Tahribatı Yüksek Yaylı Tüfek Önerileriniz??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • walla ben sana şunu söyleyeyim biz bu işe 2 akraba başladık benim yaşım 27 onunki 24 önce ona mod 99 limited edition aldık 320tl aradan 2 hafta sonra ben sniper aldım 400tl mod 99 el kundağının yanındaki 2 civatayı gevşetiyor. aynısı benim başıma gelecek diyordum tahribat yönünden 2si arasında dünya kadar fark var. ama ben ne zaman civataları kontrol etsem hep sıkı işin tuhafı gevşetmeye çalışıyom. biraz güç uyguluyom gevşetemiyorum. zaten sniperin civata sistemi bi acayip gördünmü bilmiyorum. ama stoeger marka tüfek tavsiye eden arkadaşlarada saygım sonsuz netice olarak onlar daha tecrübeli ben yaptığım gözlemlemeleri yazıyorum. ayrıca sniper merminin ağırlığına pek bakmıyor denk getirdimi pert kaçınılmaz. ;grin; bi sağdan bi soldan fotosunu ekledim. pellet konusunda yazdığım şeyleri okudunmu.
     [Resim Engellendi: http://img403.imageshack.us/img403/2926/sam0002o.jpg] [Resim Engellendi: http://img841.imageshack.us/img841/8275/sam0001l.jpg]

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E

• Eyvallah ilgin alakan için çok teşekkürler diğer arkadaşlarada çok teşekkürler. Vardığım sonuç mod 125 sniper oldu kararım tamdır alacağım bu tüfeği. Ha olmadı ilerde tecrübe etmek adına ek olarak başka markada alabilirim kısmet olursa. Madem bu kadar tahribatı iyi, iyi sonuç veriyor deneyeyim bakalım. Herkese saygılar iyi atışlar dilerim.

Evanix Windy City Sidelever 22.cal ---> Hawke Sport-HD IR 4-12X50 AO IR
    Hatsan Mod 125 Sniper 22.cal ---> Optima 3-9X44E

• 2 tüfeğide kıyas edebileceğin bi dükkan bulursan ikisinide kur incele derim. yada fark etmez ayrı ayrı dükkanlardada deneyebilirisin. ağırlık yönünden kurma yönünden değerlendir. forumda arkadaşın bi tanesi sniperın yay sertliğinden bahsediyordu. pcp alıp geçti. Hatsan mod 125 sniper aldım rezalet forumu incele acele etme bence 1 hafta daha araştır derim. tekrar hatırlatırım ben pellet arayışı içindeyim. şimdilik avsan ile iyi.

• Amaç tahribat güç ise ben mod 135 öneririm çeviz kundak quatro sas olanlardan 125 sniper da iyidir fakat sentetik kundakdır ilerde krılma deforme sorunları olabilir güçlü tüfek kurarken kundağa çok yük biniyor zamanla sorun cıkarabilir ben 135 kullandım ve bugüne kadar gördügüm en güçlü tüfekdi fakat biraz hantaldır dıana 460 la karşılaşdırdım güçünü 460 çok fark atdı ezip geçdi .

[Resim Engellendi: http://www.hatsan.com.tr/tr/images/havali_tufekler/mod_135_sp.gif]

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Güçlü tüfek alacaksanız mesafeli atışlarda isabet zorluğu yaşayabilirsiniz. Neden sadece tahribat anlayamıyorum ama, tahribat şart ise güçlü tüfeği 6.35 alırsanız, maksimum tahribat yanında isabet şansınız da artar. saygılar

• sabah işten gelince bi video daha çektim. gece vardiyasından çıkmıştım. videoyu düzenledim derken yükleyemedim şimdi yüklüyorum. hedef boş motorsiklet aküsü ve çay bardağı buyrun

http://youtu.be/pDOO9qdPl-c

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen name-20: düzeltme ().

• bende mod 125 almıştım nerdeyse beni bu hobiden soğutacaktı hedefi vuramadıktan sonra güç ne işe yarar.bana göre tüfeğin namlusu dipçik den çok agır denge sıfır.
    kimsenin beğenmediği gamo hunter 1250 5,5 bana göre çok iyi bi yaylı güç desen mükkemmel,ben isabet konusunda hiç bi sıkıntı da yaşamadım.
    sattıgıma pişmanım.

• bak kendiniz diyosunuz kimsenin beğenmediği tüfek bana iyi geldi diye sizin beğenmediğiniz tüfekte bana iyi geldi. bu göreceli bi kavram

• bak kendiniz diyosunuz kimsenin beğenmediği tüfek bana iyi geldi diye sizin beğenmediğiniz tüfekte bana iyi geldi. bu göreceli bi kavram

ewet kardeş bu konuda sen haklısın :thumbup: ama ben ikisinide kullandım.gamonun begenilmeyen yanları ağır,tetik,sert,işçilik zayıf.aslında diana ile kıyasladıkları için pek beğenilmiyor.

• doğrudur tecrübenin yerini hiç bişey tutmaz dediğim gibi bu bir göreceli kavram.

• Bence mod125 ile yapabileceğin tahribat ancak 50-60 metre maximum sarsıntısı olan aşırı sert yaylı bir tüfek ben kullandım en iyisi 600 tl ye at44 al gücü yeterli zaten bir tüfek 950 fps yi geçerse grupman zor olur özellikle yaylıda yok pcp almam dersen norlam bir mod 99 veya mod 135 alabilrsin mod 125 le ancak 20-40 metre arası tahribat yaparsın fikrim bu ben mod 99 limited edition aldım memnunun çırpınma ok tüfekte saygılar...

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• Pcp tüfeğim var imza kısmımda yazıyor. Mod 125 sniper aldım arkadaşlar hepinize çok teşekkürler yardımlarınız ve yorumlarınız için.
    Saygılar iyi atışlar diliyorum..

• hayırlı uğurlu olsun.

• hayırlı uğurlu olsun.

Eyvallah teşekkür ederim

• ben farklı şeyler deniyip paylaşıyorum. sen nelet yapmayı planlıyorsun.

• hayırlı olsun diyelim umarım hoşunuza gider zevkli atışlar yaparsınız saygılar...

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• Hayırlı Uğurlu olsun güle güle kullanın

Beretta FS-92

Torun Süper Poze Tek Tetik

Sarsırlaz Frenchi

stoeger x20 suppressor Combo 4,5

Leydi Diana :) Mod 460 5,5 ve Leapers 6x24-50

• Hayırlı Uğurlu olsun güle güle kullanın

hayırlı olsun diyelim umarım hoşunuza gider zevkli atışlar yaparsınız saygılar...

Eyvallah çok teşekkürler.

• Bende 1 ay önce Hatsan Torpedo 155 aldım. Tahribar gücü 2,5 cm lik tahtayı delip geçiyor. Ağaçtaki yumruk büyüklüğünde nar meyvesine sıktım. NAr yok oldu. 450 TL para verdim. Hatsan torpedo nun 200 metredeki biira şişesini kırdığını duydum. Tüfekle toplamda 4 paket pellet attım. Bu tüfekte farkettiğim tek şey ucuz pellet ile 10 metreden dahi grupman yapamazsınız. Mermi sapması tüfektenmi mermiden mi anlayamadım, ama kaliteli pellet alıpta atma şansım daha olmadı. Kaliteli pellet atışı yaptıktan sonra sapma tüfektemi pelletdemi ortaya çıkacaktır.

Resimdeki Tüfek Hatsan Torpedo 155

[Resim Engellendi: http://www.hatsan.com.tr/tr/images/havali_tufekler/torpedo_155.gif