Yaylı Tavsiye.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eski bir Gamo Shadow Sport kullanıcısıyım 1-2 senedşr ara vermiştim ancak şimdi yine bir yaylı almak istiyorum, seçeneklerim

Norica Dragon Scope
    Stoeger X20 Suppressor Combo
    Stoeger X20 Synthetic Combo
    Hatsan Mod 125 Sniper

bunlardan hangisini, neden almalıyım, teşekkürler...

Not: Forumu okuyacak kadar uzun vaktim yok bugün en geç yarın almalıyım.

One Shot One Hit

• x20 sup tek geçerim nedeni açık mod 125 gibi isabetsiz değil sessiz noricayı kale almıyorum bile

x 20 Suppressor hiç düşüme işçilik dianadan bile iyi torna izi çapak göremessin metak kısımında .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• bende mod 125 sniper var. şimdilik durum iyi tanışıyoruz. pellet arayışı içindeyim.

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E

• x20 sup tek geçerim nedeni açık mod 125 gibi isabetsiz değil sessiz noricayı kale almıyorum bile

Tufan nasıl bir Diana denk geldi sana cidden merak ediyorum :)

• Tufan nasıl bir Diana denk geldi sana cidden merak ediyorum :)

^^ Forumda isabetinden şikayetçi bir arkadaşımız 350 mag mun pellet kuyulan kısmının resimlerini çekmişdide resimde torna izleri vardı görülüyordu kullanıma engel değil fakat hoş degil benim kullandıgım 460 dada pellet haznesiin kenarında capak vardı başdan kurşun parcası zannetmişdim fakat değilmiş hiçbir zararı yokdu ama ben çok pimpirikliyim dört dörtlük olsun istiyorum ben artık gözümü hw marka yaylılara dikdim gözüm başkasını görmüyor her parcası ışıl ışıl insanın gözü kamaşıyor 8o

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Tufan nasıl bir Diana denk geldi sana cidden merak ediyorum :)

^^ Forumda isabetinden şikayetçi bir arkadaşımız 350 mag mun pellet kuyulan kısmının resimlerini çekmişdide resimde torna izleri vardı görülüyordu kullanıma engel değil fakat hoş degil benim kullandıgım 460 dada pellet haznesiin kenarında capak vardı başdan kurşun parcası zannetmişdim fakat değilmiş hiçbir zararı yokdu ama ben çok pimpirikliyim dört dörtlük olsun istiyorum ben artık gözümü hw marka yaylılara dikdim gözüm başkasını görmüyor her parcası ışıl ışıl insanın gözü kamaşıyor 8o

;rofl.; ;rofl.; ;,;-

• Tereddütsüz Amerikada en çok satan Stoeger X20 Synthetic Combo

• Bu tüfeklerin hiçbirisini tavsiye etmem, norica nın bullpup bir yaylısı var namlusu ve kalitesi iyiydi mercan yokuşunda görmüştüm noricanın kalitesi stoegerden iyiydi, madem eskiden gamo kullanıyordunuz şimdi hatsan almak olmaz stoeger suppresor namlu kafasına göre düşüyor yalama gibi 3 tüfek gördüm 2sinde namlu düşüyor birinde düşmüyordu, bence biraz daha bekleyin para toparlayıp bir Hw-97K AA Tx200 alın 4.5mm alın diyorum ben aldıktan sonra güzelce bir oh çekip çok iyi yaptım demek var işin ucunda..

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Bu tüfeklerin hiçbirisini tavsiye etmem, norica nın bullpup bir yaylısı var namlusu ve kalitesi iyiydi mercan yokuşunda görmüştüm noricanın kalitesi stoegerden iyiydi, madem eskiden gamo kullanıyordunuz şimdi hatsan almak olmaz stoeger suppresor namlu kafasına göre düşüyor yalama gibi 3 tüfek gördüm 2sinde namlu düşüyor birinde düşmüyordu, bence biraz daha bekleyin para toparlayıp bir Hw-97K AA Tx200 alın 4.5mm alın diyorum ben aldıktan sonra güzelce bir oh çekip çok iyi yaptım demek var işin ucunda..

Haklısın bu tüfekler oh çok iyi yaptım dedirtir. Fakat konu sahibi düşündüğü fiyatın iki katına çıksa yine yetmiyor :rolleyes:

• yaylı tüfeğe bu para bence çok bu fiyata iyi pcp alınır.

