BU FORMDAN SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜN DURUMU HAKKINDA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ürün alırken dikkat edin ilanında gamo p 23 diye açılmış olan tabancayı aldım ürünün tanıtımı faturası VAR ÜRÜN SIFIR GİBİ HİÇ BİR SORUNU YOK.
    Ürün elime ulaştı kutu başka ürün gamo p 23 değil başka bir versiyonuymuş fatura bir havalı tüfeğe ait bir fatura tabanca kaç kere içi açılmış belli değil.
    VE VE VE tabancaya tüp aldım yuvarlak saçma aldım tabanca takılıyor atmıyor.
    satan kişi ben faturaya dikkat etmedim diyor ki ben üatüne basa basa sordum mj attım her hangi bir sorunu varmı faturası varmı diye.
    gelen mj hiç bir sorunu yok faturası VAR.
    Ben bunları söyleyince kargosunu öde yolla paranı yollayım diyor satıcı.
    16 tl kargo parası verdim 7 tl havale parası verdim ve hala bana geri kargosunu yolla paranı yollarım diyor.
    bu nasıl bir iş ben çözemedim işin içinden çıkmadım.
    birinden bir şey alırken paranızı garanti altına almaya çalışın yoksa sabahın bu saattinde sizde benim gibi sinir küpü olursunuz.
    ha bunarada tabancanın bazı vidalarını da belli olmasın diye asetatlı kalemle boyamışlar.
    satan kişi yaptı demiyorum oda başkasından almış ama ilan da gamo p 23 yazıp faturası var diyip hiç bir sorunu yok çalışır durumda diyen de satıcı.

• Geçmiş olsun. Maalesef oluyor bu tip anlaşmazlıklar.
    Karşı tarafı da dinlemeden yorum yapmak doğru olmaz aslında ama... Bence nickini de açıklayın, en azından başkaları da sorun yaşamasın.

• Arkadaşlar ben olanı yazdım.
    ilan da gamo p 23 diye yazıyor
    faturası var diye soruyorum evet silahın faturası var diye söyleniyor
    hiç bir sorunu varmı diye ısrarla soruyorum yok deniliyor
    gelen sihaın faturası yok başka bir havalı tüfeğe ait fatura var içinde silahın kutusu gamo p 23 için den çıkan silahın giç bir yerinde gamo yazmıyor internette araştırıyorum gamo da böyle bir logosuz gamonyazmayan bir silah yok
    ve silah takılıyor çalışmıyor.
    daha ne olabilir ki ???
    Bunları hepsi gerçek ve olduğu gibi yazıyorum.

• Yanlış anlaşılmasın ama isim verirseniz en azından tedbirli olalım.Hem ifşa edilirse buna niyetlenen kişiler daha dikkatli olmak zorunda kalabilirler.Teşekkür ederim.

• Siz bunları yazınca merak edip site de bir araştırma yaptım 1 adet ilan görebildim fakat buradaki silah ve kutuda gayet net gamo yazıları mevcut ve temiz gözüküyor,sizin bahsettiğinizde hiçbir yazı olmadığını yazmışsınız.İlanı bulamadım anlaşılan,inşallah anlaşır ve tatlıya bağlıyarak sorunu çözersiniz.

Havalı tabanca

Gamo pt-85 blowback
    Zoraki hp-01 ultra----nikula 1x20x30 hedef noktalayıcı red dot
    Walther CP99
    Walther CP88
    Walther CP88 (2)
    Hatsan mod 25 supercharger
    Crosman ssp 250
    Daisy Powerline 1200
    Gamo af-10 4.5mm

Havalı silahlar

Gamo cfx 5.5--Optima 3*9*32
    BSA SUPERSPORT 4,5 mm---Optima 3*9*44
    Baikal MP 61

stoeger atac 4,5

Av silahları

Remington 1100
    Baikal mp 43
    Çiftsan poze
    Huğ.san magnum otomatik

https://www.youtube.com/channe…MMVcl5D3UaupbfiCpw/videos

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hamilo ().

• İlanda ki silah ise;
    zaten tecrübeli arkadaşlar o ilanın altında gerekli uyarıları yapmışlar. Satın almadan önce o yorumlara ve ilanda ki iddialı ifadelere dikkat edilmeliydi. Sadece satış için üye olmuş gibi görünüyor. Profilin de hiç bir özel bilgi, adres vs. Yok. Satıcı ne kadar acemi olursa olsun, farklı silah, farklı fatura, çalışmama gibi gariplikler fark edilmeyecek durumlar değil.

Umarım yanılırız da arkadaş hatasını telafi eder.

• Vidaların kafasın asetatlı kalemle boyanmış vida kafaları deforme olmuş bunlarda cabası

• Nick vermeye gerek yok.
    sadece sizlerde alış veriş yaparken bu konulara dikkat edin diye yazdım.
    Bu formdan cricket ve hawkenin bir dürbününü aldım aldığım kişilere 30 kere teşekkür ettim hiç bir sorum olmadı ama bu tam bir fiyasko.
    bir daha da 2. El ürünü görmeden almam kimseye güvenmeye gerek yok.
    bu olay 3 5 milyarlık bir üründe olmuş olsa vah vah vah halimize.

• nick vermeye neden gerek yok onu anlamadım?mayının yerini tesbit ettiyseniz burada deyin ki kimse basmasın.

• Mustafa hocam haklı lakin, yarın başka bir nickle girer yeni bir hesap açar yapmak istediğini yine yapar. Tanımıyorsanız yada referansınız yoksa almayacaksınız illa ki alacam diyorsanız sanal pazardan alın. Geçmiş olsun tekrardan.

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• şu ilan açarken girilen tc kimlikleri ne işe yarıyor.. ;)

aslında şu tekrar üeyelikler engellenebilir sistem düzgün çalışıyorsa şayet.. ama işgüç, vakit lazım buna da, arkadaşlar kimle neyle uğraşsın..

• ama en azından hali hazırda ilanı görünen diğer gamop23 satan arkadaşları zan altında bırakmamak adına, bu ismi söylemelisiniz,
    geçmiş olsun bu arada..

• Kandırıldığınızdan emin olduğunuz kadar ismide açıklamak için emin olabilirsiniz.hoş şahıs muhtemelen bir daha yada bir süre ortalarda görünmeyecektir.geldiğinde de aynı olayı tekrarlaması muhtemel.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• geçmiş olsun maliyeti ne olursa olsun can sıkıcı durum

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk