yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı olsun bende at44 de kullanmak isterim,yalnız bunları yaylı tüfeklerde kullanmayın yaylı için fazla ağırlar

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• bu kadar çok soruyla karşılaşacagımı düşünemedim. ne cevab verecegimi bilemediğimden den firmayla görustum. forumda bu koudan bahsettigimi bildirdim. soruları aktarmak istedim ama forumda bu konularda açıklama yapabilecek bir arkadasın oldugunu söylediler. açıkçası bende hobidaşlarla paylaşabilirsin bahsini yanlış anlamışım, onlar kendi cevreme başka tip peletleri vermemden bahsetmişler. bense forumda fotograf paylastım. durumdan pek de memnun olmadılar galiba.

Kendi bildiklerimi söyleyecek olursam 4.5mm den 7.62 ye kadar bir sürü pelet üretiyorlar. ben özellikler kuvvetli yaylıda cok agır mermileri deniyorum, benim onlara katkım bu yönde.

HATSAN Mod 125 Sniper 5.5

• Valla ilk başlarda bende bu soruyu sormuştum, saf kurşun diye cevab aldım. zaten birmetreden tahtanın üstune düşse eziliyor, birbirinie değse çiziliyor bozuluyor. iyiki böyle tek tek yerleşimli pakete koymuşlar

Bahsettiğiniz kadar yumuşaklarsa namludan çıkmadan, hem basınç hem yivlerin sürtünme mukavemetinden yamulmaları lazım.. :him:s

nickinizle benzer bir başka forumla alakanız var mı bu arada?

• iscilik cok guzel gozukuyor sanki tektek tornada cekimis cesine cezbedici ama en guzel yani tek tek dizilmis olmasiki indekslemede bozulma olmamasi anlmina gelir neden yerli urunde kaliteli kullanmayalim ki olsun ital olacagina yerli mali olsun

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• Tornada işlenmiş demir gibi duruyor. Nasıl birşeymiş böyle bu.

Valla bende onu diyecektim siz demişsiniz :) Klıptan değilde tornadan çıkmış gibi işçilik güzel demekki

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• demekkı yumusak kursun bunlar,,yanı namlunun sözünü dinleyecekler gıbı,,Ancak hedef bulmada sivri uçluları değilde hep kubbe başlıları daha istıkrarlı buluyorlar,işin bu tarafını denedım gercekten dogru ancak bunun nasıl oldugunu tam cozemedım

Pellette öyle abi ama solidde iş daha farklı gibi. Yurt dışındaki videolarda sık ratsladım böyle sivri olanlara gayette güzel vuruyordu adamlar :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• gerçekten çok kaliteli görünüyorlar

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Hadi bakalim hayirlisiii

bt 65 rb kankası ince mehmet 30 grein

• Wanted_Tr_Gun arkadaş bu forumdan başka yerli yabancı hiçbir foruma üyeliğim yok

MertMurat arkadaş niçin şevkimi kırıyorsun. ben madenciyim reklamcı değil. senin bir reklam işin olsa bana verir misin. epeydir kullanıyorum zaten sizlerle de paylaşmak istiyordum. ben bu forumda yeniyim, eger böyle şeyler reklam kabul ediliyorsa forumda yazmayıveririm büyük bi sorun değil.

HATSAN Mod 125 Sniper 5.5

• Tahminen ince memed markası ince memedin 7,62 solidi var bu arada paylaşım için teşekkür elin gavurunun yıllardır reklamını yapıyoruzda kendi markamızın reklamını yapınca niye tepki alınıyor anlamış değilim(hoş reklamada benzemiyor ya neyse)

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Konuyu açan arkadasın ne yapmaya calıştıgını bir turlu anlamış degilim. Ne bu şimdi.Reklam falanmı nedir yani
    Açıklama bekleniyor

Öncelikle pek reklama benzemediğini söyleyebilirim. İkincisi sizin üslubunuz pek hoş değil. Siz forumun yargı organı mısınız? Size ne sebeple açıklama yapılsın. Olumsuz bir durum hissediyorsanız "report" edersiniz forum moderatörleri ilgilenir. Polemik yaratıp konuları kirletmenin bir anlamı yok.

Konuya dönersek; Pelletler oldukça iyi gözüküyor, umarım göründükleri kadar iyi vuruyorlardır.

• Piyasaya yeni çıkacak bi ürünün veya daha önceden var olan bi ürünün reklamının yapılması konusunda benim görüş acım pozitif. Alışveriş sitelerinden yeterli bilgi edinemiyoruz, ayrıca böyle bi tartışma ortamınıda bulamıyoruz. Eğer reklam amaçlı bi konuysa bu ben destekçisiyim, heleki yerli üretim söz konusuysa.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Arkadaşlar, konuyla ilgili tüm sorularınıza ben cevap vereceğim fakat şu an mesai saatleri nedeni ile pek müsait değilim.
    herkes hayalinde ki yerli pellete yakında kavuşacak.Ve inanın Dünya da belki de eşi benzeri olmayan özelliklerle gelecek bu ürünler.
    Ancak öncelikle biraz sabredelim lütfen.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Dört gözle bekliyoruz çalışmanızın meyvesini. İnşallah sizi mahcup etmeyecek bi ürün sunarsınız bizlere. Bizde bu zevki sizin sayenizde bi tık daha güzel bi şekilde devam ettiririz. Başarılar..

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Arkadaşlar, konuyla ilgili tüm sorularınıza ben cevap vereceğim fakat şu an mesai saatleri nedeni ile pek müsait değilim.
    herkes hayalinde ki yerli pellete yakında kavuşacak.Ve inanın Dünya da belki de eşi benzeri olmayan özelliklerle gelecek bu ürünler.
    Ancak öncelikle biraz sabredelim lütfen.

Hadi hayırlısı. Iyice meraklandk artık

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Markası spoton olacak sanırım. Yerli üretimi desteklemek adına heyecanla bekliyorum.

• Hayır,spoton değil ürünler.
    Daha önce buradan spoton u duyurduğum için aynı marka sandınız ama bu ürün farklı.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Gelisen,buyuyen yerli ureticiye hep destek tam destek :thumbup:

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?