı olduğu için büyük ve kaba izlenimi yaratmıyor.. İkincisi de hw 75 le 15 gündür haşır neşir olduğum için başka silahlar gözüme küçük görünüyor sanırım.
    Bu silah CO2 tüple çalışıyor. Kovanların ucundaki deliklere bilye yerleştiriliyor.

Air Arms S510 xtra Fac

• Air Arms S510 xtra Fac

• Sn.canerkeser,

Dolumu nasıl yapılıyor? Elle mi? Atışları nasıl? İsabetli mi? Eğer elinizde varsa atış sonuçlarınızı da fotoğraflayıp bizimle paylaşır mısınız?

• Bu CO2 tüple çalışan bir tabanca. Kovanların ucundaki deliklere bilye yerleştiriliyor. Ben bilye yerleştirmenin kolay yolunu keşfettim. Kovanları hiç çıkarmadan resimlerde görülen açık ucundan yerleştiriyorum. Ve her bir BB den sonra topu çevirip bir sonraki kovanı dolduruyorum. İsabet konusunda şu an net yorum yapamayacağım. Çünkü görme durumum çok iyi değil. Bu nedenle laser pointer ve laser holosight siparişi verdim. Geldiğinde daha doğru yorum yapabilirim.

Air Arms S510 xtra Fac

• Bu gün ilk kez arazide atış yaptım. (Gez ve arpacıkla) Arazi dediğim yer arabaların gelip geçtiği bir köy yoluydu. Silahı fazla göstermemeye çalışarak atış yapmak zorundaydım. (Ne de olsa Mardin burası)
    *Daha önce hw 75 ile defalarca atış yaptığım ve kıramadığım soda şişesi bir önceki maceradan sonra yerli yerinde duruyordu. Dan Wesson ile aynı şişeye atış yaptım ve soda şişesi bir kaç parçaya ayrıldı. Aradım ama başka şişe bulamadım. Teneke kola kutusuna attım delik deşik oldu. Tabancayla şişe kırabilmek bana çok keyif verdi.
    *Yaklaşık 30 metreden yuvarlak ahşap telefon direğine atış yaptım. Çok özenli atmadığım halde 10 atıştan 9 tanesini isabet ettirdim. Peki bunlar bana yeter mi? Silahın sadece görüntüsü bile yetmişti.

Air Arms S510 xtra Fac

• Güzel silah, revolverler benimde hep ilgimi çekmiştir.
    Kazasız belasız atışlar dilerim.
    Hayırlı olsun

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Aldığınız ürünün sizin için tatmin edici olması ki anladığım kadarıyla siz yeterince tatmin olmuşunuz bu ürünle çok önemli.

Keyifli günlerde keyifli atışlar dilerim. Hayırlı olsun... :)

• Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Air Arms S510 xtra Fac

• görüntüsü gerçekten tatmin edici 8 inçliğin nikel kaplaması yok bildiğim kadarıyla doğrumu.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Bu gün ilk kez arazide atış yaptım. (Gez ve arpacıkla) Arazi dediğim yer arabaların gelip geçtiği bir köy yoluydu. Silahı fazla göstermemeye çalışarak atış yapmak zorundaydım. (Ne de olsa Mardin burası)
    *Daha önce hw 75 ile defalarca atış yaptığım ve kıramadığım soda şişesi bir önceki maceradan sonra yerli yerinde duruyordu. Dan Wesson ile aynı şişeye atış yaptım ve soda şişesi bir kaç parçaya ayrıldı. Aradım ama başka şişe bulamadım. Teneke kola kutusuna attım delik deşik oldu. Tabancayla şişe kırabilmek bana çok keyif verdi.
    *Yaklaşık 30 metreden yuvarlak ahşap telefon direğine atış yaptım. Çok özenli atmadığım halde 10 atıştan 9 tanesini isabet ettirdim.
    Peki bunlar bana yeter mi? Silahın sadece görüntüsü bile yetmişti.

