Hatsan tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mod 125 gibi silah atıcılığı geliştirmek için güzel bir silahtır, zor silahtır ve bu zorlukla uğraşırken bir çok şey öğrenmenizi sağlar, ilerisi için temeli sağlam atmanızı sağlar, ama zor silahtır azgın bir boğa gibi dir dizginlemek zordur, eğer hükmetmeyi becerebilirsen koleksiyon olacak türde kaldır dolaba yıllarca dursun çıkarır çıkarır sıkarsın, mod 85 ile mod 125 'i kıyaslamak pekte doğru olmaz, sınıfları farklı, bence arkadaşımız ne istediğine daha henüz kendi de karar verebilmiş değil. öncelikle silah seçiminde kendi karekteristik özelliğinize göre seçim yapmalısınız, ben her daim hayatımda güçlü olan şeyleri sevdim, gücü severim, gücün ve estetiğin güzel olduğu bir silah tercih ettim ama zorluklarına da böylece katlanmam daha kolay oluyor, paraya kıydım gittim sportmatch dm 60 dampa aldım, gülü seversen dikenine katlanacaksın misali, ne alırsan al pişman olma yeter ki, kendine karekterine göre önceliklerine göre tercih yap.

• bozkurtav.com var hatsanstore.com ikisi aynı galiba yetkili satıcı zaten

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Aksu av ( iç anadolu hatsan distribütörüdür ) Gayet ilgili yardımseverler her daim mallarının arkasında olan pelet dampa çanta vs alışverişde tercih ettiğim yer...

Güngör Av (Ege Bölgesi ve bir çok yerin Ana distribütörüdür yanılmıyorsam hatsanın sahibinin akrabasıdır aynı zamanda bu sebeple bir miktar daha uyguna almanız söz konusu olabilir ama bir miktardan kasıt 15-20 tl yada 1-2 kutu fazla pelet ) silahlarımı aldığım av bayisidir gayet ilgililerdir bir sorun yaşamadım silahlarla ilgili sıkıntımda telefonu açıp rahatça sorduğum aynı zamanda her zaman malın arkasında olan firma ..Hatta normalde 200 tl altı kargo ücreti alıcıya ait olmasına rağmen artık satın ala ala tanıştığımız için 100 tllik alışverişlerimde de saolsunlar kargo parasını üstlendikleri için genel olarak tercih etttiğim av bayisi ...

İşgören Avı da unutmamak gerekir çok yardımseverler telefondaki davranışları çok nazikler ve çok açıklayıcılar ... Pcp pompam ve bazı şeyleri aldığım av bayisidir ... Whatsapp iletişim imkanının olmasının hoşuma gittiğide ayrı bir gerçektir :)

Bunlar Tercih edilebilir ...

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Reklam olmamıştır umarım :( Ben hobidaşlarımız için en azından bilgi kaynağı olsun diye alışverişlerim sırasında sahip olduğum fikirlerimi söylemiştim :)

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Eğer dediğin gibi işlerinde dürüstlerse Reklamsa reklam olsun
    thumbup.png
    Eğer herkes aynı dürüstlükte olsa zaten İnternetten alışveriş için güvenilir site hangileri arkadaşlar diye bir soruya gerek olmazdı. Bu sorulduğuna göre işini dürüst yapanlara sahip çıkmak gerekli şahsi fikrim.

Teselli Geç Kalırsa İdamdan Sonraki Affa Benzer

• Bu konu ile alakasız ama imzanızda gördüğüm bt 65 rb lw tüfek benim almayı düşündüğüm bir tüfek, bununla iligli bir kaç izlenim paylaşırsanız ayrı bir konuda sevinirim, ayrıca pompamı kullanıyorsunuz, buna benzer sorularım olacak.

• Mod 25 supercharger kullanıcısıyım. Birçok Hatsan modelinde ayarlanabilir tetik diye belirtiyorlar. gerçekten tetik ayarlanabiliyormu ? Evetse nasıl ? Şimdiden teşekkürler.

• Çok şükür karar verdim sayılır yardımlarınızla. Mod 85 sniper vortex veya yaylı yada mod 99 dan birisi. Kalibre olarak 4,5 mu 5,5 mi alayım. eğer 4,5 mm iş görür derseniz en azından 300m/s takıntımda gitmiş olur:) Yok çok etkilenir derseniz bu kez ısrarcı değilim.