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E

• mod125 sniper iyi bir kullanıcının elinde harikalar yaşatır ^^ bilmeyenlerin eline geçmesin, geçince tüfeğe kabahat buluyorlar ;kihhik,

america da ne yaylılar var, stoeger fiyatına,üstelik çin yapımıda deyiller stoeger gibi ;)

böyle tüfekler varken stoeger in lafı bile geçmez oralarda.. 8) sağ ikonda envayi çeşit havalılar var bakınız,america nın en çok envayi çeşit bulunduran sitesi,,

http://www.pyramydair.com/air-rifles

• Vala bende hatsan kullanıcısıyım fakat stoger çin malıda olsa hatsandan kaliteli ve daha güzel işçilige sahipdir etrafımızdaki ürünlerin % 80 çin malıdır kullandıgımız cep telefonları şuan yazdıgım klavye ve bilgisayarımdaki bütün parcalar çinde üretilmişdir 2x2= 4 dür çin malıdır ve gayet kaliteli ürünler mevcutdur stogerin buzamana kadar bir yay kırma birde namlu düşme sorunu olmuşdur fakat hatsanın sorunlarını saysak forum sayfalarına sığmaz Hatsan Mod 99 Limited Edition benim aldıgım son hatsandır birdaha inşallah hatsan almak zorunda kalmam .

• Vala bende hatsan kullanıcısıyım fakat stoger çin malıda olsa hatsandan kaliteli ve daha güzel işçilige sahipdir etrafımızdaki ürünlerin % 80 çin malıdır kullandıgımız cep telefonları şuan yazdıgım klavye ve bilgisayarımdaki bütün parcalar çinde üretilmişdir 2x2= 4 dür çin malıdır ve gayet kaliteli ürünler mevcutdur stogerin buzamana kadar bir yay kırma birde namlu düşme sorunu olmuşdur fakat hatsanın sorunlarını saysak forum sayfalarına sığmaz Hatsan Mod 99 Limited Edition benim aldıgım son hatsandır birdaha inşallah hatsan almak zorunda kalmam .

hatsan tüfeklerde bir standart yok. yurt içinde defolu ürünler var daha çok. denemeden internetten hatsan tüfek almak yanlış. bayilerde deneyerek riske girmeden almak lazım. bu sadece hatsan için de geçerli değil. kalite kontrol mekanizmasına tabi olmayan ülkemizdeki ihraç malı tüfekler içinde geçerli, hw veya diana farketmez. görmeden denemeden almam tüfek müfek, olayın özü budur...

• bence en iysi gamo cfx dir g;$i

hatsan mod 75 4.5 177 cal

hatsan mod 90 4.5 177cal

gamo cfx 5.5.22 cal ;tacli#

weihrauch hw90 5.5 22 cal ;tacli#

• hatsan tüfeklerde bir standart yok. yurt içinde defolu ürünler var daha çok. denemeden internetten hatsan tüfek almak yanlış. bayilerde deneyerek riske girmeden almak lazım. bu sadece hatsan için de geçerli değil. kalite kontrol mekanizmasına tabi olmayan ülkemizdeki ihraç malı tüfekler içinde geçerli, hw veya diana farketmez. görmeden denemeden almam tüfek müfek, olayın özü budur...

+100

xray arkadaşımız olayı çok güzel özetlemiş .

hangi devir hatsanlar dan stoegeri üstün tutuyorsun :)
    mevcut tüfeğin ile stogeri söküp yan yana koydunmu hiç :)

• biraz evvel stoagerle 55-60 metreden bir soda şişesi vurdum :) öyle fek keyfim yoktu bir anda keyfim yerine geldi doğru düzgün destek bile almadım benim mod 125 le imkansızdı bu mesafelerden soda şişesini vurmak zaten çok ağırdı desteksiz atmak çok zordu gerçekten çok isabetsizdi nişancılığımda çok kötü değildir şimdi satılan mod 125 ler nasıldır bilemiyorum ama bir akrabam 1 sene önce bir tüfek almıştı hatsanın autro serisinden modeli aklımda değil önemlide değil zaten sonuçta hatsan öyle çok istikrarlı değilmiş akrabam uzun zamandır havalı tüfek kullanıyor benden çook zaman önce başladı kullanmaya.
    1 yıl öncesiyle şimdiki üretimler fark edermi.? bilemiyorum

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• hangi devir hatsanlar dan stoegeri üstün tutuyorsun :)
    mevcut tüfeğin ile stogeri söküp yan yana koydunmu hiç :)

Söküp yanyana koymadım kadir abi ama defalarca hatsan söktüm hatsanın üretim hatalarıyla dolu tüfeklerini kullandım isabetli atışlarda yapdım taki ardaşdan x20 combo ahşap tüfegini sırf merakımdan alıp inceleyene kadar bende hatsanı iyi diye yavsiye ediyordum stogerde birtane çapak üretim hatası göremedim namlusunun içini inceledim mest oldum yivsetleri kusursuzdu isabeti ona keza hatsanın yanında kıral nasılsa stogerin yanında hatsan kıral değerindedir benim incelemem gözlemlemem budur 10 gün önce Hatsan Mod 99 Limited Edition aldım inatla hatsan aldım belki dedim hatsanda bazı şeyler değişmişdir fakat durum yine aynı hatsan fabrikasında çalışan işçiler bugün 1000 tane tüfek üretilecek deyip işe başlamış tüfekler aceleye gelmiş gibi bir durum söz konusu busefer şanslıyım ufak tefek görsel kusurlarla yırtdık . ;confused;