Bursa Team 10 Kasim mangalli Ft ye Hazirlik Bulusmasi :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • of of afiyet şeker olsun o bıldırcınlar için içim gitti valla 8o atıslara yorum yok elinize sağlık :rolleyes:

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Allah muhabbetinizi de bıldırcınlarınızı da artırsın beyler... Hadi atış görüntülerine alıştık ama bu kadarı da fazla. Bıldırcınlara odaklanmış durumdayım şu an. 8o:huh:

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Mükemmel bir gün olmuş. Keşke katılabilseydim . Ama en kısa zamanda Bursa ya gelmek istiyorum. Tanışmayı dört gözle beklediğim arkadaşlar var .
    Bu arada toplu çekilmiş resimlerin altına sağdan sola isimleri ve nick leri yazarsanız arkadaşları da tanımış oluruz.
    En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Çaylaklar harika bir gün geçirmişsiniz devamını isteriz...

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Soldan saga
    Misafir-Metehan ( kafa avcisi)-Beyhan abi-Muhammet (avcii)-cengiz (ceka)

Ve enson o serhan abi( seeceen) mod 99 ile boy fotografi var.

Cok guzel bir gundu.durbun ben hawkeyim diyor.cok begendim...alpaslan abiyr tesekkurler.durbun takinca 120 metreden balon patlatmak nasip oldu.neyi istiyosam vurabiliyorum. Mod 99 5.5 alin vr kullanin .parasi az olan arkadaslar

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• çok güzel bir buluşma olmuş gelemesem de gönlüm sizinleydi bir daha ki buluşmaya kesin gelicem :)

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#

• Güzel buluşma olmuş arkadaşlar çok güzel kareler en kısa zamanda bir organizasyon yapalım bende gelmek istiyorum çok özendim bak şimdi bıldırcınları görünce.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22