Sence? :)

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Sence? :)

Aynen Hocam. Bencede öyle.
    Üretici firma benim kadar reklam yapmış mıdır acaba?

8 inç olanın nikel olanını hiç görmedim.

Air Arms S510 xtra Fac

• silahın hayırlı olsun. ben şarjörlü üstten cekmeli tabancalardan ararken hic yoktan yere aklıma soktun şimdi bu makineyi. birde olumlu denemeler yapmışın daha bir heveslendim. fiyatı nedir bunun.

• Benim silaha nazar değdi. Farkında olmadan topunu elimle birkaç dakika çevirince topu yere düştü. Tamir edeyim diye bütün silahı dağıttım ve tahmin edeceğiniz üzere toplayamadım. Benimle uzaktan yada yakından bağlantılı olarak en az 5 kişi daha bu tabancayı aldı. Vicdani sorumluluk almamak adında onların da yorumlarını almanı tavsiye ediyorum. Aksi halde sorumluluk sadece benim sırtıma biniyor. İyi günler.

Air Arms S510 xtra Fac

• geçmiş olsun,o kadar basit bozulacak bir silah olduğunu sanmıyorım bozuk kısımların fotoğrafını buraya koyarsanız burdaki ustalar yardımcı olabilir, elbette kırık yoksa..

Hatsan torpedo 155 sas+optima9x44 .22cal

• Caner Bey,

Dan Wesson revolver gerçekten görüntüsü çok güzel bir silah. Uzun zamandır benim de almayı istediğim bir silahtı ve sizin aldıktan sonraki yorumlarınızı okuyunca alma isteğim daha da arttı ve en sonunda bu hafta sonu 8" siyah modelini yurtıdışında 129 Euro'ya satın aldım. Daha atış yapmak kısmet olmadı, bu hafta sonu deneyeceğim.

Bahsettiğiniz gibi görüntüsü ve çalışması ile mükemmel bir silah. Keşke 4.5 mm BB atan modelin 8" nikel versiyonu da olsaydı. Olmadığı için siyah aldım. Yurtdışı fiyatı (260 TL) gayet uygun.

Topun yerinden çıkabilmesi, tam açık pozisyonda, topu kabza yönüne iterken topun kenarının, silahın sol yanındaki top yuvasında bulunan çıkıntıdan kurtulmasası ile mümkün ve yerine takılması çok basit. Ancak silahı ne derecede dağıttığınızı bilmediğim için toplaması da ne kolaylıkta olur bir şey söyleyemiyorum.

Dan Wesson revolver ile ilgilenen arkadaşlar için de aşağıdaki bilgileri paylaşmak istedim.

4.5 mm BB çelik bilya atan Airgun versiyonları:
    Dan Wesson 6” Revolver, Nikel, Ref# 16559, Enerji 2,7 - 3,0 joule
    Dan Wesson 8” Revolver, Siyah , Ref# 16183, Enerji 2,7 - 3,0 joule

6 mm plastik BB atan Airsoft versiyonları:
    Dan Wesson 4” Revolver, Nikel, Ref# 16181 , Enerji 1,8 joule
    Dan Wesson 6” Revolver, Siyah, Ref# 16558 , Enerji 1,9 joule
    Dan Wesson 8” Revolver, Siyah , Ref# 16182, Enerji 2,7 joule

Çabuk yükleyici, 6 kovan dahil, Ref# 16186
    20 adet boş kovan: Ref# 16549

• Berkman Bey sizin Dan Wessonda güç ayar vidası mevcutmudur. Türkiyede satılanlarda mevcut değil.

Hatsan AT-P2 m;s,S
    Magnum Research Desert Eagle ;#taban^l
    Daisy Powerline 5501
    Crosman 1077

• Silahı beğenmenize sevindim. Benimki bozulunca gerçekten çok üzülmüştüm. Tabi bu tamamiyle benim hatam. Bazukayla sinek avlamaya çalışırsan sonucuna da katlanırsın. Küçük bir sorun için cahillikten bütün silahı dağıttım.

Air Arms S510 xtra Fac