KALİBRGUN CRİCKET 5.5,45 FPE MODİFİYE

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar.bir abime ait,yaklaşık 10 gündür uğraştığım cricket 5.5 tüfeğini standardı olan 32 fpe güç sınırından,45 fpe(900 fps ile 25.4 monster) güce çıkaracak bir modifiye cümbüşünü tamamladım.neler yaptım?öncelikle orjinal regülatörünün sadece 120 ye kadar ayarlandığını bildiğim için,istenilen güce de 120 barla çıkılamayacağı için,ikinci kıbrıs vakası olan ;300 barı 175 bara regüle eden yeni bir regülatör imal ettim.en çokda bu zaman aldı.daha sonra,kurma kolunu kurduğumuzda tüm gücün acımasızca yüklendiği iki adet pimi ve yataklarını,yeni takılacak çekiç yayına ve ağırlaştırdığım çekicin darbesine dayanacak yapıda,yeni bir kızak yatağı ve yeni pimler ilave ettim.cricket gerçekten mükemmel töleranslarla çalışan ve gerçekten çok isabetli bir tüfek.detaylı olarak inceleme fırsatım oldu.ancak mekanizma olarak,yapılacak güç artırımı için ilavelere ihtiyaç duyan bi silah.bu ilaveleride yaptım,Allaha şükür bitirdim.sıra geldi sizlerle paylaşmaya.videoları telefonla çektim.toplam 4 parça.son parça krono ve söküm videosudur.ışık kalitesi ve dağınık saç baş için kusuruma bakmayın,profesyonel olmayan ama forum samimiyetine yönelik bir çekim oldu.İnşallah beğenirsiniz.
    video 1;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

video 2;
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

video 3;

video 4;

• Ellerine sağlık çok güzel olmuş. 300 Bar dayanıklı regülatör iştahımı kabarttı AA yı 100 FPE mi yapsak ne :) süper çalışma... Kolay gelsin ve silah sahibine de hayırlı olsun... ellerine sağlık

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• Eline Saglık Mustafa abi

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Eline sağlık mustafa abi 10 numara olmus.
    Forumu takip eden silah üreticileri eminim seni yanlarına çağırıyorlardir. Ar-ge bölümünde çalışmak uzere. ;)

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

ZORAKİ HP-01 ULTRA - WRANGLER BORA MODERATÖR

• Eline sağlık mustafa abi 10 numara olmus.
    Forumu takip eden silah üreticileri eminim seni yanlarına çağırıyorlardir. Ar-ge bölümünde çalışmak uzere. ;)

şahane bi çalışma olmuş abi eline sağlık :) 25 grain 900 fps 8o

teşekkür ederim arkadaşlar beğendiğinize sevindim.

• Merhabalar;

Mustafa bey işinizi severek yaptığınız her halinizden belli. Elinize sağlık.Sizin gibi tüfenk doktorlarını Allah başımızadan eksik etmesin. ;))

Saygılar

• Merhabalar;

Mustafa bey işinizi severek yaptığınız her halinizden belli. Elinize sağlık.Sizin gibi tüfenk doktorlarını Allah başımızadan eksik etmesin. ;))

Saygılar

teşekkürederim,sizlerde eksik olmayın.