Kral Arms Teknik Servis ve Destek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benimkisinde de aynı sorun yaşandı, kundağı söküp yay çekiç grubunu da söküp taktıktan sonra düzeldi,neden böyle olduğunu anlayamadım,problem kurma kolu açık kalıyordu bir türlü kapatamıyordum,pellet iticisi sanki takılıp kalmıştı.

• slm
    Benim de kral puncher arızalı çıkmıştı kral arms netten fabrika ya yazdım gönderdim 2-3 içerisinde tamir edip gönderiyor lar tavsiyem hemen gönder tabi ilk önce netten servis ile gorusmen gerekiyor gerisi kolay..

• Dun KRAL ARMS a mail atmistim bugun Sabah hemen arayip gondermemi istediler. BRAVO KRAL ARMS !!!
    BOZKURT AV Dan ne arayan ne soran var !!! Sattilar is bitti tabi !

• Kral puncher pro. 22 Afyon. Şarjörlere ikinci saçmanın girmemesi için bir iyileştirme olmalı bence ve askı için bir aksesuar olabilir.

• Kral armsin servisi gayet iyi.
    2-3 arkadasin işi düştü birinde tüfeği istediler salı yolladi pzt geri geldi sorunsuz.
    Dünde bir sikayet iletti arkadaş yanimda telefonla bir iki soru sordular sonra parca 2 vida ile değişebiliyor degistirirseniz parcayi yollayalim demisler.
    Bu sabah tekrar aramislar adres bilgilerini istemisler ve kargolamislar.
    Tufekler ithal tufeklere gore kalite, verimlilik, isabet olarak belki biraz sınırlı olabilir ama yedek parça ve servis düşünüldüğünde 10 numara.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• kral marka scuba tüp dolum aparatı satın aldım fatura tarihinden 10 gün sonra scuba tüp aldım ve dolum aparatımı kutudan ilk defa ozaman çıkardım, fakat tüpe montaj yaparken farkettim ki dolum aparatının manometresinin etrafında büyük bi çatlak vardı kullanıma bi engel oluşturmuyor fakat manometre saatinin göstergesi çatlak yüzünden sıkı değildi ve kendı etrafında dönüyordu buda tüfeğe kaç bar hava bastığımı anlık olarak doğru göstermiyordu. eğer doğru gösterseydi benim için sorun değildi çatlak kullanırdım ama garantiye gönderdim anlaşmalı oldukları kargo şirketi ile ve dün telefon edip akıbetini sordum bana değiştirdiklerini söylediler. burda önemli nokta şu yani garanti tarafından kabul edilmiş ve değiştirilmiş ama bugün telefonuma gelen bir mesajla şaşkına döndüm alıcı ödemeli kargo ile yollamışlar ve 10.63TL ödemesi varmış. Fiyat hiç önemli değil az bir miktar olabilir ama büyük bir silah sanayi olan kral markası garanti ürünlerini alıcı ödemeli mi gönderiyor bozulan bir malın nakliye ücretini kullanıcıdan mı alıyor şirket politikası bumu yani. Kral benim için çok büyük bi puan kaybetti.

• Bir abim tüfeği gönderdi diğeri ise manometre problemi kaynakli dolum aparatini ikiside böyle bir problemden bahsetmedi.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• ben jumbo tüfeğimi 5 kez gönderdim . Her seferinde karşı ödemeli olarak göndermemi istediler ve onlarda bana karşı ödemeli olarak gönderdiler. Tüfek adam akıllı olana kadar toplamda 75 lira civarı kargo parası ödemişimdir. Revizyodan sonra tüfeği bana gönderirlerken içine bir de moderetör koymuşlar. ödeşmiş olduk.

• ben de pitbullumu gönderdim servise tertemiz geri geldi çok şükür. ilgileri bir türk firmasına göre muazzam. malum bizde adam sendecilik had safhada

• kralın test birimi düzgün çalışmaz, montaj kısmın da da idris usta var tüm yük onun üzerindeydi 8-9 ay önce şimdiler de durum ney bilmiyorum ama kargo konusunda garantili ürün ise ödemek zorunda değilsiniz diye biliyorum böyle bir hakkı var tüketicinin

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• kral puncher Pro silent 5.5 kullanıcı olarak kral arms tan ft için 4.5 namlu talep etmek istedim fakat mailime cevap bile verilmedi.sonradan öğrendiğim kadarıyla sadece namlu satışı olmadığını öğrendim. Silahı aldığım av bayini arayak durumu anlattım, anlarda fabrika söylediklerini ve ilk tepki olarak kabul görmediğini söylediler, av bayisi şu anda namlu talebi için uğraşmakta, sonuc burdan paylaşacağım. Her keze iyi atışlar.

Kral puncher pro 5.5 Hawke Vantage 4-16x50 AO IR

Gamo shadow sport 4.5 Hawke Vantage 4-12x40 AO

cometa lynx v10 5.5 discovery hi 6-24x50 SF

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil. (Fuzuli)