• ben orta güç tüfeklerde 4.5 tercih ederdim
    4.5 mm pellet çeşitlerinin hepsini kullanabilirdimkullanabilirdim. Bu çeşitlilikte 4gr ile 16gr arasında pellet mevcut .

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Hangisini alirsan al digerinde gozun kalacak ve almak isteyeceksin bir kez olsun kullanma zevkine varmak isteyeceksin. En kotu karar kararsizliktan iyidir.
    Ben senin yerinde olsam Mod 99 ahsap kundak 4.5 alirdim.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Hangisini alirsan al digerinde gozun kalacak ve almak isteyeceksin bir kez olsun kullanma zevkine varmak isteyeceksin. En kotu karar kararsizliktan iyidir.
    Ben senin yerinde olsam Mod 99 ahsap kundak 4.5 alirdim.

Karar verdim gibi. mod 99 ve 95 de tercihiniz 99 mu olur.

• Ben kararimi acikladim sana ama bu iyi koyu arti eksi olayi degil zevk meselesi tercih meselesi hepside kendini bazi sekmentlerde kanitlamis silahlar.Karar ver al gitsin cok uzatma bence cunku bu hobinin sonu yok :)
    Kullanim cok silah oldu pcp disinda,kendime gore dogrularimdan atis alanimdan,sesten,birtakım sebeplerden.
    Zoraki hp01 ultra ve stoeger x20 suppresor kullaniyorum. Ama birde mod 99, birde at44 um olsun istezmiydim isterdim alcam mi alcam, hepimize gecmis olsun, neyse ii aksamlar

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Karar verdim gibi. mod 99 ve 95 de tercihiniz 99 mu olur.

Yani benim tabi ki de mod 99 olurdu zaten öyle oldu Kendimde olduğundan mi bilmiyorum ama namlu kilidi rahat birsey namluyu tokatlamaya vs gerek kalmiyor nazikçe açılıyor ...

• Mod 85sniper vortex siparişimi verdim şükür. Yorum yazan yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler

• Aynen mesajınızın altına imza atarım.
    Bendede kayış tutan yerde çatlak oldu hemen alır almaz çıkarın.
    Tetikde de gevşeme oldu . arada bir onu da sıkmak lazım.
    Benim dürbün de kaydı şimleme yapmama lazım onu bi türlü tam otutturamadım. hassas bi ayar yapmak lazım.

• Hayırlı olsun tüfeğiniz.
    Şimdi gerek yok da ilk gevşeme yaptığı zaman tetiğin oradaki büyük vidaya ve dürbün stoperinin vidalarına araya rondela koyarak sıkın tavsiyem. Tetik herkes için farklı görüş olabilir. İspanyolların tetiklerinden daha yumuşak olduğunu söyleyebilirim. Ben beğeniyorum. Metal olması da güzel. Alıştıktan sonra genelde tetikler hep güzel gelir (cometa'yı aldığımda aynı durumu ysşamıştım ki şu an tetiği dahil çok beğendiğim ve favori tüfeğim). Kayış bağlantı yerinde benim de kılcal çatlak var. Kayışı çıkartmadım çünkü bu konu ve ts-22 kullansam zararı olur mu diye sormak bilgi almak için fabrikayı aradığımda adamlar kelimesi kelimesine "abi hatsan bu keyfinize bakın istediğiniz gibi kullanın bişey olursa biz hallederiz" deyince ben de aynen kullanıyorum. Yalnız ts-22 kullanmıyorum o mühimmatı müstakbel mod 125 sniper'ıma saklıyorum :)
    Mühimmat olarak gamo expander, gamo match ve özellikle hatsan-jsb exact jumbo rs (500'lük kutuda olan uygundu) ile çok iyi sonuçlar aldım. Size de tavsiye ederim. Tüfeğinizin keyfini çıkarın çok güzel bir tüfek. Benim tek beğenmediğim yanı yanaklığının sniper modeli olmasına rağmen ayarsız olduğudur.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Teslim aldım galiba deneme yapılmış kutudan 12 den vurulmuş hedef kağıdı çıktı sizlerdede böylemiydi. Kutusundan mermi hiç çıkmadı