ZORAKİ FAN GRUP istiyoruzz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba sayın forum üyeleri sevgili yöneticiler,

Artık münkünse yapılabiliyosa ZORAKİ fan grubunun açılmasını talep ediyorum.bir kaç arkadaşında böyle bir isteği olmuştu.öncü olmak istedim.akıncılar gibi :D

teşekkürler
    saygılar
    metehan
    agt

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bu Fan Klüp ile ilgili kurulması yönünde talepte bulunan arkadaşlar bu başlık altında isteklerini dile getirirlerse belki sayıya göre birşeyler yapılabilir. Saygılar

• ben varım :) ;grin;

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Şuan zorakim yok ama bende varım . :thumbup:

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• beni düşünmeden yazabilirsiniz arkadaşlar...

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Aslinda forumdaki fan grup olayi şahsen mantıksız geliyordu bana ama bi fan grup sistemi varsa Zoraki'nin Fanıyım diyebilirim. Bir defa sattıgım ardından iki tane edindigim tabanca :)
    hp01 ligt .177
    hp01 ultra .177

• evet konu acıp orda tartışa biliyoruz ama bir fan grubumuz olursa her zoraki sahibi yada bu tabancayı merak eden direk bakıp inceleyebilicek.
    Saygılar
    hayırlısı olsun

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Bildiğim kadarıyla fan grup sistemi yatagunun sattığı silahların sahiplerinin oluşturduğu bir sistem , mesela ; Samyang, FX , AirArms , Falcon . Yatagun zoraki olduğu kadar walther , crosman, weihrauch, umarex tabancalarını da satıyor , 'eğer tabanca fan grubu kurulacaksa bence tüm tabancaların kurulmalı' diyecektim ama fan grup olayı biraz daha ağır bir olay olduğu için tabancaya uygun olmadığını düşünüyorum , ama bu güzel tabancanın destekçileri 4-5 kişiyi geçiyorsa neden açılmasın ki .

filinta

dulce bellum inexpertis

• Zoraki hem kuulanıcı sayısı hem de yapılan modifiyelerle sıradan bir havalı tabancadan çok farklı, bu nedenle bir fun grup istedik. Atak armsın çıkaracağı yeni modellerle de Zoraki ailesinin daha da farklılaşağı aşikar.

• Aslında fazlada gerek yok, bugün Weihrauch ın fan grubuda yok daystate inde. Vakti zamaninda Yatagun in getirdigi tufeklerden alanlari forumda etiketlemek amacli uygulanmis. Bazi bolumlerdeki paylasimlarda sadece bu marka satinalanlarin gorebilecegi sekilde ayarlanmis. Bugun google Zoraki yazsan istemedigin kadar bilgiyle karsilasirsin cokta gerekli birsey degil sanirim

• gereklilik değilde sadece bu bir forumdan istekti. Dile getirdim olur yada olmaz problem değil.
    Ama sonuçta bizde bu forumda paylaşım yapmak ve paylaşımlardan yararlanmak için burdayız.
    Google a yazınca ne güzel konular çıkıyo ama bu forumdada bunları görsek harika olmaz mı?
    Yöneticinin son kararı ne öğrenme şansımız var mı?

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Konuları tek başlık altında görmek adına bende bu fikre sıcak bakıyorum..

• Benim Zorakim yok ama Gamo IGT model bir tüfek daha edindikten sonra ilk işim bir Zoraki almak olacak ve bence Zoraki kendine ait bir fun grubu bu sitede hakeden bir marka ...

• atak arms destekçiyim gurur duyuyorum zoraki nin hastasıyım ;) :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• zorakim yok ama bencede açılmalı

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Bence de açılmalı, en yeni zoraki kullanıcılardan biriyim. Soruların, sorunların geliştirmelerin bir başlık altında toplanması güzel olacaktır.

Zoraki HP 01

Umarex Walther CP88 4 inç

Umarex Desert Eagle

Smith&Wesson 686 6 İnç Nikel

• ben atak arms ın yeni havalı silahını merakla bekliyorum bildigim kadarı ile tüfek olacak

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk